آشنایی با ۸۰ مدل جدید از کفش آدیداس Adidas برای پیاده روی و دویدن

کفش رانینگ مردانه مشکی رنگ ریسپانس آدیداس ، از جمله گران ترین و جدید ترین محصولات ورزشی این برند آلمانی بوده که همچون نمونه بالا، از فیبرهای مصنوعی در طراحی و تولید رویه آن استفاده شده است. مردانه آدیداس مدل اولترابوست آنکیجد، در فهرست گران ترین و جدید ترین محصولات اینبرند آلمانی قرار دارد. کتانی دویدن مردانه گلکسی ۲ آدیداس ، از جمله کتانی های رانینگ این برند آلمانی بوده که در رنگ ها و سایز های مختلف در اختیار آقایان دونده قرار دارد. هر قسمت از کفش مردانه مناسب برای دویدن باید چگونه باشد؟ ضمنا، برای اینکه در دویدن های طولانی، پاشنه و کف پا، تحت تنش های عمودی زیادی قرار نگیرد، از لایه میانی پلیمر انعطاف پذیری به نام EVA در طراحی آن استفادهشده است.

به منظور کاهش شوک ها وارده به بخش کف پا، فناوری آدی پرن (ADIPRENE) در لایه میانی کفش استفاده شده و تنش های عمودی و افقی را کم می کند. به طور کلی، فناوری BOOST آدیداس سبب می شود تا از هدر رفت انرژی پا در زمان دویدن جلوگیری شود. از طریق لایه میانی به کار رفته در ریسپانس آدیداس ، میتوان از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد. کف این کتانی با لاستیک با کیفیت طراحی شده تا فشار وارده به پاشنه و کف پا کاهش یابد. با توجه به اینکه پا در دویدن، تحت فشار قرار میگیرد، لذا اولترابوست آدیداس ، مجهز به فناوری بوست بوده که سبب افزایش بیشتر انرژی به پا در زمان دویدن می شود. چون پاشنه پا در دویدن های طولانی مدت ، آسیب میبیند، لذا از فناوری فیت کانتر برخوردار است که تا تنش های عمودی به پاشنه کاهش یابد.

زیره این کفش از فناوری ADIWEAR برخوردار است تا پا در دویدن های طولانی مدت، فشار کمتری احساس کند. زیره این کتانی نیز از فناوری استرچ وب (STRETCH WEB) برخوردار بوده تا دوام و استقامت ان ارتقا یابد. جنس کفی نیز همچون اکثر محصولات آدیداس ، لاستیک است و پنل های مشبکی که در رویه تک فیت کشسانی به کار رفته، جریان آسان هوا در پا را تسریع و تسهیل می کند. کفی این نوع از جنس اورتولیته بوده تا تحرک آسان و مطلوبی به ان بدهد. وزن هر لنگه این کتانی حدود ۲۹۰ گرم بوده و جنس کفی آن بر خلاف فناوری GEL نایک، از لاستیک می باشد. این کفش، همه نوع نیازی که شما از یک کتانی رانینگ انتظار دارید را برآورده میکند. اگر قرار باشد کفشی این وظایف را انجام دهد، این کفش نقش عصا را برای پای شما دارد.

زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود. چرا که به خوبی در پای شما جفت و جور می شود و شما به راحتی میتوانید دویدن یکنواخت را تجربه کنید و تسلط شما در دویدن های طولانی مدت افزایش یابد. ما به شما یادآوری می کنیم که تنها در هنگام خرید بهترین کفش ورزشی دویدن ، در مورد زیبایی تصمیم نگیرید. چون پا در زمان دویدن، عرق زیادی نمیکند، حس راحتی شما در دویدن بیشتر می شود و خستگی را کاهش می دهد. وزن هر لنگه آن، ۲۸۰ گرم و از رویه مشبک برای تسریع جریان هوا در داخل آن استفاده میکند تا عرق ناشی از پا به راحتی خشک شود. چند قدم به پهلو بردارید (با احتیاط) تا ببینید که آیا کفش بهخوبی از پایتان حمایت میکند یا نه.