بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

نکته ظریف دیگر این است که هر چه کف پا نازکتر باشد، دویدن فرد با فیزیولوژی او مطابقت بیشتری دارد. اگر یک کفش با کیفیت و مناسب انتخاب کردهاید و احساس فشار در بخش روی پای خود دارید، شاید لازم باشد، پیش از آنکه به سرعت سراغ یک گزینه دیگر بروید، نوع بستن بند کفش و دیزایناش را تغییر دهید. اگر پایتان داخل کفش احساس فشار و تنگی میکند احتمال دارد که رویه کفش بیش از اندازه تنگ باشد و بنابراین پای شما داخل کفش به فضای بیشتری نیاز دارد. نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد . برای اینکه از درست بودن اندازه پاشنه آن مطمئن شوید، لازم است بند کفشتان را ببندید اما آن را خیلی سفت و تنگ نکنید، شما باید بتوانید پایتان را داخل کفش کمی به طرفین بلغزانید و نباید احساس فشار و ناراحتی کنید.

پاشنه آن نیز پایداری بیشتری فراهم میکند. والکرها باید دنبال چه کفشی باشند: والکر ها باید دنبال کفشی با تفاوت کم پاشنه و نوک پنجه باشند. کافی است یک موزیک خوب پیدا کنید و هندزفری را در گوشتان بگذارید، سپس قدم بردارید و همین طور که ریتم گرفتید و سرعت بالا رفت، کالری ها می سوزند، به همین سادگی! این روزها با وجود تنوع محصولات، پیدا کردن کفش ورزشی مناسب خیلی مشکل است. این نوع کفش ورزشی برای مکان های به اصطلاح خارج از جاده و جاده های ناهموار است. 4-انعطافپذیری یک کفش را باید پیش از پوشیدن آن امتحان کنید.

کفش شما لباستان را کامل میکند و اولین و آخرین چیزی است که دیگران به آن توجه میکنند. اگر پای لاغری دارید و میخواهید بهترین کفش را متناسب با اندام و موقعیت انتخاب کنید گزینههایی که در این مقاله مطرح شد میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. 2- رویه کفش در عین حال که کاملا پای شما را میگیرد و محافظت میکند باید نرم و راحت باشد. بهترین کفش برای دویدن دارای کفی میانی بهمنظور جذب ضربه است که معمولا از فوم EVA یا پلییورتان میباشد. برای ورزش، دویدن یا لباس روزانه؟ هر گونه ناراحتی و فشاری که در هنگام خرید داخل فروشگاه احساس کنید، موقع دویدن تشدید میشود.

همچنین به نظر می رسد علاوه بر وزن، کسانی که کفش های تخت (نزدیک به حالت پا برهنه) استفاده می کنند؛ سریعتر از سایر افراد حرکت می کنند و نسبت به محرکهای محیطی واکنش بهتری نشان میدهند. هیچ کدام از دو مورد قبل نباید در طراحی کفش لحاظ شود. این کفش رانینگ ریباک در ساختاری خاص برای دویدن طراحی شده ات. کفش های کنترل حرکت و کفش های با ثبات بیشتر معمولا انعطاف پذیری کمتری دارند زیرا طراحی آن ها با هدف جلوگیری از تحرک بیش از حد پاها داخل کفش انجام شده است. اگر برای پوشیدن روزانه به کفش های کتانی نیاز دارید، می توانید هر یک از مدل ها را انتخاب کنید. انواع مختلفی از الگو های بستن بند کفش ها وجود دارند که متناسب با نوع پا می توان از آن ها استفاده کرد. این کفش ها مناسب پیاده روی نیستند. برندهای مختلف کفش کتانی در بازار وجود دارد.