بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

این کفش در بسته بندی جذاب و رنگهای روشن به همراه کفی میانی ضخیم موجود است که باعث ایجاد تضاد رنگی بین کفی سفید و رویه قرمز روشن میشود. انعطاف پذیری یک کفش بیشتر از ناحیه ای که پنجه پا در آن قرار میگیرد سنجیده میشود. در طراحی و تولید این مدل، از آخرین فناوری های روز دنیا در صنعت کفش های ورزشی استفاده شده است که از ان جمله میتوان به طراحی کفش سبک، با انعطاف پذیری بالا و مناسب دویدن های مسافت بالا اشاره نمود. لایه میانی آن، نرم و انعطاف پذیر بوده و برای کاهش شدت ضریه های عمودی وارده به کفش مناسب می باشد. برای حفظ شتاب کفش، ، زیر سازی آن به صورت شیار دار بوده و از فناوری NON MARKING به منظور افزایش اصطکاک با سطح برخوردار است. نکته مهمی که درباره این نوع باید بدانید آن اس که طراحی زیره این کفش به گونه ای بوده شتاب خوبی به دونده بدهد و نیروهای عمودی وارده از سطح به کفش را با صفحات مورب پلیمری جذب کند.

به همین دلیل دونده ها به ضربه گیری بیشتری در پاشنه و قسمت میانی کفش به نسبت افرادی که پیاده روی می کنند، احتیاج دارند که به همین دلیل بعضی از کفش های دویدن از سیستم ضربه گیری هوا که باعث افزایش ضربه گیری کفش ها می شود در کفش هایشان بهره می برند. مدل TOP SALA در قیاس با SUPER SALA، حجم توری بیشتری در تولید آن به کار رفته است که در نهایت، این پنل های مشبک، وزن نهاییش را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. کنترل حرکت: از آنجا که چرخش پا در هنگام دویدن به مراتب بیشتر است، بیشتر کفشهای دویدن کنترل حرکتی بیشتری برای خنثی نگه داشتن پا ارائه میدهند. کفش مخصوص پیادهروی ( که تا سال 1365 وجود نداشت) نیازی به داشتن رویی قابل تنفس برای پا یا وزن خیلی کم ندارد در مقابل باید بتوانند از قوس کف پا به خوبی حمایت کنند.

ویژگی مهم این کفشهای رانینگ آن است که بسیار سبک و انعطافپذیر هستند و کف بیرونیشان نسبت به مدلهای دیگر بسیار صاف است. یک کفش دویدن رانینگ مردانه زنانه خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه این مظلب ما این مشکل را بررسی می کنیم و به شما که قصد خرید بهترین کفش مخصوص دویدن را دارید کمک می کنیم ، هنگام خرید کفش برای این منظور باید به چه نکاتی توجه داشته باشید. لایه میانی این مدل، LITE STRIKE EVA بوده و سبک و انعطاف پذیر می باشد و برای کم کردن فشارهای وارده از سطح توصیه می شود.

لایه میانی آن از پلیمر انعطاف پذیر EVA استفاده شده است. آدی پور پریمو آدیداس ، کفش پیاده روی و مخصوص دویدن است که در طراحی رویه، از چرم مصنوعی استفاده شده است و جنس لاستیکی دارد. در طراحی و تولید این کفش، از فناوری های مختلف آدیداس استفاده شده که ازآن جمله میتوان به رویه هیبریدی اشاره کرد که تلفیقی از چرم مصنوعی و طبیعی می باشد. کتانی سوپر استار آدیداس ، در سال ۱۹۶۹ میلادی تولید شد و در ابتدا به عنوان مدلی از کتانی های بسکتبال این برند محسوب می شود که پس از مدتی با استقبال گسترده مواجه شد و به استایل های کژوال خیایانی وارد شد. آدیداس الیته ۳، از کفش های اسپرت خوش رنگ و خوش استایل این برند آلمانی بوده که گزینه خوبی برای دویدن های طولانی مدت آقایان به شمار می رود.