بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

این فوم از پلاستیکی مصنوعی ایجاد شده که تیم مهندسی نایک آن را طراحی کرده که بتواند سبک، مقاوم و راحت باشد. فرد باید بتواند تا مچ پای خود را کنترل و فشار وارده را تحمل کند. افرادی که از پوشیدن این کفش سود میبرند، دوندگان متوسط تا پیشرفته هستند که میتوانند نحوه دویدن خود را کنترل کنند. که می توان گفت اگر همین الان جستجو کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از مردم به دنبال خرید بهترین کفش مخصوص دویدن هستند. ما به ورزشکارانی که به دنبال کفشی برای راحتی و پایداری هستند، این کفش را توصیه می کنیم.

کفشی بخرید که از پوشیدن آن احساس خوبی به شما دست میدهد. البته در اغلب موارد توصیه میشود که کفش ورزشیای را انتخاب کنید که سلامت پای شما را تضمین کند؛ هرچند قیمت بالایی داشته باشد. همهچیز بستگی به انتخاب شما دارد، اما دویدن روی انگشتان پا باعث فعال شدن تعدادی از عضلات میشود و تغییر کفشها بدون در نظر گرفتن این موضوع میتواند باعث آسیبدیدگی شود. دویدن شامل یک سری حرکات تکراری در عضلات پا است که از پاشنه تا نوک انگشتان پا ادامه پیدا میکند و باعث میشود که وزن بدن به سمت بالا و پایین حرکت کند. راحت و با دوام: اولین نکته ای که موقع خرید کفش مخصوص دویدن باید به آن توجه داشته باشید، راحتی و دوام کفش می باشد.

این کفش سبک است و دارای گردش هوا در کفش می باشد . برای ساخت آن از مایع فوق کف هلیون استفاده شده که باعث سبکی و راحتی آن می شود. نایک با استفاده از دادههای هزاران دونده تلاش کرده تا از فوم در محلهایی استفاده کند که به آن نیاز وجود دارد. از طرفی اگر کفش خیلی بزرگ باشد باعث میشود تا حرکت آن هم مشکلتر شود. پا در طول دویدن هم متورم میشود بنابراین کفش را زمانی بخرید که پای شما در بزرگترین حالت خود قرار داشته باشد. استفاده از زیرهی مناسب باعث میشود که فشار واردشده به پا کاهش یابد. اولین قدم این است که بدانید از این کفش ورزشی چگونه میخواهید استفاده کنید. استفاده از مواد باکیفیت باعث افزایش طول عمر کفش خواهد شد.

طول عمر یک کفش ورزشی چقدر است؟ یک جفت کفش سبک با پاشنه کوتاه که برای مسافتهای کوتاه و دوهای سرعتی طراحی شدهاند. یک جفت کفش راحت که برای مسافتهای طولانی مناسب است. همینطور وجود زبانه در روی پاشنه به پوشیدن راحت این کفش کمک زیادی کرده است. این کتونی آدیداس با رویه کوتاه و پاشنه یکسره یکی از مناسب ترین کفش های پیاده روی به حساب میاد. برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی های طولانی و دویدن باید به نکات زیادی توجه کرده و اهمیت بدهیم. پس امروز با خودم فکر کردم چند نکته در مورد انتخاب کفش دویدن باهاتون به اشتراک بگذارم. کفش نباید پای شما را فشار دهد و تمام عرض پا باید با کف کفش تماس داشته باشد. کفی باکیفیت نیز پاشنهی پا را داخل کفش ثابت نگه میدارد. کف پا بیشتر به سمت داخل متمایل است که باعث ایجاد آسیبدیدگی میشود.