بهترین کفش مخصوص دویدن (رانینگ) چه ویژگی های دارد؟

مناسب برای دویدن طولانی مدت هستند. برخی ورزشکاران ترجیح میدهند برای دویدن در مسافتهای طولانی فوم ضخیمتری و نرمتری زیر پا داشته باشند. همچنین باید از دوام زیادی برخوردار باشد تا موقع دویدن در پاره نشوند و از پیچ خوردگی پا جلوگیری نمایند. چرم مقاومت زیادی در برابر سایش دارد. یعنی ، پرونیشن پا را حدس بزنید ، به این معنی که چگونه پا در لحظه برخورد با زمین می چرخد. چراکه میخواهند زمین زیر پایشان را بیشتر حس کنند. این بدان معنی است که آنها از حرکات غیر معمول پاها جلوگیری می کنند. بنابراین نباید انتظار داشته باشید که این کفش ها را در هر فروشگاهی پیدا کنید ، زیرا آنها جزء تجهیزات ورزشی هستند و باید آنها را در چنین فروشگاه هایی جستجو کنید.

در نظر داشته باشید که سلامت پای شما مانند سایر قسمتهای بدن حائز اهمیت است، بنابراین باید در هنگام خرید محصولاتی مانند کفش دقت و زمان زیادی را صرف کرده و بابت کیفیت و اصالت آنها مطمئن شوید. زیره آن ها مقاومت زیادی در برابر سایش، از خود نشان می دهد همچنین از لیز خوردن و وارد شدن ضربه به پا جلوی گیری می کند. این امر بر نیروی ضربه پا تأثیر منفی می گذارد و فشار نامناسبی به پا وارد می کند. زمانی که صحبت از کتانی رانینگ میشود، معمولا اولین نامی که به ذهن متبادر خواهد شد، کفش ورزشی مردانه نایک است. افتادگی پاشنه در اکثر کفش های کتانی معمولاً حدود 10 میلی متر به بالا است. اقدام به تولیدکفش های ورزشی، باکیفیت خیلی بالا می کند، بیشتر محصولات این کمپانی به اروپا فرستاده می شود. این کفش ها به طور خاص برای افزایش ثبات پا طراحی شده اند.

پیاده روی و دویدن ممکن است تنها ورزشی باشد که می توانیم با توجه به مشغله های زیاد به طور مرتب انجام دهیم. کفش پیاده روی و روزمره در زمره پر فروش ترین کفشهای ورزشی مردانه قرار میگیرند. اگر به دویدن با کفشهای دارای افت پاشنه زیاد عادت داشته باشید، شاید اولش دویدن با کفشهایی که افت پاشنه کمتری دارند (بین محدوده ۰ تا حدود ۸ میلیمتر) برایتان راحت نباشد. اگر به دنبال کفش ورزشی مردانه ارزان، ولی با کیفیت مقبول هستید کفش ورزشی مردانه ایرانی بهترین گزینه است. جنس رویه کفش های تولیدی این کمپانی مش می باشد که باعث گردش هوا درون کفش می شود و از ایجاد عرق و بوی نامطبوع جلوگیری می کند. این تهویه هوا همچنین باعث میشود بوی نامطبوع ناشی از تعرق در داخل کفش ایجاد نشود. استفاده از این پارچه به محصول قابلیت جذب رطوبت را داده تا هنگام تعرق رطوبت ناشی از آن به پارچه این کفش جذب شود و با جریان داشتن هوا داخل کفش پای شما در کمترین زمان خشک و خنک شود.

اگر به کف کفش نگاه کنید ، کاملاً مشخص می شود. که می توان گفت اگر همین الان جستجو کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از مردم به دنبال خرید بهترین کفش مخصوص دویدن هستند. به عنوان مثال اگر به دنبال کتانی مردانه برای دانشگاه و یا حتی محل کار هستید، کفش های ورزشی مردانه اسکچرز skechers انتخابی ایدهآل است. بنابراین کفش های مخصوص دویدن باید ویژگی گردش هوا درون کفش را داشته باشند، در غیر این صورت پاهای شما عرق کرده و بوی نامطبوعی ایجاد می شود. قابلیت گردش هوا: دویدن یکی از ورزش هایی می باشد که بدن شما نسبت به ورزش های دیگر بیشتر عرق می کند.