بهترین مدلهای کفش دویدن مردانه با قیمت روز و خرید اینترنتی – آریافیت

استفاده از این پارچه به محصول قابلیت جذب رطوبت را داده تا هنگام تعرق رطوبت ناشی از آن به پارچه این کفش جذب شود و با جریان داشتن هوا داخل کفش پای شما در کمترین زمان خشک و خنک شود. ضمنا به این مورد نیز توجه داشته باشید که با خرید یک کفی طبی متناسب با سایز پای خود این امکان را برای خود فراهم می کنید تا یک کفش با قیمت مناسب تر را خریداری کنید تا با مجهز شدن به کفی طبی مانند یک کفش برند و حرفه ای برای شما عمل کند. پا در طول دویدن هم متورم میشود بنابراین کفش را زمانی بخرید که پای شما در بزرگترین حالت خود قرار داشته باشد. استفاده از شیارهای انعطاف پذیر در این مدل کفش مخصوص دویدن موجب تنفس بهتر کفش شده و از طرفی موجب هماهنگی کفش با حرکات پا میشود. روی هم رفته یک کتانی اسپرت دویدن باید نرم و منعطف باشد وفشار را از روی ستون فقرات، کمر و زانوی شما بردارد تا شما نهایت لذت را از ورزش و دویدن در کار دوستانتان ببرید ببرید.

1. از یک وسیله برای اندازه گیری استفاده کنید تا بهترین سایز و پهنای مناسب با پای خود را پیدا کنید. همچنین عرض جعبه کفش باید به اندازه باشد که ورزشکار بتواند به راحتی انگشتان پای خود را در داخل کفش حرکت دهد. پرونیشن، شرایط و وضعیتی از چرخش پای شما در زمانی که راه می روید و یا می دوید، است. در هر جایی که باشید خیلی راحت می توانید کسانی را پیدا کنید که مثل شما می خواهند کالری بسوزانند و بدنی سلامت داشته باشند، به همین دلیل میتوانید برای خودتان همراهان و دوستان خوب زیادی در این مسیر پیدا کنید و دویدن را برای خودتان تبدیل به یک فعالیت جذاب و لذت بخش کنید. برای افرادی که گودی بیش از حد کف پا دارند، انتخاب کفشی که به طور کامل این نقص را برطرف کند، حیاتی است. کفشهای مخصوص دویدن باید انعطافپذیرتر باشند و نرمی و حالت اسفنجی بیشتری از کفشهای پیادهروی داشته باشند، در حالی که کفشهای پیادهروی کمی سفتتر هستند.

یک کفش طراحی شده برای نزدیک شدن به حالت پابرهنه ، وزنی معادل 150 گرم دارد؛ در حالی که یک کفش استاندارد معمولا بیش از 300 گرم وزن دارد. در ادامه ما تعدادی از این تولیدکنندگان در زمینه کفش ورزشی و به خصوص کفشهای رانینیگ (دویدن) را به شما معرفی خواهیم کرد. پاهای شما بعد از یک تمرین ورزشی در پایان روز به بیشترین سایز میرسند، بنابراین سعی کنید کفشهای ورزشی را در این زمان امتحان کنید. همچنین اگر کفشهای ورزشتان دیگر راحتی و حفاظت قبل را نداشته باشند و پشت کفشتان به نظر کهنه و پوسیده میآید، میتوانید آن را تعویض کنید. همچنین سایزها بین برندهای مختلف کفش با هم متفاوت هستند.

همچنین از بالشتک Adidas ’Lightstrike و Boost استفاده شده است که به فرد انرژی و حس سرزنده بودن را منتقل می کند. 3. کفشی انتخاب کنید که ویژگی های کنترل حرکتی را به شما می بخشد. کفش های مخصوص دویدن و پیاده روی هر دو باید به اندازه کافی انعطاف پذیری داشته باشند. ولی قبل از اینکه یک برنامه دو برای خود تنظیم کنید، باید به چند مورد فکر کنید. کافی است یک موزیک خوب پیدا کنید و هندزفری را در گوشتان بگذارید، سپس قدم بردارید و همین طور که ریتم گرفتید و سرعت بالا رفت، کالری ها می سوزند، به همین سادگی! باید دنبال کفش هایی با hee drop کمتر از ۸ میلی متر باشید، که با ۴ میلی متر یا کمتر شروع می شوند.