آشنایی با ۸۰ مدل جدید از کفش آدیداس Adidas برای پیاده روی و دویدن

آدیداس مدل بی ۸۱۱۴، کفش ورزشی شیک مشکی رنگ با سایز های مختلف است که از جمله ارزان ترین مدل های قدیمی رانینگ این برند آلمانی بوده و رویه آن از الیاف مصنوعی ساخته شده و کفی لاستیکی دارد. کفش آدیداس اکویپمنت مدل اولترا، از جمله مدل های مردانه دویدن این برند محسوب می شود که همچون بسیاری از مدل های مردانه رانینگ آدیداس ، از الیاف مصنوعی در طراحی رویه استفاده کرده و کفی لاستیکی دارد. آدیداس پرفورمنس انرژی کلاد رانینگ، کفش پیاده روی و دویدن است که از فیبرهای مصنوعی در طراحی رویه کفش استفاده شده است. رویه آدیداس پرفورمنس انرژی کلاد، انعطاف پذیر و با دوام است و از فناوری ADIWEAR به منظور دوام بیشتر برخوردار می باشد. لایه های میانی انعطاف پذیری در طراحی آن از پلیمر EVA برخوردار بوده که در کاهش فشار به پا در دویدن های طولانی مدت مفید خواهد بود.

همانند همه محصولات آدیداس که در این گفتار لوکس تهران معرفی شد، از فیبرهای مصنوعی با ساختارهای نایلونی در رویه آن سود می برد تا هوا به راحتی به درون آن نفوذ کرده و وزنش سبک باشد. این فناوری عاملخوبی برای ارتقا سطح تماس کفش با زمین بوده و تحرک آسان و سریع را در اختیار دونده گان قرار می دهد. زیره این مدل از مواد پلیمر انعطاف پذیر EVA سود می برد که دوام بالا داشته و با عث جذب فشارهای عمودی وارده به پاشنه و کف پا می شود که در نهایت، گام برداشتن آسان را به ارمغان می آورد. کفی آن از لاستیک مرغوب بوده تا هنگام گام برداشتن، احساس راحتی بکنید. بهتر است قبل از شروع تریل رانینگ برای گرمکردن یا بعد از آن برای سردکردن بدن این کفشها را بپوشید. باید دنبال کفش هایی با hee drop کمتر از ۸ میلی متر باشید، که با ۴ میلی متر یا کمتر شروع می شوند.

در هیچ کجا بیش از خط شروع یک مسابقه مشهود نیست. در مورد اندازه کفش خود یک ذهن باز داشته باشید و موارد زیر را بخاطر بسپارید: هرچه بیشتر بدوید، پای شما به فضای بیشتری احتیاج دارد. بهظاهر درخشان این کفش چندان توجه نکنید، چون میتوانید روی قابلیتهای آن حساب باز کنید. این کفش را میتوانید در مسافتهای ۵ کیلومتری تا ماراتون استفاده کنید. اگر شما نیز به دنبال کفش مخصوص دویدن از آدیداس گرفته تا بروک و یا کفش مربی هستید در این مقاله میتوانید آنها را بیابید و بررسی کنید. فناوری دیگری که AX2 GTX استفاده می کند، فناوری ADIPRENE می باشد که وقتی پا را بر روی سطوح مختلف میگذارید، فشار عمودی کمتری به پا وارد می شود. کفی این مدل، تخت و انعطاف پذیر است که قدم زدن آسان را در طول پیاده روی و دویدن به ارمغان می آورد. حتماً به یاد داشته باشید که سیستم عضله ای شما در ابتدای کار بالانس نیست، بنابراین باید از حرکات کششی استفاده کنید تا بخشی از مشکلات را رفع کرده و رفته رفته تناسب اندامتان را بهبود دهید.

چنانچه دارای کف پای صاف هستید، حتما باید با مشورت پزشک خود از کفش هایی با زیره های ضخیم و ثابت استفاده کنید. و برای ست کردن با بقیه البسه ورزشی شما بسیار مناسب است. کفش آدیداس کازمیک رانینگ، به گونه ای طراحی شد که برای دویدن های طولانی مدت و طبیعت گردی مفید باشد. اولین مشکل این است که هنگام دویدن باید به بدن خود نگاه کنید و ببینید جزء کدام یک از سه دسته افراد زیر هستید. انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی و دویدن دارای اهمیت زیادی است. برای درک بهتر اهمیت این سه دقیقه توجه کنید که در مقایسه، با استفاده از مواد نیروزای غیرقانونی EPO که افزایش دهنده عملکرد است نیز فقط همین مقدار ۳ دقیقه کاهش زمان خواهیم داشت. آدیداس آدلیاگو اسنیکر، از جمله کفش های مخصوص دویدن این برند نام آشنا کتانی های ورزشی با کیفیت جهان است که با رویه چرم طبیعی ساخته شده و از کف لاستیکی مرغوبی سود می برد.