بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

کفشهای کنترل حرکتی برای کسانی که کف پای صاف یا پروناسیون زیاد دارند توسط متخصصان توصیه می شود. برخی از مارکها و برندها روش سایز بندی مخصوص به خود را دارند. کفش مخصوص دویدن Hoka One One Rocket X دارای ویژگیها و شایستگیهای مخصوص به خود است. اگر شما نیز به دنبال کفش مخصوص دویدن از آدیداس گرفته تا بروک و یا کفش مربی هستید در این مقاله میتوانید آنها را بیابید و بررسی کنید. با این حال، این موضوع دلیل بر آن نمیشود که تکنیکهای صحیح دویدن را کاملاً فراموش کنید. روش های تمرینات قدرتی : ۹ متد کاربردیانواع روش های تمرینات قدرتی وجود دارد، اما نکته مهم در اینجا این است که کدام روش بر اساس اهدافتان برای شما مناسب تر است؟ لازم به ذکر است تمامی این محصولات امتحان خود را پس داده اند و بنابراین تنها کافی است جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی خود بر روی هر آیتم و یا تصویر آن کلیک نمایید.

هر دو پا را امتحان کنید. پس باید هر دو پا را تست کنید. اگر اندازه پای شما بین دو سایز کفش بود، سایز بزرگتر را انتخاب کنید. حداقلی: کمترین لایه بندی را در زیر کفش دارند و مناسب دونده هایی هستند که دوست دارند زمین زیرپایشان را حس کنند. پا باید به شکل درست و بدون زاویه روبه بیرون و داخل روی زمین قرار بگیرد. پا در طول روز افزایش سایز می یابد. کفش را در اواخر روز و عصر پا بزنید. کفش کراس که برای تمرینات باشگاهی ، کراس و امثال آن تولید می شوند. کفشهای کراس ترینینگ را معمولا در باشگاههای ورزشی استفاده میکنند. البته کفشهای خیلی نرم مناسب همه نیستند. مدل های رانینگ هم همانطور که از نامشان پیداست بیشتر برای مقاصدی مانند دویدن و پیاده روی مناسب هستند. کفشهای مخصوص دویدن در قسمت پاشنه پا ضربهگیری بیشتری داشته و در قسمت توپی پا کمتر ضربهگیر هستند.

از خصوصیات این کفش سطح تماس عالی با زمین، کاهش ضربات وارده و شتاب دینامیک است که آن را به یکی از بهترین انواع کفش مخصوص دویدن تبدیل کرده است. این ویژگی این امکان را به ورزشکار می دهد که هر چقدر که می خواهد تحرک داشته باشد بدون اینکه نگران گرم شدن و احساس خفگی در پا بکند، رویه ی این مدل از کفش های نایک هواگیری فوق العاده ای دارند و مخصوص پیاده روی و دویدن هستند. اگر مسیرهای محلی شما سنگلاخ است ، کفشهایی با این ویژگی را بپوشید. و ممکن است شما به کفشی نیاز داشته باشید که از سطح چرخشتان پشتیبانی کند. لایه های در سطح متوسط: این نوع کفش ها یک تعادل بین نرمی و حس زمین ایجاد کرده اند و مناسب فعالیت های مختلف هستند. کفش دویدن جاده دارای کفه صافتر، تخت تر است که یک سطح همسان در زیرش ایجاد می کند.

درست بستن بند کفش: استفاده از تکنیک درست برای بستن بند کفش باعث فیت شدن بهتر آن می شود. قیمت بالاتر کفش ضامن بهتر بودن کیفیت آن نیست. بهترین زمان برای اندازهگیری سایز پا و خرید کفش چه موقعی است؟ پس سعی کنید قبل از اقدام به خرید یک کفش استاندارد حتما به نکات مطرح شده در این مطلب دقت داشته باشید. ما در این مقاله لیستی از بهترین برندهای کفش رانینگ یا همان دویدن را جمع آوری کردیم، با ما همراه باشید تا با آنها بیشتر آشنا شویم. بسیاری ازاین نوع کفش دویدن دارای پاشنه نیستند و تنها یک لایه نازک ۳ تا ۴ میلی متری در زیر آنها وجود دارد. به صفحه راهنمای خرید کفش دویدن در سایت آلبا اسپورت خوش اومدید. در خرید کفش به چه نکاتی دقت کنیم ؟