آشنایی با ۸۰ مدل جدید از کفش آدیداس Adidas برای پیاده روی و دویدن

کفی این نوع همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، لاستیکی بوده و برای کوهنورودی و بوم گردی هم مطلوب می باشد. در کل اگر به دنبال یک مدل ساده و تقریبا ارزان وبا دوام وبا کیفیت مخصوص طبیعت گردی و دویدن های معمولی هستید، STAN SMITH آدیداس را به شما توصیه میکنیم. اما با دیدن مدل های بسیار متنوع حسابی گیج و سر درگم شده باشید! اما استفاده از فیبر کربن در ساخت کفی به آن شتاب و سرعت زیادی میبخشد. کتانی استان اسمیت، از فیبر مصنوعی برخوردار بوده تا جریان هوا به راحتی در کفش نفوذ کند. همان طور که در تصویر مشاهده میکنید، رویه آن از ساختار مشبکی سود می برد که تهویه هوا داخل کفش را تسهیل و تسریع میکند تا پای شما در آن همواره خشک و خنک بوده و احساس راحتی داشته باشید. معمولا خانمها سراغ خرید کفش دخترانه یا یک کفش زنانه کوچکتر از سایز واقعی پایشان میروند، چراکه مدام درباره ظاهر پای خودشان احساس ناراحتی و نگرانی میکنند.

آدیداس استان اسمیت، از مدل های کفش دویدن نسبتا ساده آدیداس است که شبیه آن را در برندهای گوناگون تا کنون شاهد بودیم. جزییات بیشتر درباره کالکشن CLOUDFOAM آدیداس را در این LINK مشاهده کنید که شما را در جریان مشخصات فنی کامل این مدل های جدید آدیداس قرار می دهد. آدیداس کلاد فوم کلایر، ازکالشن CLOUDFOAM بوده که از بهترین محصولات این برند به شمار می رود. هم چون برخی از محصولات آدیداس ، از پلیمر انعطاف پذیر EVA سود می برد تا تنش های عمودی وارده به پاشنه پا کاهش یابد. به منظور کاهش تنش های عمودی از سطح به پا، از فناوری تراکسیون بهره می برد و همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از زیره پلیمیری انعطاف پذیر EVA برخوردار است که استحاکم و فلکسیبیلتی (FLEXIBILITY) مطلوبی را برای دوندگان به ارمغان می اورد. آدیداس زاپاتیلاس نئو کلاد فوم، دارای کفی لاستیکی بوده و جنس رویه آن همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی می باشد.

محصول آدیداس نئو لیته، از جمله کفش های مخصوص دویدن بوده که در طرح وسایز مختلف طراحی و تولید شده است که نوجوانان به عنوان هدف اصلی جامعه مشتریان این محصولات در نظر گرفته شده است. کلاد فوم رنگارنگ آدیداس با بندهای رنگی، از جمله محصولات به نسبت گران آدیداس است که به عنوان یک کتانی اسپرت مخصوص رانینگ آقایان، با استقبال خوب ورزشی پوش ها و همچنین منتقدان لباس های ورزشی مواجه شده است. همواره رقابت شدید بر سر تولید کفش های اسپرت دارند و به دلیل تقاضای بالای مشتریان این محصولات به وفور یافت می شوند. همیشه پاهای افراد در اندازه های کامل نیست، اغلب اوقات پاهای باریک تر و پهن تری به نسبت نورم دارند.

معمولا هم در کسانی مشاهده میشود که کف پای زیادی قوسداری دارند. این نکته نشان میدهد که اهمیت انعطاف پذیری حتی از قابلیت تنفس نیز بیشتر است. به منظور تهویه مطلوب آن و جریان یافتن راحت هوا داخل کفش، از رویه مشبک انعطاف پذیر سود می برد. ۶ – رویه تنفس پذیر : اگر رویه از جنسی باشد که هوا براحتی گردش کند پا نه گرم می شود و نه بو می گیرد. کفش آدیداس اینفینیت، از جمله کفش های به نسبت ارزان این برند بوده که در طراحی رویه آن از فیبر مصنوعی استفاده شده تا هم تهویه آن به خوبی انجام شود و هم پا در برابر نم و آب ، محفوظ بماند.