بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

آدیداس مدل بی ۸۱۱۴، کفش ورزشی شیک مشکی رنگ با سایز های مختلف است که از جمله ارزان ترین مدل های قدیمی رانینگ این برند آلمانی بوده و رویه آن از الیاف مصنوعی ساخته شده و کفی لاستیکی دارد. جنس کفی، لاستیکی بوده و رویه مشبک دارد تا تهویه هوا به خوبی صورت بگیرد و پا در کفش احساس خنکی داشته باشد. کیسه های توری نانو فناوری در طراحی فضای داخلی کفش هایی که از این فناوری استفاده میکنند به کار رفته تا فرآیند میکرو تهویه به خوبی صورت بگیرد. از این پروسه در طراحی لباس تنیسورها که تعرق زیادی دارند، استفاده شد و پس از موفقیت آن، واحد R&D آدیداس را بر آن داشت تا از این فناوری در طراحی مدل هایی که جذاب عرق هستند بهره گیرد.

کفشی که بر خلاف نامش، الهام بخش کتانی های خاصی از آدیداس نشد. کفش های مخصوص رانندگی برای مقاومت در برابر سختی دویدن خارج از جاده ساخته شده اند که در آن سنگ های تیز ، ریشه های دندانه دار و خاک ریز وجود دارد. برای هر نوع پایی، کفش مخصوص طراحی شده است و به صورت کلی سه کفش کنترل حرکتی، خنثی و ثابت طراحی شده است. هم چنین، وقتی پای شما روی زمین قرار میگرد و از طرف زمین به پای شما، نیرو (تنش عمودی) وارد می شود، منبسط می شود تا تنش های وارده را کنترل کند و پا شما در طول مسافت زیاد، احساس خستگی نکند. کفش های کنترل حرکت برای آن دسته از افراد طراحی شده است که مشکل صافی کف پای آن ها شدید باشد. بسیاری از افراد سایز دقیق پای خود را می دانند، ولی ممکن است کفش هایی بخرند که برای آن ها بزرگ یا کوچک باشد .

2- وزن کفش: بطور کلی، از آنجا که برای مسافت های طولانی از کفش های خود استفاده می کنید، کفش های سبک تر، بهتر هستند. در صورتی که فرصت یا شرایط خرید حضوری را ندارید و یا تمایل دارید کفش خود را از میان تنوع زیاد برندها و با کمک گرفتن از نظرات دیگر خریداران اینترنتی انتخاب کنید، بهترین کار خرید آنلاین کفش از فروشگاههای اینترنتی معتبر است. اینکه جوراب های شما چقدر ضخیم یا نازک است، می تواند تفاوت بیشتری در نحوه قرارگیری کفش شما از آنچه تصور می کنید، ایجاد کند. انتخاب کتونی رانینگ مناسب، نیاز به توجه بیشتری دارد تا به مچ پا، زانو، کمر و چشم هایتان آسیب نرسد.

ژل بهکاررفته در لایههای میانی کفش نیز باعث راحتی خیلی بیشتری میشود. این مدل خیلی سنگین نیست و اانعطاف پذیری خوبی دارد. برای باشگاه های ورزشی و فعالیت های جیم، گزینه خوبی بوده و نرم و انعطاف پذیری مطلوبی را در اختیار آقایان برای بدنسازی قرار می دهد. آدیداس کلاد فوم لیته ریسر، همانطور که قبلا گفتیم، از کالکشن کتانی های کلاد فوم این برند محبوب ورزشی پوش ها بوده و به نسبت کفشی سنگین است. آدیداس کلاد فوم فلایر، از جمله کالکشن CLOOUDFOAM این برند آلمانی بوده که در سال ۲۰۱۶ میلادی روانه بازار شد. از کالکشن RACER آدیداس ، شاهد کفش مخصوص دویدن هستیم که محصولی سبک و خوش نقش و استایل و سبک است.