بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

این کتانی معروف رانینگ آدیداس ، همچون ۲ مدل قبلی، از فناوری فیبرهای مصنوعی در رویه بهره برده و وزن هر لنگه آن، ۲۸۸ گرم گزارش شده است. این کتانی پیاده روی و دویدن آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی در طراحی و ساخت رویه و لاستیک در کف بهره برده و وزن هر لنگه حدود ۲۸۰ گرم می باشد. وزن هر لنگه حدود ۳۰۰ گرم و در طراحی کفی آن از لاستیک برخوردار بوده و به منظور تعرق بهتر پا در کفش، رویه مشبک انعطاف پذیر از فیبرهای مصنوعی در آن استفاده گردید. اگر کفش رانینگ سبک وزن تا بحال شما را آسیب پذیر می کردند با محصول تریل نیوبالانس در امان خواهید بود.این کفش لژ قدرتمندی دارد که باعث می شود پای شما با ثبات خارق العاده ای درون آن قرار گیرد. طول و عرض پا، شکل قوس و طول آن و حجم کلی پا عواملی هستند که روی انتخاب کفش تأثیر میگذارند.

اما نقطهی مقابل آن این است که یک کفش مناسب علاوه بر حفظ سلامت پاهایتان، موجب ایجاد انگیزه در پیاده روی و دویدن باشد. با در نظر گرفتن موارد بالا متوجه شدیم که انتخاب کفش از دونده به دونده دیگر متفاوت است. بعضی کفشهای ورزشی برای مسافتهای طولانی مناسب هستند و بعضی دیگر مناسب دوهای سرعتی. بخش اعظمی از تحقیقات سال های اخیر در حوزه کفش های ورزشی معطوف به تولید و بهبود کیفیت کفش های مخصوص دویدن بوده است. اگر اعتقاد دارید که حیله ی موجود در محصولات شما باعث می شوند یک ورزشکار بهتر باشید; پس سلمینگ برای شما نیست. جنس کفی نیز همچون اکثر محصولات آدیداس ، لاستیک است و پنل های مشبکی که در رویه تک فیت کشسانی به کار رفته، جریان آسان هوا در پا را تسریع و تسهیل می کند. 1. از یک وسیله برای اندازه گیری استفاده کنید تا بهترین سایز و پهنای مناسب با پای خود را پیدا کنید.

به سایز کفش دقت کنید. کفش آدیداس انرژی بوست شماره ۳ نیز از جمله گران ترین و جدید ترین مدل های کفش آدیداس بوده که در سایز های مختلف در اختیار دوندگان قرار دارد. کتانی دویدن مردانه گلکسی ۲ آدیداس ، از جمله کتانی های رانینگ این برند آلمانی بوده که در رنگ ها و سایز های مختلف در اختیار آقایان دونده قرار دارد. آدیداس مدل دورامو شش، از جمله کفش های مخصوص پیاده روی و دویدن آدیداس بوده که فناوری های مختلفی در طراحی و تولید آن استفاده شده است. در طراحی و تولید این کتانی ، از فیبرهای مصنوعی استفاده شده تا کفش سبک و تعریق پا در آن به خوبی و به آسانی صورت بگیرد تا محیط آن خشک باشد و حس راحتی به دونده منتقل شود. توبولار رادیال ادیداس، به نسبت دیگر کتانی های ادیداس، از جنس جیر در طراحی وتولید رویه استفاده کرده تا موقع دویدن، کفش به خوبی در پا شما فیت شده و بتوانید به صورت یکنواخت بدوید.

توجه داشته باشید که زیر این کتانی نیز همچون دیگر مدلهای کفش دویدن آدیداس ، از فناوری کشسانی STRETCHWEB برخوردار بوده که استقامت آن در دویدن های طولانی را حفظ می کند. پس تا پایان همراه ما باشید. توجه کنید که این کتانی ، گزینه خوبی برای دویدن مردان می باشد و با استقبال مشتریان بین المللی همراه شده است. جنس رویه آن همان طور که مشاهده میکنید، ازجنس مشبک است تا تهویه مطبوع کفش به خوبی انجام شود. توجه داشته باشید که زیره این مدل کفش دویدن آدیداس ، خاصیت کشسانی خوبی را در اختیار دونده قرار می دهد. هرچند کفش تمرین را هم میتوان برای مسابقه استفاده کرد؛ بهتر است برای اینکه بهترین عملکرد را داشته باشید از کفش مخصوص مسابقه استفاده کنید. توجه داشته باشید که آدیداس ، به فیت شدن پا در کتانی های رانینگ خود توجه زیادی داشته و به همین منظور، از فناوری FIT FRAME بهره میبرد.