بهترین کفش مخصوص دویدن (رانینگ) چه ویژگی های دارد؟

همه ما متفاوت از یکدیگر راه می رویم و می دویم، بنابراین با توجه به سبک قدم زنی خود، کفش ورزشی انتخاب کنید. در انتخاب کفش پیاده روی باید توجه خاصی به میزان ضربه گیری و انتقال ضربه به پا داشته باشید. چرا که وجود کفش مناسب آرامش خاطر را برای این افراد به ارمغان می آورد. B اشاره کرد، که جنس زیر ساز از پلی اورتان بوده و مقاوم در برابر سایش، آج دار و فشارهای وارده را نیز کاهش می دهد. دویدن بر روی تردمیل با فضای آزاد تفاتهای چشمگیری دارد، از این رو بهترین کفش برای دویدن روی تردمیل نیز به مراتب دارای ویژگی های متمایزی است. کفش باید کاملاً مناسب شما باشد و فضای سر داشته باشد. اگر احساس ناراحتی می کنید، این کفش ها برای شما مناسب نیستند.

زیره آن از جنس پلیمر انعطاف پذیر بوده و عامل مهمی در شتاب بخشی به حرکت دونده در فعالیت ورزشی می شود. کفش رانینگ آدیداس کتانی پور بوست شماره اس ۸۱۹۹۵، در سایزبندی های مختلف به عنوان یکی از جدید ترین و گران ترین محصولات این برند آلمانی روانه بازار شده است. کفش های کتانی تولید کنندگان، که در بازار ما ارائه می شوند، در سیستم های مختلف بالش متفاوت هستند. اینکه جوراب های شما چقدر ضخیم یا نازک است، می تواند تفاوت بیشتری در نحوه قرارگیری کفش شما از آنچه تصور می کنید، ایجاد کند. انگشت شست نباید روی جوراب قرار گیرد. کفش آدیداس انرژی بوست شماره ۳ نیز از جمله گران ترین و جدید ترین مدل های کفش آدیداس بوده که در سایز های مختلف در اختیار دوندگان قرار دارد. اگر برای پوشیدن روزانه به کفش های کتانی نیاز دارید، می توانید هر یک از مدل ها را انتخاب کنید.

آدیداس اسپرینگبل مردانه، کفش مخصوص پیاده روی و دویدن است که در رویه آن از فیبر مصنوعی استفاده شده که سبب کاهش وزن کفش و تحرک آسان و راحت می شود. اگر بیش از 100 کیلوگرم وزن دارید – کفش های کتانی با موج پلاستیکی یا هوا بخرید. اگر وزن بدن شما کمتر از 75 کیلوگرم است، می توانید با خیال راحت کفش های ورزشی ژل دار بخرید. ورق بسیار سبک کربنی در پاشنه این کفش خوش استایل و خوش طرح فناورانه آدیداس تعبیه شده تا در دویدن های مسافت بالا، پا کمتر تحت آسیب و فشار باشد. افت کمتر کفش به شما کمک می کند تا روی قسمت میانی پا گام بزنید.

به همین دلیل است که ماراتن ها یا نیمه ماراتن ها برای دویدن با سرعت بالا انتخاب می شوند. برای تهیه بهترین کفش های دویدن نباید از پول خرج کنید، زیرا کفش های خوب نمی توانند ارزان باشند. این ورزش برای کسانی که به تناسب اندام خوب بها می دهند بهترین ورزش می باشد. کفش مناسب دو : استفاده از کفش دویدن مناسب از جمله موضوعاتی است که اکثر افراد به خصوص دوندگان از دیرباز به آن اهمیت می دادند. اکنون به خوبی میدانید که کفش مردانه مناسب برای دویدن چیست، بنابراین وقت آن است به فکر خرید یکی از این کفشها باشید. کفش رانینگ مردانه ساده آدیداس کلاد فوم، از دیگر کتانی های ورزشی دویدن این برند آلمانی است که وزن هر لنگه آن حدود ۳۰۰ گرم است و همان طور هم که در تصویر بالا مشاهده میکنید، کفشی به نسبت سبک است که برای پیاده روی و دویدن های مسافت پایین، توصیه می شود.