بهترین انواع کفش مخصوص دویدن در سال 2022 – مجله کادای

این کفش سبک نیز رویه ای از جنس پارچه شبکه بندی شده دارد. رویه این کفش رانینگ از پارچه مش ( شبکه بندی شده ) ساخته شده است. کفش پیاده روی 361 درجه از جنس چرم مصنوعی و پارچه مش ساخته شده است. برای نوشتن مقاله « بهترین کفش پیاده روی (رانینگ) » این کارها انجام شده است. 30 ساعت تحقیق | بیش از 1000 کتونی و کفش بررسی | بالغ بر 3000 نظر و رای مشتری در نظر | 2 مقاله مرتبط مطالعه. این تکنولوژی باعث عدم لق زدن کفش در پا شده و فشار های وارده را به خوبی دفع میکند. رویه کوتاه در باعث شده تا پاشنه پا احساس راحتی بیشتری داشته باشد. کفی کفش دارای دوام طولانی بوده و لایه Boost به کار رفته در آن باعث ایجاد حالت ارتجاعی و نرمی در کفش شده است. این کفش بسیار سبک است و دارای ۵ طرح رنگی مختلف می باشد.

اما برای موارد سبک تر ، کفش های پایدار کافی است. زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود. طراحی این نوع کفش به طور معمول شامل یک ناحیه فوم دور کمان هستند و برای حمایت , ارائه استحکام بالا و برای کنترل کردن حرکت پا وقتی شروع به چرخش بیش از حد میکند چیزی می خواهید که کنترل خوبی برای جلوگیری از فروپاشی کمان پا به شما بدهد , چیزی مثل کفش مخصوص کنترل حرکت که اساسا یک نسخه قوی تر از کفش مقاومتی هست و حمایت بیشتری در ناحیه کمان پا ارائه میدهد. شدت بالای چرخش پا به داخل یا خارج: اگر هنگام دویدن ناخودآگاه به سمت بیرون یا داخل گام برمیدارید، استفاده از مدلهای Motion control shoes میتواند تا حد زیادی به کنترل حرکت پای شما کمک کند.

پس به طور کلی برای دویدن با حرکت های خوب و خنثی طراحی شدن و اگر فوق چرخنده هستید این نوع کفش دویدن استحکام و کنترل لازم را برایتان فراهم نمیکند. خوب ما از خنثی شروع میکنیم. با کفش های خنثی شروع میکنیم که به طور حتم برای دونده های خنثی درست شدن که ضربه گیر داره و دارای یک مقدار حمایت میانی هست. این کفش دارای تکنولوژی Low-Cut است که باعث آزادی بیشتر مچ پا میشود. جنس تودوزی این کفش تا حد زیادی نرم است اما همیشه یادتان باشد که کفش های ورزشی را با جوراب بپوشید تا عرق پایتان باعث سر خوردن پا در کفش نشود. زیره پلی اورتان این کفش اسیکس بسیار انعطاف پذیر بوده و پنجه پا بر روی آن کاملا راحت است. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا انعطاف پذیر بوده و دفع فشار های وارده را به خوبی انجام میدهد.

قمست پنچه این کفش در حالت عادی کمی بالاتر از سطح زمین است تا در هنگام دویدن بتوانید پنچه پایتان را بدون فشار زیاد خم کرده و بدوید. قسمت پنچه پا نیز برای راحتی انگشتان کمی پهن طراحی شده است. اینکه با چه میزان ضربهگیری احساس راحتی بیشتری خواهید کرد، علاوهبر نیاز آناتومی پا به ترجیح شخصی هم بستگی دارد. در کفی کفش مخصوص دویدن Saucony Ride 13 از تکنولوژی لایه گذاری EVERUN و TRI- FLEX استفاده شده است که باعث نرمی داخل کفش شده و پشتیبانی خوبی از پا به عمل میآورد. در طراحی رویه این کفش تماما از پارچه مش استفاده شده که باعث گردش هوای بسیار مناسب و سبکی آن شده است.