آشنایی با ۸۰ مدل جدید از کفش آدیداس Adidas برای پیاده روی و دویدن

پوستههای اضافه شده بر روی پاشنه و انگشت از قسمت بالایی شبکه در برابر سایش محافظت میکند و زهکشی بهبود یافته در این کفشها باعث میشود کفشهای شما بعد از عبور از جویها یا پاشیدن آب از گودال سریعتر خشک شوند. اما چندین دلیل پیچیده و رشد یافته برای این پدیده وجود دارد که اگر بخواهید از بدن خود در هنگام دویدن سریعتر با کفش، محافظت کنید؛ لازم است آنها را بدانید. البته ناگفته نماند که افرادی که برای دویدن به دنبال کفش مناسب هستند باید به این نکته توجه کنند که اگرچه هرچه ضربه گیر کمتر باشد وزن آن کم می شود، اما به علت اینکه در دویدن فشار زیادی به پاها وارد می شود، پس بهتر است به ضربه گیر کفشی توجه ویژه ای داشته باشند. اگر قوس کف پای شما زیاد باشد، توانایی جذب شوک طبیعی پای شما کم تر است بنابراین کفشی را باید انتخاب کنید که کفی آن به گونهای باشد که قوس کف پا رو بیشتر پوشش دهد.

اگه وسط پا یا پاشنه پا را نخست بر روی زمین می گذارند، باید به دنبال کفشی با ارتفاع کم باشند، در غیر این صورت ارتفاع پاشنه باید بلندتر باشد. در زیر برخی از مهم ترین معیارهای خرید کفش دویدن را با هم مرور می کنیم. خرید کفش دویدن برای پسران هم برای ورزش و هم برای بازیگوشی و بازی های دوران بچگی نیاز به رعایت استانداردهای چنین خریدی دارد. با خرید این محصول به ورزش و حتی فعالیت های خود پرداخته و احساس خستگی را از خود دورکنید. کفش دویدن مناسب باعث می شود تا فرزندان شما هنگام دویدن احساس راحتی داشته باشند. به طوریکه با دویدن احساس سبکی و راحتی بیشتری در پاهای خود حس کنید.

پس هنگام خرید کفش دو حتما به این موارد توجه کنید. کفش زنانه دو در عین باکیفیت با داشتن طرح و رنگ های مختلف انواع سلیقه ها و نیازها را برطرف می نماید. برای بهره گرفتن از فواید دویدن نیازی نیست مشکلات و چالش های زیادی را رفع کنید. ما در فروشگاه آنلاین شیک استایل سعی کردیم انواع کفش های دویدن در طرح های مختلف را قرار دهیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید مدل منتخب خود را با دقت بررسی و انتخاب کنید. ۳٫ ارتفاع پاشنه: از آنجایی که دونده ها هنگام دویدن قسمت های مختلف پای خود را بر زمین می گذارند، باید بر اساس نحوه ی دویدنشان به انتخاب کفش مورد نظر خود بپردازند. همان چیزی است که دختران به دنبالش هستند! برای خرید آنلاین این کفش ها باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. اما امروزه به واسطه اماکن خرید آنلاین کفش این مشکل از میان برداشته شده است.

همچنین امروزه برند هایی آدیداس و نایک و اسکیچرز کفش هایی متنوعی تولید کرده که آقایان به راحتی می توانند به انتخاب کفش دلخواه خود از میان آنها بپردازند. چرا که در صورت انعطاف پذیر نبودن کفش در ناحیه قوس و وسط کفش و حتی در ناحیه پنجه برای پیاده روی سریع و دو مناسب نمی باشد. ۱۱ – وجود آی لت : در برخی مدل ها دو سوراخ اضافی در بالای کفش به اسم آی لت موجود است که شخص حق انتخاب بیشتری در بستن کفش می دهد. این کتانی دارای فناوری کلیما کول بوده که سبب خشکی پا در کفش می شود. وقتی جریان هوا خوبی در کفش وجود داشته باشد، محیط آن، خنک و خشک می ماند و این مقوله مهمی در کاهش بیماری های قارچی در پا می باشد. وقتی کوچکتر بودیم از کتانیهای ورزشی برای هر کاری مثل دوچرخهسواری، بالارفتن از درخت و فوتبال استفاده میکردیم.