بهترین کفش مخصوص دویدن (رانینگ) چه ویژگی های دارد؟

کفش مخصوص دویدن نیوبالانس با کفی فول سل و فیبر کربن یک پارچه در داخل کفش باعث میشود تا دوام و دوندگی بینظیری را تجربه کنید. از ویژگیهای برند کفش بروک سبک وزنی فوق العاده آن و بازگشت انرژی به پاها و همینطور استحکام و دوام آن است. در این کفش مخصوص دویدن با جدیدترین و بیشترین فناوریهای خلاقانه در آن تجربه لذت بخشی از دویدن به دست می آورید. در آخرین به روز رسانیOn Cloudflow از فناوری کفیHelion در ساخت این کفش استفاده کرده که باعث تجربه نرمی و واکنش گرا بودن کفش میشود و صرف نظر از دما در تمام طول سال پویایی یکسانی را به پاهای شما هدیه میدهد. کفی میانی پرشی آن تجربه دویدن فوق العادهای را به شما ارائه میدهد و در عین حال به لطف ده میلیمتر کفی اضافه قد شما بلندتر به چشم میآید.

همینطور وجود زبانه در روی پاشنه به پوشیدن راحت این کفش کمک زیادی کرده است. این طراحی به حفظ تعادل و جلوگیری از وارد شدن ضربه به پاها بر روی سطوح سخت و صاف کمک خواهد کرد. رویه جدید به کار رفته در آن راحت و در عین حال محکم بوده و هیچ نشانی از درد در پشت پا ایجاد نمیکند. این مدل کفش برای مسافتهای طولانی طراحی شده و از این رو از پای شما در هنگام جلسات تمرین پشتیبانی کافی به عمل میآورد و در عین حال از اثرات منفی دویدن طولانی مدت میکاهد. بخشی از آن به دلیل قرنطینه شدن همگانی و بخشی از آن به دلیل این بود که نام این برند برای دوندگان سرسخت شناخته شده است. افرادی که از پوشیدن این کفش سود میبرند، دوندگان متوسط تا پیشرفته هستند که میتوانند نحوه دویدن خود را کنترل کنند.

کفش مخصوص دویدن مردانه آدیداس: این نوع برند هم مربوط به کمپانی آلمانی است که محصولات آن را بیشتر کشور ویتنام تولید می کند. تنها انتقادی که میتوان به آن کرد رنگ آمیزی ساده آن است که آن را شبیه دیگر کفشهای آدیداس کرده است. کفش مخصوص دویدن Adidas SL2 در سال ۲۰۲۰ معرفی شد که همزمان با معرفی فوم سبک بود که گسترش فراوان یافت و در انواع مدلهای کفش آدیداس مانند Adidas Adizero Adios PRO, نیز به کار رفت. این موضوع مشکلی ندارد، زیرا کفش آدیداس SL2 در واقع یک کفش مربی دو عالی است و تمام ویژگیهای کفش آدیداس را در خود دارد. این کفش دارای هندسه عالی و ساخت ظریف است و روکش مشبک آن باعث تهویه مناسب هوا شده و مانع از ورم کردن پا در کفش میشود. این ویژگیها شامل یک توری مشبک سبک وزن، کفی پلاستیکی و عملکرد قابل اعتماد در هنگام دویدن است.

همچنین استفاده از توری مشبک باعث تهویه هوا در طول دویدن و همینطور مسافتهای طولانی میشود. در کفش مخصوص دویدن wave skyrise 2020استفاده از سیستم تهویه هوا در کفی کفش موجب دفع گرما، رطوبت و تعریق از درون کفش میشود. همچین قابلیت تهویه در قسمت جلوی کفش به عبور راحت جریان هوا کمک میکند و مانع از ورم کردن پا در مسابقات دو میشود. این کفش ظاهر بسیار جذاب و شیکی دارد و به خصوص در زمستان نگه داشتن آن در جعبه کار سختی کار خواهد بود. این کفش بسیار راحت و واکنش گرا بوده و تمام ویژگیهایی که از یک کفش ورزشی انتظار میرود را در خود دارد.