انتخاب کفش مناسب دویدن و پیاده روی – زیبامون

زیره لاستیکی این کفش، مرغوب و مقاومت خوبی در برابر سایش دارد. کفی کفش، لاستیک مرغوب است که مقاومت خوبی در برابر سایش دارد. عبارت PORSCHE DESING روی بدنه کفش، حک شده است. چرمی که در این محصول استفاده شده سبب می شود تا بازیکنان بتوانند توپ را به راحتی در روی آن کنترل کرده و بر روی سطح کفپوشی زمین، به حرکت در آورند. نوارهایی در اطراف رویه به کار رفته تا پا داخل کفش به خوبی فیت شود. آدیداس مخصوص دویدن مدل بونس اس چهار، از جمله کفش های فناورانه رانینگ مردانه بوده که از رویه با فیبرهای مصنوعی روی آن به کار رفته و با طراحی مشبک آن، تهویه مطبوع هوا به راحتی در کفش انجام می شود.

آنچه که اهمیت دارد در انتخاب کفش پیاده روی و کفش دویدن، این است که پای شما باید در کفش راحت باشد و با آن به راحتی بتوانید قدم بزنید و احساس درد نداشته باشید و از راه رفتن با آن حس خوبی داشته باشید. Nike Epic React Flyknit بهراحتی، ثبات و پایداری شناخته شده است و بهترین کفش ورزشی برای دویدن، بهخصوص مناسب برای دوندههای معمولی است. بالا یا پایین رفتن فقط ۲ میلی متر ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما برای ایجاد تنوع در وضعیت دویدن شما کافی است. نوک کفش نیز معمولاً با استفاده از پلاستیک قوی مقاومسازی میشود تا در اثر برخورد با محیط پیرامون، مشکلی برای نوک انگشتان پا ایجاد نشود. اشخاصی که پای نرمال دارند اما بیش از 82 کیلوگرم وزن دارند، باید در نظر داشته باشند که از کفشهایی با ساختار بالشتکی خاص که حمایت بیشتری را ایجاد می کنند، استفاده کنند.

5. زمان مناسبی را برای تعویض کفشهایتان در نظر بگیرید. هم چنین، وقتی پای شما روی زمین قرار میگرد و از طرف زمین به پای شما، نیرو (تنش عمودی) وارد می شود، منبسط می شود تا تنش های وارده را کنترل کند و پا شما در طول مسافت زیاد، احساس خستگی نکند. سوپر نوا آدیداس ، زیر بسیار انعطاف پذیر و راحتی دارد که هم برای ورزشهای پر تحرک مثل پیاده روی و هم دویدن های طولانی مدت، گزینه خوبی برای گام برداشتن آسان و راحت میباشد. در واقع به دلیل طراحی و ساخت لایه میانی پلیمری، هنگامی که به کفش، فشار وارد می شود، به سرعت این لایه متراکم شده تا نیروی بیشتری به شما به منظور بازدهی بهتر و تحرک راحت تر ارائه دهد و قطعا، بازدهی دونده را افزایش خواهد داد. کفش تاپ سالا آدیداس ، سبک وزن بوده تا سالنی کارها بتوانند تحرک خوبی در زمین داشته و کنترل توپ آن ها در این ورزش پر تحرک، حداکثر شود.

آدیداس تاپ سالا، از جمله جدید ترین و بهترین کتانی های برند آدیداس بوده که محبوب فوتیالیست های سالنی کار محسوب می شود. افتادگی پاشنه در اکثر کفش های کتانی معمولاً حدود 10 میلی متر به بالا است. با این حال این مدل کفش جز بهترین کفشها برای دوندگان سریع است. استحکام کفش تعیین میکند که این کفش تاچهاندازه از پا و قوزک پایتان حمایت میکند. رویه کفش، مشبک با الیاف مصنوعی و مقاوم در برابر رطوبت بوده که سبب کاهش وزن و سبکی کفش می شود. والکرها باید دنبال چه کفشی باشند: والکرها باید دنبال کفش سبکی باشند که هنوز هم به اندازه کافی قابلیت ضربه گیری داشته باشد، تا پا و پنجه شان بعد از پیاده روی طولانی احساس درد نکند. یک کفش مخصوص دویدن مناسب برای دویدن روی خاک و سنگ است.