بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

با وجود این قابلیت بر روی کفش ها و به ویژه کفش دویدن مردانه شما دیگر خیالتان از عدم داغ شدن پاهایتان در داخل کفش راحت خواهد شد. در این حالت توصیه میشود کفش با مشخصات مشابه از برند دیگری را امتحان نمایید؛ چرا که هر برندی قالب خاص خود را دارد و ممکن است قالبهای یک برند به سادگی برای شما مناسب نبوده و برند دیگر بهتر باشد. به سایز کفش توجه کنید و این نکته را به خاطر بسپارید: برای دویدن، پاهای شما به فضای بیشتری نیاز دارد. همچنین پیشنهاد می کنیم دو مطلب زیر را نیز مطالعه کنید، تا اطلاع بیشتری نسبت به کفش و انتخاب آن داشته باشید. دونده ها نباید با کفش پیاده روی بدوند، چون اکثر کفش های پیاده روی خیلی سفت هستند و انعطاف پذیری کمی نیز دارند، اما دونده ها به کفش هایی با انعطاف پذیری بالا نیاز دارند.

در یک تعریف کلی برای کفش مناسب دویدن باید گفت: جنس کفش باید به گونهای باشد که سبک وزن، با دوام و انعطاف پذیری لازم را داشته باشد، به طوری که انگشتان پا در حین دویدن بتوانند به راحتی خم شوند و نیازی به فعالیت و کار بیش از حد عضلات ساق پا نباشد. بهترین کفش برای دویدن دارای کفی میانی به منظور جذب ضربه است که معمولا از فوم EVA یا پلییورتان میباشد. این بدان معنی است که آنها از حرکات غیر معمول پاها جلوگیری می کنند. حتما پنجه پای شما در داخل کفش دویدن مردانه باید راحت باشد و حرکات انگشتان پای شما به سهولت در آن صورت پذیرد (با انگشتان پایتان پیانو بزنید). اگر در حال خرید آنلاین هستید، حتماً مرور هایی در مورد این محصول و مطالعه کنید تا نظرات افراد در مورد سایز و اندازه پای شان بعد از تحویل گرفتن محصول را ببینید و همچنین می توانید با یک فروشگاه مرکزی تماس بگیرید و ببینید آیا می توانید کفش ها را در منزل امتحان کنید یا خیر.

حال که نکات خرید کفش مخصوص دویدن را بیان کردیم، به سراغ انواع کفش دویدن به ترتیب ارجحیت برویم. برده نشود. در حال حاضر بهترین کفشهای ورزشی مردانه متعلق به این برندهاست. 5. اگر قرار است در مکان های بارانی بدوید از کفش های ضد آب استفاده کنید. چگونه کفش مناسب دویدن را انتخاب کنیم؟ اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم در طی 48 ساعت (سعی می کنیم) پاسخ خواهیم داد. اینکه میگن کفشی بپوشید که در قسمت پنجه و پاشنه انعطاف کافی داشته باشه و چرخش پاشنه صورت بگیره! طراحی این نوع کفش به طور معمول شامل یک ناحیه فوم دور کمان هستند و برای حمایت , ارائه استحکام بالا و برای کنترل کردن حرکت پا وقتی شروع به چرخش بیش از حد میکند چیزی می خواهید که کنترل خوبی برای جلوگیری از فروپاشی کمان پا به شما بدهد , چیزی مثل کفش مخصوص کنترل حرکت که اساسا یک نسخه قوی تر از کفش مقاومتی هست و حمایت بیشتری در ناحیه کمان پا ارائه میدهد.

شاید تنها انتقاد تنوع زیاد رنگهای آن باشد، اما به عنوان کفش مخصوص دویدن کفش عجیب و غریبی به نظر نمیرسد. اما میزان ضربهگیری میتواند بسته به نوع کفش متفاوت باشد. انعطافپذیری یک کفش باید به چه میزان باشد؟ ضربه گیری بیشتر باعث افزایش وزن کفش شود، بنابراین هر چه کفش کم وزن تر باشد برای پیاده روی سریع و دویدن مناسب تر است. اما با پوشیدن این مدل کفش میتوانید نگرانی کمتری داشته باشید. سلام. دقیقاً منظور سوال شما رو نفهمیدم که منظور از چرخش پاشنه چیه اما هنگام راه رفتن در سیکل فرود پاشنه گفته میشه روش صحیح و استاندارد اینطوریه که با انتهای پاشنه فرود انجام بشه و ادامه مسیر با لبه بیرونی یا خارجی پاشنه ادامه و به کف، سینه و پنجه پا برسه. همچنین در زانوی پرانتزی و زانوی ضربدری پاشنه دچار چرخش میشه که از ساییدن کفه پاشنه کفش به راحتی قابل تشخیصه.