بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

این کفش مجهز به فناوری CLOUDFOAM بوده که راحتی بیشتر پا در کفش را که موضوعی مهم در رانینگ های طولانی مدت است را به ارمغان می اورد. دو فناوری مهم پرایم نیت (PRIMEKNIT) و فلای نیت (FLYKNIT) که توسط برند NIKE عرضه شد، با فیبرهای درهم تنیده، سبب جذب فشار به آن می شود و به همین خاطر در اولترا بوست آدیداس ، بیش از ۷۰ درصد کفش تحت این فناوری انعطاف پذیر قرار دارد. اگر سایز مناسب را انتخاب کنید به زیبایی و راحتی کفش توجه ویژهای دارد. فوم سفید و یکدست این مدل، احتمالا اولین چیزی است که در زمان انتخاب آن، نظر شما را با خود جلب میکند.

یکی از نکات مثبت این مدل، اصطکاک خوبی است که در زیر آن وجود دارد و سطح تماس کمی با زمین برقرار میکند که برای دویدن و راه رفتن طولانی مدت توصیه می شود. اگر کفشی محکم و غیر استاندارد باشه این قسمت از راه رفتن دچار اختلال میشه. پوستههای اضافه شده بر روی پاشنه و انگشت از قسمت بالایی شبکه در برابر سایش محافظت میکند و زهکشی بهبود یافته در این کفشها باعث میشود کفشهای شما بعد از عبور از جویها یا پاشیدن آب از گودال سریعتر خشک شوند. کفش مخصوص دویدن لس آنجلس، همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، دارای فیبرهای مصنوعی و چرم مصنوعی در رویه مشبک بوده که عاملی برای کاهش وزن کفش و هم چنین، مقاومت در برابر رطوبت است و جریان هوا در داخل کفش را تسریع می کند.

کلاد فوم رنگارنگ آدیداس با بندهای رنگی، از جمله محصولات به نسبت گران آدیداس است که به عنوان یک کتانی اسپرت مخصوص رانینگ آقایان، با استقبال خوب ورزشی پوش ها و همچنین منتقدان لباس های ورزشی مواجه شده است. کتانی استان اسمیت، از فیبر مصنوعی برخوردار بوده تا جریان هوا به راحتی در کفش نفوذ کند. این کفش، از فیبر مصنوعی در طراحی رویه برخوردار بوده و جنس کفی آن نیز لاستیک میباشد. برند اسیکس، این کفش را برای ورزشکارانی که مستعد چرخش مچ طبیعی (خنثی) تا ملایم هستند یا بعنوان کفش مخصوص دویدن روزانه آندسته از افرادیکه معمولاً با احتیاط و پشتیبانی بیشتری به انجام تمرین های دو می پردازند، ابداع کرده است.

در کل اگر به دنبال یک مدل ساده و تقریبا ارزان وبا دوام وبا کیفیت مخصوص طبیعت گردی و دویدن های معمولی هستید، STAN SMITH آدیداس را به شما توصیه میکنیم. کفش آدیداس مدل زو فلاکس، از جمله کتانی های فناورانه مخصوص دویدن این برند خوش نام تولید محصولات ورزشی جهان است که از چرم و فیبرهای مصنوعی درطراحی و تولید رویه استفاده کرده است . بهترین مارک کفش مخصوص دویدن، مارکی است که بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد. هم چنین جذب ضربه این کتانی به دلیل فناوری های به کار رفته خیلی خوب است و منجر به افزایش عملکرد دونده به خصوص در دویدن های طولانی مدت می شود. برخی از کفشها در همه نوع سطوح عملکرد خوبی دارند. معمولا محصولات برندهای مطرح، طراحی و تکنولوژی ساخت بهتری دارند. کتانی مخصوص دویدن آدیداس کلود فوم هشت تی آی اس، از جمله مدل های به نسبت ارزان آدیداس در قیاس با محصولات بالا بوده و در رویه کفش، از فیبرهای مصنوعی برخوردار می باشد.