آشنایی با ۸۰ مدل جدید از کفش آدیداس Adidas برای پیاده روی و دویدن

کفش مخصوص طبیعت گردی یا همان کفش مخصوص دویدن Trail، نوعی کفش مخصوص دویدن است که برای کمک به شما برای دویدن و راه رفتن بی خطر در زمینها و سطوح ناهموار طراحی شده است. راحتی: کفشهای طبیعت گردی باید مانند کفشهای دویدن جادهای شما متناسب باشند، به این معنی که آنها باید راحت باشند. برای خرید آنلاین این کفش ها باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. 1- از کفش برای چه جای استفاده می کنید؟ برای اینکه پا در زمان دویدن های طولانی، اصطکاک کمتری را احساس کند، با استفاده از فناوری PRIME KNIT (پرایم نیت)، این مشکل مرتفع شده است.

در میان برند کفش های ورزشی مردانه و زنانه، یکی ازمعتبرترین و با کیفیت ترین محصولات در اختیار غول تولید لوازم ورزشی اروپا یعنی کفش آدیداس است که همچون نایک و اسیکس آمریکایی ها، پیشگام در تولید فناوری های به روز جهانی در طراحی این محصولات ورزشی با کیفیت بوده و مشتریان میلیونی در سراسر جهان از جمله ایران دارد. کفش دویدن زنانه حتما باید از یک رویه پارچه ای بهره مند باشد، برقرار شدن جریان هوا در داخل کفش یکی از ضروری ترین امتیاز های یک کفش دویدن زنانه است. در سلسله گفتارهای معرفی کفش آدیداس در مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران، شما را با ۸۰ مدل از آخرین و جدید ترین محصولات کتونی ورزشی آدیداس شامل کتانی های : پورشه، سوپراستار، توبولار، تاپ سالا، ساموا و سامبا آشنا میکنیم.

بنابراین نباید انتظار داشته باشید که این کفش ها را در هر فروشگاهی پیدا کنید ، زیرا آنها جزء تجهیزات ورزشی هستند و باید آنها را در چنین فروشگاه هایی جستجو کنید. عدم توجه به این نکات در دراز مدت می تواند ایرادات برای پاهای چنین افرادی ایجاد کند. خرید کفش دویدن برای پسران هم برای ورزش و هم برای بازیگوشی و بازی های دوران بچگی نیاز به رعایت استانداردهای چنین خریدی دارد. البته ناگفته نماند که افرادی که برای دویدن به دنبال کفش مناسب هستند باید به این نکته توجه کنند که اگرچه هرچه ضربه گیر کمتر باشد وزن آن کم می شود، اما به علت اینکه در دویدن فشار زیادی به پاها وارد می شود، پس بهتر است به ضربه گیر کفشی توجه ویژه ای داشته باشند. ۲٫ ضربه گیر: افرادی که پیاده روی سریع انجام می دهند یا حتی دونده ها، به ضربه گیر کمتری در قسمت میانی و پاشنه پا احتیاج دارند.

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید، این مدل دارای رویه با ساختار مشبک است که عمل تهویه آسان و سریع پا را به خوبی انجام می دهد و موضوع مهمی درزمان دویدن های بلند مدت می باشد. کف این کتانی با لاستیک با کیفیت طراحی شده تا فشار وارده به پاشنه و کف پا کاهش یابد. در هنگام دویدن، فشار وارده از برخورد پاشنه پا با سطح سختی به مانند آسفالت، در بلند مدت باعث ایجاد انواع ناراحتی در زانو میشود. اگرچه این نسخه از کفش نیازی به سرعت ندارد، اما با جزئیات انعکاسی خود به مدل اصلی و پیشرو وفادار است. کفش های پیاده روی و رانینگ آدیداس بیش از ۶۰۰ مدل در طرح ها و رنگ ها و قابلیت های فنی مختلف بوده که به تناسب نیاز افراد در موقعیت های مکانی مختلف، قابل شناسایی و خریداری می باشد. تصویر مدل COLD BLOODED PACK را مشاهده میکنید که از جدیدترین کتانی های فوتبالی آدیداس است.