بهترین کفش مخصوص دویدن (رانینگ) چه ویژگی های دارد؟

از طرفی اگر کفش خیلی بزرگ باشد باعث میشود تا حرکت آن هم مشکلتر شود. اگر یک کفش مخصوص دویدن ناراحت کننده باشد، هنگام دویدن موجب تاول خواهد شد. حتی اگر محصولات ما بتوانند در این راه کمک کنند ; باور داشته باشید که کار سخت برای رسیدن به اهداف خود; باید توسط شما انجام شود. سلمینگ برای مردم است که سخت تمرین می کنند و بهانه نمی گیرند. کفی میانی کفش معمولا سخت تر است تا پشتیبانی بیشتر روی زمین ناهموار ایجاد کند. هرچه وزن کفش سبک تر باشد دویدن و قدم زدن برای شما راحت تر خواهد بود. وزن کفش را چک کنید. مورد بعدی در فرآیند انتخاب و خرید کفش دویدن مردانه توجه به وزن این قبیل از محصولات ورزشی است.

این کفش رانینگ ریباک در ساختاری خاص برای دویدن طراحی شده ات. شاید این موضوع برای شما کاملاً واضح باشد اما تنها راهی که می توانید کفش مناسب پای خود را پیدا کنید، این است که کفش های زیادی را امتحان کنید. 4. می توانید برای تست کردن کفش ها روی تردمیل بدوید و راحتی آن را بسنجید. دفع ضربه را چک کنید. کفش باید ضربه را تاحد زیادی دفع کند. مثلا تکنولوژی Boost در کفش آدیداس ( در ساختار لایه میانی از ماده ای استفاده شده که با فشرده شدن به هم، افزایش فشار را تا حد زیادی دفع میکند). که بهتر است با آنها کمی آشنا شوید.

اما یک سری نکات و ویژگی های مهم نیز وجود دارد که نیاز است قبل از خرید کفش پیاده روی به آن ها آشنا شوید. Endofit در کفش سالومون که تودوزی شبیه به جوراب داشته و باعث راحتی بیشتر پا می شود. زیرا پا در آن زمان در بزرگترن حالت خود قرار دارد. هرچقدر کفش شما همراه پای شما راحت تر خم بشود ( همانند زمانی که کفش به پا ندارید ) فشار کمتری به پای شما وارد خواهد کرد. سلام.کفشی میخام که دردوهای چابکی و… زیر سازی کفش دویدن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا تمام ضربه هایی که با برداشتن هر قدم به زانو وارد می شوند را زیر سازی مرغوب و لایه میانی طبی، مهار می کنند. کتونی پاما مدل 2020 مدل های قدیمی تری مانند 2019 و 2018 داشته که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده اند.

چه در حال تمرین برای یک ماراتن باشید و چه فقط به دنبال بیرون رفتن برای پیاده روی هستید، کفش دویدن Mizuno شریک آموزشی قابل اعتماد و با دوام شما خواهد بود. کفش هایی مانند Wave Rider و Wave Inspire برای چندین دهه قدرت دوندگان را فراهم کرده اند، در حالی که فناوری جدید Mizuno را به سمت موارد بعدی سوق می دهد. گاهی اوقات به محض پوشیدن کفش مخصوص دویدن میگویید که چقدر دویدن با آن راحت است. زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود. خرید کفش پیاده روی یا همان رانینگ در بین انواع و اقسام کفش ها کار راحتی نیست.