با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید

اگر به دنبال پیاده روی نرم در یک روز آفتابی هستید این کفش مناسب شما است. برخی از کفشها در همه نوع سطوح عملکرد خوبی دارند. روزنامه گاردین تخمین زده است که در حدود ۷ میلیون نفر در سراسر انگلستان به کفش مخصوص دویدن و یا کفش پیاده روی در دوران همه گیری ویروس کرونا روی آوردهاند. فاصله دراپ در این کفش و یا همان فاصله بین نوک پنجه و پاشنه کفش در حدود ۵ میلیمتر است. پس یه چیزی مثل کتانی مسابقه تقریبا حدود یک فصل مسابقات سه گانه را ساپورت میکند. با پوشیدن این انرژی کمتری را هدر میدهید و پاهای شما طراوت خود را حفظ میکند.

اگر مسافتهای کمتر مانند ۵ الی ۱۰ کیلومتر را تمرین میدهید لازم نیست به دنبال کفشی باشید که بالشتک صنعتی داشته باشد. برای مسافتهای متوسط مانند دوی ماراتون ۱۰ کیلومتر به کفشی نیاز دارید که از پای شما حمایت بیشتری به عمل آورد و قسمتهای فوقانی پا را محکمتر نگه دارد. برای مسافتهای طولانی باید کفشی انتخاب کنید که در عین حال سبک و واکنش گرا بوده و بیشترین بازده انرژی را داشته باشد. مسافت را در نظر بگیرید. برخی از مارکها و برندها روش سایز بندی مخصوص به خود را دارند. این نوع کفش ها معمولاً شکل قوسی دارند و بیشتر مناسب کسانی است که قوس پا بلند دارند و در هر مرحله پاهای خود را به سمت بیرون کج می کنند. برخی شاید بخواهند 5 کیلومتر رو با کفش پاشنه دار تری طی کنند نسبت به کفش ماراتن. این ویژگی ها امکان گردش هوا، سبک و راحت بودن کفش را فراهم می کنند.

لایه میانی به همراه کفی نرم و راحت این محصول با جذب فشار وارده از سطح از نقاط حساس پای شما مانند پاشنه و پنجه محافظت خواهد کرد تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این محصول استفاده کنید. گاهی اوقات به محض پوشیدن کفش مخصوص دویدن میگویید که چقدر دویدن با آن راحت است. به طور کلی یک کفش ورزشی از 480 تا 640 کیلومتر توانایی و عمر دارند و هر چی کفش سبکتر باشه اغلب این مقدار کمتر میشه. بسیاری از انواع کفشهای رانینگ به این دسته متعلقاند. کفش مخصوص دویدن یک وسیله اصلی در کمد لباس بسیاری از افراد است.

در کفش مخصوص دویدن نیوبالانس رویه کفش از پوشش مشبک و تنفس پذیر ساخته شده و اجازه می دهد تا محیط داخلی کفش تنظیم شود. این کفش به علت عریض بودن قسمت جلوی پا پشتیبانی و حمایت کافی از آن را به عمل میآورد، به طوری که مانع از لغزیدن پا در کفش میشود و در عین حال وجود توری مشبک روی کفش تنفس پا را فراهم میسازد. این ویژگیها شامل یک توری مشبک سبک وزن، کفی پلاستیکی و عملکرد قابل اعتماد در هنگام دویدن است. محبوبیت کفش مخصوص دویدن قابل درک است. در این مدل کفش ممکن است کفی کمی محکمتر از کفش رانینگ ترینر میباشد، با این حال راحتی آن در حد قابل قبول است. کفش مخصوص دویدن Asics Novablast قطعاً یکی از هیجان انگیزترین کفش مخصوص دویدن است که در ژاپن تولید شده است.