بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

همچنین میزان ذخیرهی انرژی در آنها نسبت به سایر کفشهای نایک ۱۳ درصد بیشتر است و فوم بهکاررفته در آن نیز ۳۰ درصد سبکتر است. این کفش بهخاطر راحتی، عملکرد، استایل و نوآوریهای بهکاررفته انتخاب شده است. انتخاب کتونی رانینگ مناسب، نیاز به توجه بیشتری دارد تا به مچ پا، زانو، کمر و چشم هایتان آسیب نرسد. از نظر قیمت شاید کفش Adidas SL20 بهترین کفش رانینگ ترینری باشد که در حال حاضر وجود دارد. هدف از کفش خریدن را به خاطر بسپارید. این نوع کفش ها معمولاً شکل قوسی دارند و بیشتر مناسب کسانی است که قوس پا بلند دارند و در هر مرحله پاهای خود را به سمت بیرون کج می کنند. کمتر کسی پیدا می شوند که اسم این برند را نشنیده باشد. کفش Carbon X یکی از سبکترین کفش مخصوص دویدن است که آن را به یک رقیب سرسخت تبدیل کرده است. رویه کفش باید از پارچه مش بندی شده برای تنفس راحت پا باشد.

به همین دلیل معمولا رویه کفش های رانینگ را از جنس پارچه مشبک تهیه میکنند. در طراحی رویه این کفش تماما از پارچه مش استفاده شده که باعث گردش هوای بسیار مناسب و سبکی آن شده است. مثلاً برندNike Air Zoom Pegasus 36 Trail در هر سطحی کارایی دارد، در حالی که برخی دیگر از برندها ممکن است در یک سطح نسبت به سطح دیگر عملکرد بهتری داشته باشند. با اینکه روند توسعهی کفش ورزشی Pegasus در طول این سالها کند بوده است، اما وقتی کیفیت کالایی خوب است چه نیازی به توسعه آن وجود دارد؟ 2. کفشهای رانینگ از نوع Trail-running shoes: در صورت علاقه به دویدن در طبیعت با زمینهای خاکی، سنگلاخ، شنی و ناهموار مواجه خواهید بود. بههمیندلیل این کفش همیشه یکی از کفشهای محبوب بازار بوده است. انعطاف پذیری یک کفش بیشتر از ناحیه ای که پنجه پا در آن قرار میگیرد سنجیده میشود. مثلا تکنولوژی Boost در کفش آدیداس ( در ساختار لایه میانی از ماده ای استفاده شده که با فشرده شدن به هم، افزایش فشار را تا حد زیادی دفع میکند).

من چند باری امتحان کردم و در نهایت با صورت رفتم تو گل ! ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونهکفش مخصوص دویدن مردانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. همچنین دارای درپوش پنجه لاستیکی و زیره لاستیکی قابل جمع شدن است که کشش مناسبی را در سطوح مختلف ایجاد می کند. این فوم از پلاستیکی مصنوعی ایجاد شده که تیم مهندسی نایک آن را طراحی کرده که بتواند سبک، مقاوم و راحت باشد. یک کمربند پلاستیکی هم اطراف کفش وجود دارد که باعث ایجاد اصطکاک بیشتر میشود. نایک با استفاده از دادههای هزاران دونده تلاش کرده تا از فوم در محلهایی استفاده کند که به آن نیاز وجود دارد. اما یک سری نکات و ویژگی های مهم نیز وجود دارد که نیاز است قبل از خرید کفش پیاده روی به آن ها آشنا شوید.

برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی های طولانی و دویدن باید به نکات زیادی توجه کرده و اهمیت بدهیم. مسترنکست برای این مطلب تحقیقات زیادی کرده تا توانسته به یک راهنمای مناسب برای انتخاب کفش برسد و آن را در اختیار شما قرار بدهد. جنس زیره اکثر کفش ها لاستیکی است و تفاوت بین آن ها بیشتر از طراحی زیره نشأت میگیرد. افرادی که پاهای آنها زود عرق میکند هم از قابلیت تهویه این کفشها بهرهمند میشوند. در کفش مخصوص دویدن wave skyrise 2020استفاده از سیستم تهویه هوا در کفی کفش موجب دفع گرما، رطوبت و تعریق از درون کفش میشود.