بهترین کفش مخصوص دویدن (رانینگ) چه ویژگی های دارد؟

این کفش پیاده روی یا دویدن سالومون نیز از یک طراحی خاص برخوردار است. سالومون نامی آشنا در ساخت کتونی است. این کتونی ورزشی جوان پشند از ترکیب زیبای آبی و مشکی ساخته شده است. ضمنا اگر برای خرید کفش پیاده روی یا هر کفش و محصول ورزشی دیگری نیاز به کمک دارید اون رو در بخش نظرات بنویسید. اگر هنگام راه رفتن و دویدن پاهایتان بیش از اندازه به داخل یا به بیرون انحراف دارند میتوانید با انتخاب کفش رانینگ مخصوص این موضوع، مشکلتان را تا حد زیادی مرتفع سازید. استفاده از این پارچه به محصول قابلیت جذب رطوبت را داده تا هنگام تعرق رطوبت ناشی از آن به پارچه این کفش جذب شود و با جریان داشتن هوا داخل کفش پای شما در کمترین زمان خشک و خنک شود. زیرا پا در آن زمان در بزرگترن حالت خود قرار دارد.

منظورم اینکه من شما رو سرزنش نمیکنم به هر حال قرار هست مدت زیادی پاتون باشه, پس مهم هست که براتون مناسب باشه. در ادامه 10 مدل از بهترین کفش های پیاده روی از برند های معتبر را که مورد بررسی دقیق مسترنکست قرار گرفته است، تقدیم شما کرده ایم تا در هنگام خرید بهترین کفش را انتخاب کرده و تا سالها از آن لذت ببرید. پس امروز با خودم فکر کردم چند نکته در مورد انتخاب کفش دویدن باهاتون به اشتراک بگذارم. اگر به دویدن با کفشهای دارای افت پاشنه زیاد عادت داشته باشید، شاید اولش دویدن با کفشهایی که افت پاشنه کمتری دارند (بین محدوده ۰ تا حدود ۸ میلیمتر) برایتان راحت نباشد. در هر صورت اگر به دنبال عملکرد هستید، به سراغ کفش ASICS Metaracerو یا Saucony Endorphin Pro بروید. این دقیقا همان اتفاقی است که برای کفش Saucony Kinvara 12 میافتد. این کفش برای پیاده روی، قدم زدن سرعتی و هر چیزی مابین این دو مناسب است.

طراحی این نوع کفش به طور معمول شامل یک ناحیه فوم دور کمان هستند و برای حمایت , ارائه استحکام بالا و برای کنترل کردن حرکت پا وقتی شروع به چرخش بیش از حد میکند چیزی می خواهید که کنترل خوبی برای جلوگیری از فروپاشی کمان پا به شما بدهد , چیزی مثل کفش مخصوص کنترل حرکت که اساسا یک نسخه قوی تر از کفش مقاومتی هست و حمایت بیشتری در ناحیه کمان پا ارائه میدهد. سه عنصر در طراحی این کفش به کار برده شده: اولین مورد فوم زومکس است که باعث فرود آمدن آرام بر روی زمین بدون اتلاف انرژی می شود. شما هم میتونید در مورد این مطلب نظر بدین و یا پیشنهاد و تجربه خودتون رو از ورزش پیاده روی و دویدن با ما در بخش نظرات در میون بذارید.

همچنین باعث میشن یک حس متفاوت رو هنگام دویدن و راه رفتن تجربه کنید. علاوه بر اینها طراحی ظاهری این کفش رانینگ باعث میشه تا دویدن و قدم زدن برای شما یک حس لذت بخش داشته باشه. این مدل کفش برای تمام دوندگان توصیه نمیشود. از دیگر ویژگی های این نوع کفش می توان به زیره محکم آن اشاره کرد. همچنین تکنولوژی Contagrip در زیره باعث شده تا در تمام شرایط جاده ای مناسب باشد. این کفش سبک نیز رویه ای از جنس پارچه شبکه بندی شده دارد. کتونی رانینگ اسیکس یکی از حرفه ای ترین کفش هاست. برای نوشتن مقاله « بهترین کفش پیاده روی (رانینگ) » این کارها انجام شده است. اما برای موارد سبک تر ، کفش های پایدار کافی است. قسمت پنچه پا نیز برای راحتی انگشتان کمی پهن طراحی شده است. این کتونی نایکی یکی از مناسب ترین ها برای پیاده روی و دویدن هستش.