بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

کفش مخصوص دویدن Hoka One One Clifton Edge یکی دیگر از انواع برتر کفش مخصوص دویدن است که برگرفته از سری مشهور Hoka One One Clifton Edgeاست. از ویژگیهای برند کفش بروک سبک وزنی فوق العاده آن و بازگشت انرژی به پاها و همینطور استحکام و دوام آن است. کفش مخصوص دویدن ریباک: (Reebok) یکی از مشهورترین برند های تولید کننده لوازم ورزشی در دنیا می باشد. کفی میانی ترکیبی از فوم نیتروژن تزریقی است که خاصیت ارتجاعی دائمی ایجاد میکند. رویه کفش نیز از جنس تور مشبک است که دارای خاصیت ارتجاعی بالا است و از پا حمایت بینظیری انجام میدهد.

این کفش در قسمت زبانه و همین طور دهانه دارای لایه پوششی بسیار خوب است. سازندگان این کفش تلاش کردند نیروی وارده به کفش در هنگام فرود آمدن را کاهش دهند، چرا که قسمت جلوی کفش به پاهای شما کمک میکند راحتتر و کارآمدتر از زمین بلند شود. زیره مشبک با چاپ سه بعدی یک فناوری منحصر به فرد در ساخت آن است که فقط از اکسیژن و نور استفاده میکند. کفش مخصوص دویدن مردانه اسیکس: این کمپانی اندونزیایی در کشور ایران در زمینه کفش های ورزشی از محبوبیت بالایی برخوردار است. بسیاری از افراد هنگام خرید کفش مخصوص دویدن دوست دارند بدانند بهترین کفش ورزشی در بازار متعلق به چه برندی و کدام مدل است. قسمت فوقانی مشبک بسیار انعطاف پذیر است و انحنای پا را دنبال میکند و علیرغم به کار بردن کمترین بالشتک در آن احساس راحتی میکنید و حتی پس از مسافتهای طولانی اثری از ساییدگی در آن ایجاد نمیشود.

استفاده از شیارهای انعطاف پذیر در این مدل کفش مخصوص دویدن موجب تنفس بهتر کفش شده و از طرفی موجب هماهنگی کفش با حرکات پا میشود. میزان متوسط در چرخش پا به داخل یا خارج: در صورتی که موقع دویدن پاهای شما اندکی انحراف دارند مدلهای Stability shoes برای کمک به کنترل حرکات پای شما هنگام دویدن طراحی شدهاند. شاید بزرگترین مسئله مربوط به این کفش ظاهر آن باشد، زیرا تمایل ندارید خیلی زود گرد و غبار بر روی آن بنشیند و یا در گودال خیس شود. در لایه میانی کفش از فناوری تزریق نیتروژن DNA Flash استفاده شده که ویژگیهای گفته شده را تقویت میشود. قبل از هرچیزی باید بدانید که هر کفشی مناسب دویدن نیست و برای این منظور باید از کفش مخصوص استفاده کنید که آنها را با نام کفش رانینگ میشناسیم. اکنون که نکات و ترفندهای خرید کفش دویدن را می دانید و می دانید که این کفش ها در چند مدل عرضه می شوند ، هنگام خرید در شرایط جسمانی خود باید به چه نکاتی توجه کنید و بسته به محیط ، از آن استفاده خواهیم کرد ؛ در زیر چند مدل از بهترین کفش های دویدن موجود در بازار را بر اساس قیمت ها و شرایط ذکر شده معرفی میکنیم باما همراه باشید.

بند کفش نیز تا حدودی بلند بوده و در هنگام دویدن باید به دقت بسته شوند. این کفش در بسته بندی جذاب و رنگهای روشن به همراه کفی میانی ضخیم موجود است که باعث ایجاد تضاد رنگی بین کفی سفید و رویه قرمز روشن میشود. از خصوصیات این کفش سطح تماس عالی با زمین، کاهش ضربات وارده و شتاب دینامیک است که آن را به یکی از بهترین انواع کفش مخصوص دویدن تبدیل کرده است. گروه دوم و یا همان دوندگان مسابقات از این مدل کفش برای تمرینات روزانه خود استفاده میکنند. کفشهای کنترل حرکتی برای کسانی که کف پای صاف یا پروناسیون زیاد دارند توسط متخصصان توصیه می شود. قسمت پاشنه کفش حالت ضربه گیری دارد و از طرفی سیستم انرژی خطی LEP به دوندگان امکان میدهد در هنگام تمرین گامهای خود را صاف و ثابت نگه دارند و از این رو کفش استحکام و مقاومت خود را در طول تمرین حفظ میکند.