بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

3. کفشهای shoes Cross-training: به منظور استفاده در باشگاهها و زمینهای ورزشی استاندارد طراحی شده و علاوه بر دویدن برای طیف وسیعی از تمرینات و فعالیتهای ورزشی کاربرد دارند. شدت بالای چرخش پا به داخل یا خارج: اگر هنگام دویدن ناخودآگاه به سمت بیرون یا داخل گام برمیدارید، استفاده از مدلهای Motion control shoes میتواند تا حد زیادی به کنترل حرکت پای شما کمک کند. اگر به دنبال پیاده روی نرم در یک روز آفتابی هستید این کفش مناسب شما است. چرخش و انحراف پا موضوع مهم دیگری است که تعیین میکند چه کفشی برای شما مناسب است. ممکن است یکی از دلایلی که شما الان وارد این سایت شده اید و این مطلب را مطالعه می کنید، همین موضوع باشد، پس با ما همراه شوید تا به شما نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کفش مخصوص دویدن باید به آن ها توجه داشته باشید، را با هم بررسی کنیم.

البته شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که فردی که مشغول کاری زیادی دارد چگونه وقت میکند پیاده وری کند؟ زیره آن ها مقاومت زیادی در برابر سایش، از خود نشان می دهد همچنین از لیز خوردن و وارد شدن ضربه به پا جلوی گیری می کند. برای پای این مدل بهتر است به دنبال کفش های خنثی با ضربه تقویت شده باشید. این امر بر نیروی ضربه پا تأثیر منفی می گذارد و فشار نامناسبی به پا وارد می کند. صاف ، به این معنی که نیمه چپ و راست شکل کفش تقریباً یکسان است. این معمولاً در مورد کسانی که کف پای صاف یا پایشان قوس کمتری دارند صادق است. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.

هنگامی که شما شروع به دویدن می کنید استخوان ها و ماهیچه های شما شروع به تقویت شدن می کنند که از پیری جلوگیری می کند. در ادامه این مظلب ما این مشکل را بررسی می کنیم و به شما که قصد خرید بهترین کفش مخصوص دویدن را دارید کمک می کنیم ، هنگام خرید کفش برای این منظور باید به چه نکاتی توجه داشته باشید. کفش مخصوص دویدن Brooks Glycerin 18 به دلیل بازگشت نه چندان انرژی معروف نیست، اما به خاطر نرمی و سرعت بالا معروف است. این مدل کفش مخصوص دویدن با فناوری پیشرفته مخصوص تمرین و دویدنهای گاه به گاه است و چندان مناسب دوندگان دوی ماراتون و دو سنگین نیست. هر چه میزان افتادگی پنجه به پاشنه کفش کمتر باشد، میزان بار وارد شده به تاندون آشیل بیشتر خواهد بود. پوشش نازک در قسمت میانی کفش و قسمت پاشنه باعث سبک وزنی آن شده و همچنین سیستم بند کفش پاها را در کفش محکم نگه میدارد و مانع لغزیدن آن میشود.

این کفش ممکن است کمی در اطراف پا تنگ به نظر برسد اما کانتر پاشنه و رویه آن به اندازه کافی نرم و سبک است. این کفش سبک است و دارای گردش هوا در کفش می باشد . کفش هایی با کنترل حرکت بیشتر مناسب این پروناسیون هستند. قابلیت گردش هوا: دویدن یکی از ورزش هایی می باشد که بدن شما نسبت به ورزش های دیگر بیشتر عرق می کند. بنابراین شما باید با ویژگی ها و تفاوت هایی که انواع مختلف کفش ورزشی مجبور است خرید آگاهانه ای انجام دهد و به قلب دوم بدن خود فکر کند. پیاده روی و دویدن ممکن است تنها ورزشی باشد که می توانیم با توجه به مشغله های زیاد به طور مرتب انجام دهیم. کفش مخصوص دویدن ریباک: (Reebok) یکی از مشهورترین برند های تولید کننده لوازم ورزشی در دنیا می باشد. برای تعیین بهترین نوع کفش مخصوص دویدن بر اساس سه نکته فوق، با ما همراه باشید.