با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید

اما باید بدانید تقریبا تمامی کفشهای استاندارد که توسط برندهای سرشناس خارجی و داخلی طراحی و تولید شدهاند بهترین هستند. کفش مخصوص دویدن مردانه نایکی: این کمپانی چینی بر خلاف سایر کالاهایی که در چین تولید می شوند و از کیفیت لازم برخوردار نیستند. به عنوان مثال استفاده از کفش های دویدن هنگام انجام تمرینات پلیومتریک از چرخش سریع روی پاشنه جلوگیری می کند و انعطاف پذیری کفش های ترینینگ برای انجام تمرینات را نخواهد داشت. زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود.

اگر معمولا هنگام انتخاب و خرید کفش مناسب برای تمرینات ورزشی دچار سردرگمی می شوید در ادامه مطلب با کوکا همراه شوید تا به مقایسه کفش پیاده روی و دویدن و تفاوت های کفش رانینگ و ترینیگ پرداخته و درباره ویژگی های آن ها بیشتر بدانیم. آیا می توان از کفش دویدن برای پیاده روی استفاده کرد و بالعکس؟ اکنون که نکات و ترفندهای خرید کفش دویدن را می دانید و می دانید که این کفش ها در چند مدل عرضه می شوند ، هنگام خرید در شرایط جسمانی خود باید به چه نکاتی توجه کنید و بسته به محیط ، از آن استفاده خواهیم کرد ؛ در زیر چند مدل از بهترین کفش های دویدن موجود در بازار را بر اساس قیمت ها و شرایط ذکر شده معرفی میکنیم باما همراه باشید.

کفش های دویدن چند منظوره هستند و طراحان، پیوسته در حال کار روی جدیدترین متدهای روز برای طراحی این نوع کفش ها هستند تا آن ها را با توجه به نیاز کاربران مختلف با درجه انعطاف پذیری، ارتفاع پاشنه، ثبات و زیرسازی های متفاوت به بازار عرضه کنند. کفی کفش دارای دوام طولانی بوده و لایه Boost به کار رفته در آن باعث ایجاد حالت ارتجاعی و نرمی در کفش شده است. اگر تا به حال برای مسابقه های دو به باشگاه و یا کلاس نرفته اید و اکنون قصد دارید که این کار را انجام دهید، باید در وهله اول یک کفش مناسب انتخاب کنید که فشار زیادی به پا وارد نکند. بدون ایستادن با کفشهایی که به پا دارید نمیتوانید احساس راحت بودن یا نبودن با آنها را متوجه شوید، بنابراین بهترین راه این است که کفشها را بپوشید و سپس سریع یا با قدمهای بلند و آهسته در فروشگاه راه بروید.

هنگامیکه آهسته و با قدمهای بلند راه میروید یا قدم میزنید احساس راحتی با کفشها داشته باشید. اگر احساس میکنید که قوس کف پایتان میگیرد، پس باید کفشی را انتخاب کنید که تکیه گاه کمتری در قوس پا داشته باشد. ۴ – راحتی بالایی داشته باشد : مهم ترین فاکتور خرید همین مورد است که شما باید موقع حرکت احساس راحتی کنید. با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کفش مخصوص دویدن مردانه مورد نظر خود را خریداری نمایید. سعی کنید کفش مورد نظرتان را بعد از یک تمرین در پایان روز امتحان کنید. پاهای شما بعد از یک تمرین ورزشی در پایان روز به بیشترین سایز میرسند، بنابراین سعی کنید کفشهای ورزشی را در این زمان امتحان کنید.