بهترین برند کفش های رانینگ و یا دویدن

این کفش، از فیبر مصنوعی در طراحی رویه برخوردار بوده و جنس کفی آن نیز لاستیک میباشد. کفی این کفشها که معمولاً از جنس لاستیک هستند، دارای الگوها و عمق تورفتگی متفاوتی خواهد بود، از این رو تورفتگیها و دندانههایی در ته کفی کفش وجود دارند که راه رفتن روی سطوح ناهموار را بیخطر و ایمن خواهند ساخت. این مدل کفش از شرکت ASICS، بیست و چهارمین از نسل خودش است که فناوری ساخت آن در طول این سالها خیلی پیشرفت کرده است. کتانی های آلترا بوست (ULTRABOOST) همواره در مجلات ورزشی با استقبال منتقدان و ورزشکاران مواجه شده است که انقلابی در فناوری ساخت فوم کفش های ورزشی به شمار می رود. کفش آدیداس مخصوص دویدن وویجر، از عالی ترین کفش های فناورانه این برند آلمانی به شمار می رود. این فوم (BOOST) از صدها بالشتک ریز انرژی پذیر سود می برد و در سال ۲۰۱۳ میلادی روانه بازار شد و با تبلیغات گسترده این برند ورزشی آلمانی همراه گردید.

از دیگر محصولات به نسبت گران و جدید آدیداس ، میتوان به کفش پیاده روی مدل AQ3335 اشاره کرد که به تازگی به فهرست محصولات کفش این برند آلمانی اضافه شده است و از UPPER MAERIAL با سیستم بند کشی LACE-UP و فناوری DMX و LINING MATERIAL سود می برد. کنار بند کفش، عنوان FAST SHELL مشاهده می شود. کفش ورزشی دویدن آدیداس مدل وی اس جوگ، همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، ساختاری کاملا متفاوت با نمونه هایی که تا کنون تماشا کردیم داردو نوارهای ۳ گانه سفید روی بدنه آن که به نوعی برند آدیداس محسوب می شود، وجود دارد. نظرات درباره انعطافپذیری متفاوت است؛ دوندههایی که روی سرعت تمرکز میکنند اغلب کفش سفتتر را ترجیح میدهند، زیرا برای شتاب گرفتن، پا درون کفش حرکت نکند. از آن جا که هنگام پیاده روی، معمولا فرد ابتدا پاشنه پای خود را روی زمین می گذارد برای کفش های پیاده روی نیازی به استفاده از پاشنه توکار بلند نمی باشد.

یکی از نکات مثبت این مدل، اصطکاک خوبی است که در زیر آن وجود دارد و سطح تماس کمی با زمین برقرار میکند که برای دویدن و راه رفتن طولانی مدت توصیه می شود. کتانی مخصوص دویدن آدیداس کلود فوم هشت تی آی اس، از جمله مدل های به نسبت ارزان آدیداس در قیاس با محصولات بالا بوده و در رویه کفش، از فیبرهای مصنوعی برخوردار می باشد. دو فناوری مهم پرایم نیت (PRIMEKNIT) و فلای نیت (FLYKNIT) که توسط برند NIKE عرضه شد، با فیبرهای درهم تنیده، سبب جذب فشار به آن می شود و به همین خاطر در اولترا بوست آدیداس ، بیش از ۷۰ درصد کفش تحت این فناوری انعطاف پذیر قرار دارد. بنابراین، کفش ورزشی باید براساس شکل پای فرد انتخاب شود، برای مثال، اگر گودی پایتان بیش از اندازه است، کفش مناسب برای دویدن باید به طور کامل گودی پای شما را پُر کرده و کفی نرمی داشته باشد، یا اگر کف پایتان صاف است، کفی کفش باید سفت باشد تا از چرخش پا به داخل جلوگیری کند.

وقتی جریان هوا خوبی در کفش وجود داشته باشد، محیط آن، خنک و خشک می ماند و این مقوله مهمی در کاهش بیماری های قارچی در پا می باشد. کفش مخصوص دویدن شما میتواند نقش بسیار مهمی را در کاهش دردهای عضلانی و مصدومیت های جزیی داشته باشد. کفشی با تمامی مشخصات استاندارد بودن و بسیار سبک و راحت. این کتانی، دارای الیاف نرم بوده و سبک و مناسب استفاده در فصول مختلف سالمی باشد. کفش آدیداس مدل زو فلاکس، از جمله کتانی های فناورانه مخصوص دویدن این برند خوش نام تولید محصولات ورزشی جهان است که از چرم و فیبرهای مصنوعی درطراحی و تولید رویه استفاده کرده است . این مدل، همچون سایر کتانی های آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی در رویه برخوردار بوده و کفی آن نیز لاستیک می باشد. وزن هر لنگه آن، حدود ۲۹۰ گرم می باشد.