بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

هیچ چیز بدتر از تاول زدن، سیاه شدن ناخنهای پا یا از دست دادن ناخنهای پا به خاطر کفش تنگ نیست. این به شما کمک می کند تا از خرید کفش دویدن خیلی کوچک و به طور بالقوه باعث تاول یا لکه های درد هنگام دویدن خودداری کنید. فاصله ای که با یک کفش می دوید و راه می روید تأثیر مستقیمی روی کیفیت آن و کیفیت گام های شما دارد. کفش های دویدن را بیشتر به عنوان ابزاری در نظر بگیرید که می تواند بر عملکرد شما تأثیر بگذارد به جای اینکه در هنگام ورزش به ظاهر خود سبک دهید. در حالی که انتظار میرود هزاران و میلیونها سال دویدن و راه رفتن بر روی دو پا باعث شده تا پاهای ما شدیدا قوی باشند، این نتایج کمی شوکه کننده به نظر میرسند؛ به عنوان مثال محققان دریافتند که اکثر صدمات گزارش شده مربوط به استخوانها، تاندونها و قسمتهایی از پا هستند که وظیفه انتقال نیرو از ماهیچهها به سایر قسمتها را بر عهده دارند.

دلیل این اتفاق فشار کاری بیشتری بوده که به هنگام راه رفتن و دویدن بدون کفش به تاندونها، رباطها و عضلات وارد شده است؛ در نتیجه، پای افراد شرکت کننده در آزمایش به واسطه نبود کفی که پاشنه بلندتری دارد و یا در قسمت انحنای پا به ضربهگیر مجهز شده، برای تحمل این فشارها و رساندن بدن به کارایی لازم، قویتر و بزرگتر شد. علاوه بر نبود اطلاعات کافی در مورد جزئیات مسیر حرکت، کاهش انحنای طبیعی پاها به واسطه پوشیدن کفش برای طولانی مدت میتواند به کج شدن بیش از حد لگن هم منتهی شود. به علاوه کفشها به فرد این اجازه را میدهند که به شکلی مستقیمتر پاهای خود را بر روی زمین بگذارد و کشیدگی پاها هم بیشتر شود؛ در نتیجه نیروی ترمزی ایجاد شده با رسیدن پا به زمین بیشتر شده و در نهایت احتمال بروز صدمات دویدن بالاتر میرود. اگر این پنج مورد ذکر شده را پیش از خرید کفش دویدن و پیاده روی در نظر بگیرید، سلامت پای خود را تضمین کردید و از کیفیت بیشتری هنگام ورزش برخوردار خواهید بود.

اگر کفش مخصوص دویدن را سال به سال خریداری می کنید و از اندازه، تناسب و راحتی آنها مطمئن هستید، خرید اینترنتی کفش راحت است و به شما امکان می دهد تا به راحتی بهترین خرید را انجام دهید. چنانچه می خواهید روی تمامی این سطوح قدم بردارید، ترکیبی از هردو کفش جاده ای و دنباله دار را بخرید. هر کفش بسته به نوع استفاده و کاربردی که دارد، در هریک از قسمتها، ویژگیهای خاصی دارد. کفش های دویدن به گونه ای طراحی شده که ثبات مورد نیاز دونده ها با استفاده از پاشنه توکار تامین شود. اما بسیاری از مارک های درجه یک مهندسی کفش های مخصوص دویدن را برای طیف گسترده ای از فعالیت ها ارائه می دهند، شما فقط باید کفش مناسب را پیدا کنید.

مقداری با کفش بدوید، آیا احساس راحتی می کنید یا نه. با استفاده از کفش مخصوص دویدن که در این مقاله معرفی میشود میتوانید بهترین مدل کفش را انتخاب کرده و کمترین آسیب را به خود وارد سازید. برای کسانی که به دنبال کفش مخصوص دویدن هستند که به جای کتانی از آن استفاده کنند، این کفش گزینه خوبی است. اما یک سری نکات و ویژگی های مهم نیز وجود دارد که نیاز است قبل از خرید کفش پیاده روی به آن ها آشنا شوید. از دیگر نکات مهم جهت خرید کفش دویدن مردانه عدم توجه به خصوصیات ظاهری این قبیل از کفش ها نظیر: طرح و رنگ ها می باشد. با این حالاگر به دنبال بهترین مارک کفش برای دویدن یا مدل جدیدی هستید که قبلاً هرگز استفاده نکرده اید، به یک فروشگاه مخصوص دویدن بروید که به شما امکان می دهد چندین مدل مختلف را امتحان کنید. فروشگاه دیجی استایل محصولات 100 درصد اورجینال را برای فعالیتهای ورزشی، باشگاه، رانینگ، ترینینگ ، پیاده روی و فیتنس در اختیار شما قرار میدهد تا شما با خیال آسوده بتوانید خرید کنید.