بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

برای آشنایی با این مدل باید بهتر است بدانید، آنها قالبی پهن و صافی دارند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که پاهایی با قوس کم و به اصطلاح صافی دارید، حتما هنگام راه رفتن و دویدن پای شما خیلی پیچ میخورد، کفشهای کنترل حرکتی به شما کمک میکند تا بهترین حس در دویدن را تجربه کنید. اگر پای شما قوس زیادی دارد و مدام به سمت کج حرکت میکند، باید از کفشهای خنثی استفاده کنید. از تکنولوژی کتانی های پیاده روی و رانینگ می توان به تکنولوژی ADIPRENE در کفش های آدیداس که در کفی کفش وجود دارد و قابلیت ضربه گیری دارد و از اسیب رسیدن به کف و مچ پا جلوگیری می کند اشاره کرد. زیرا این نوع کفش با دیگر مدل ها فرق دارد و حتی سایز برندها نیز متفاوت هستند. زیرا کفش های پیاده روی به نوعی خاص طراحی شده اند. با این حال، در پیادهرو، این کفشها ناراحتکننده خواهند بود زیرا عاجها به کف پای شما فشار میآورند و به سرعت از بین میروند.

چقدر پای شما کج میشوند؟ شما میتوانید با پای برهنه هم بدوید. پاهای شما با گذشت زمان تغییر میکنند، بنابراین لازم است هر چند وقت یکبار پاهای خود را اندازهگیری کنید. پاهای بیشتر آدمها با میزان مشخصی از قوس است. در میان کفش دویدن خارجی ، کفشهای خنثی بیشترین قوس را دارند و به همان اندازه بیشترین ضربهها را از زمین و پا دریافت میکنند. بسیاری از کفش های دویدن در قوس و وسط کفش منعطف هستند. شما میتوانید بهترین فناوریهای کتانیهای اورجینالرا در وبلاگ ما ملاحظه فرمایید. به تازگی صحبتهای زیادی در مورد دویدن بدون کفش مطرح شده است؛ در حالی که بسیاری باور دارند که پوشیدن کفش از وارد شدن صدمات گوناگون به کمر، زانوها و مفاصل پا جلوگیری میکند، اخیرا تحقیقات جالبتوجهی در این رابطه انجام شده که ممکن است چیزی خلاف باور عموم مردم را به ما ثابت کند. اما چون بحث امروز در مورد پیاده روی و دویدن بوده و معیار اصلی سنجش ما راحتی در استفاده طولانی مدت از یک کتانی برای پیاده روی است، به سرغ کتانی های اسپرت مخصوص دویدن و پیاده روی میرویم.

اگر در هنگام دویدن و راه رفتن پاهای شما خیلی پیچ نمیخورد و یا به سمت دیگری کج نمیشود باید از کفش دویدن ثابت استفاده کنید. ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما ضخامت جوراب شما می تواند تفاوت زیادی در تناسب و احساس کفش شما ایجاد کند، به خصوص که پاهای شما در گرما بزرگ می شوند. مثلا اگر میخواهید چه در داخل خانه و یا منزل بر روی تردمیل بدوید این مدل کفش بسیار مناسب است. اگر نمی دانید چه کفشی مناسب است، با راهنمای خرید کفش دویدن و پیاده روی لیون تک همراه باشید تا بهترین کفش ممکن را خریداری کنید. همانطور که گفته شدن برای ذویدن اول باید مشخص کنید که دقیقا در چه محلی میخواهید وزرش کنید تا متناسب با آن کفش خود را انتخا کنید.

این ویژگی این امکان را به ورزشکار می دهد که هر چقدر که می خواهد تحرک داشته باشد بدون اینکه نگران گرم شدن و احساس خفگی در پا بکند، رویه ی این مدل از کفش های نایک هواگیری فوق العاده ای دارند و مخصوص پیاده روی و دویدن هستند. بنابراین همان طور که برای ادامه برنامه دو تلاش می کنید باید دقت و توجه ویژه ای در مورد برنامه غذایی روزانهتان داشته باشید. قسمت فوقانی مشبک بسیار انعطاف پذیر است و انحنای پا را دنبال میکند و علیرغم به کار بردن کمترین بالشتک در آن احساس راحتی میکنید و حتی پس از مسافتهای طولانی اثری از ساییدگی در آن ایجاد نمیشود.