آشنایی با ۸۰ مدل جدید از کفش آدیداس Adidas برای پیاده روی و دویدن

همچنین در همان مقاله از نوع قوس پایتان با خبر شوید که برای انتخاب کتانی دویدن مردانه بسیار مهم است. باید بتوانید پاشنه پایتان را حرکت دهید، البته نباید موجب ناراحتی و درد شود. در کفش های کتانی با کفی ضخیم، باید از پاشنه پا بدود و یک فرد سالم ابتدا باید روی پنجه پا بگذارد. کفش تریل رانینگ باید در اطراف پاشنه و قوس کف پا راحت باشد و جلوی کفش هم باید به اندازه یک انگشت از پنجه پا فاصله داشته باشد (اندازه کفشهایی که هر روز میپوشید با اندازه کفش تریل رانینگ متفاوت است). یک کفش خوب کفشی است که هنگام ایستادن و قدم زدن حس خوب و راحتی به شما بدهد. علاوه بر اینها طراحی ظاهری این کفش رانینگ باعث میشه تا دویدن و قدم زدن برای شما یک حس لذت بخش داشته باشه. با ما در بخش اول همراه باشید.

استفاده کنید. بنابراین باید با با ویژگیها و تفاوتهایی که انواع کفش رانینگ دارد آشنا باشید تا خریدی آگاهانه انجام دهید و به فکر قلب دوم بدنتان باشید. بنابراین کفش های مخصوص دویدن باید ویژگی گردش هوا درون کفش را داشته باشند، در غیر این صورت پاهای شما عرق کرده و بوی نامطبوعی ایجاد می شود. برای افراد سنگین وزن بهتر است از نیمه مارات استفاده شود که از رباط ها و مفاصل در برابر آسیب محافظت می کند. به همین دلیل است که ماراتن ها یا نیمه ماراتن ها برای دویدن با سرعت بالا انتخاب می شوند. این نوع دارای فیبرهای مصنوعی برای جنس رویه آن بوده و جنس کفی آن لاستیکی می باشد. پلی اورتان مورد استفاده در این کفش ها منجر به سنگین تر شدنشان به نسبت کفش هایی می شود که در آن ها تنها EVA به کار رفته است . کفش های کتانی تولید کنندگان، که در بازار ما ارائه می شوند، در سیستم های مختلف بالش متفاوت هستند.

ممکن است یکی از دلایلی که شما الان وارد این سایت شده اید و این مطلب را مطالعه می کنید، همین موضوع باشد، پس با ما همراه شوید تا به شما نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کفش مخصوص دویدن باید به آن ها توجه داشته باشید، را با هم بررسی کنیم. به همین دلیل است که اکثر مردم انتخاب درست را دشوار می دانند. چگونه بهترین کفش دویدن را انتخاب کنیم و اشتباه نکنیم؟ اگر اهل دویدن به مدت و فاصله های طولانی هستید، کفش هایی با کوسن یا بالشتک بیشتر بخرید. اگر بیش از 100 کیلوگرم وزن دارید – کفش های کتانی با موج پلاستیکی یا هوا بخرید. به عنوان مثال، کفش های دویدن نایک دارای یک زیره هوا هستند. زیره شامل ژل، فوم به اشکال مختلف، موج پلاستیکی یا هوا است. بهتر است با کفی خوابیده یا ساپورت پشتی باشند.

ویژگی که بهترین کفش دویدن روی یخ را متمایز می کند، ناودانی های 9 میلی متری است. چنانچه می خواهید روی تمامی این سطوح قدم بردارید، ترکیبی از هردو کفش جاده ای و دنباله دار را بخرید. اگر وزن بدن شما کمتر از 75 کیلوگرم است، می توانید با خیال راحت کفش های ورزشی ژل دار بخرید. دویدن به شما کمک می کند کالریهای اضافی را سوزانده در جهت کاهش چربی بدنتان تلاش کنید. نکته ظریف دیگر این است که هر چه کف پا نازکتر باشد، دویدن فرد با فیزیولوژی او مطابقت بیشتری دارد. همان طور که در تصویر مشاهده میکنید، این مدل دارای رویه با ساختار مشبک است که عمل تهویه آسان و سریع پا را به خوبی انجام می دهد و موضوع مهمی درزمان دویدن های بلند مدت می باشد.