بهترین کفش مخصوص دویدن (رانینگ) چه ویژگی های دارد؟

قسمت فوقانی مشبک بسیار انعطاف پذیر است و انحنای پا را دنبال میکند و علیرغم به کار بردن کمترین بالشتک در آن احساس راحتی میکنید و حتی پس از مسافتهای طولانی اثری از ساییدگی در آن ایجاد نمیشود. با افزایش بیسابقه در هزینه برندهای سرشناس کفش ورزشی و همچنین ظهور برندهای جدید، حساسیت در انتخاب این کالا بالا رفته است و بسیاری از افراد دوست دارند با کمترین میزان آزمون و خطا، بهترین کفش رانینگ مناسب خود را انتخاب نمایند. کفش ورزشی مدل Under Armour Charged Bandit 3 برندهی بهترین خرید در تابستان ۲۰۱۷ شده است. با اینکه روند توسعهی کفش ورزشی Pegasus در طول این سالها کند بوده است، اما وقتی کیفیت کالایی خوب است چه نیازی به توسعه آن وجود دارد؟ این کفش برای دویدن در مسافتهای طولانی، افرادی که پاهای آنها به سمت داخل تمایل دارد و دوندههای حرفهای مناسب است. کفش مخصوص دویدن یک وسیله اصلی در کمد لباس بسیاری از افراد است.

اگر بهدنبال کفشی هستید که از پاهای شما بهتر محافظت کند، این کفش انتخاب خیلی خوبی است. کفش مخصوص دویدن ASICS Metaracer یکی از انواع دیگر کفش مخصوص دویدن و مناسب مسابقات جادهای است. اگر میخواهید در هوای بارانی یا سرد شروع به دویدن کنید استفاده از این کفشها چندان مناسب نیست. همچنین ظاهر آن نسبت به نسلهای قدیمی هم بهتر است. کفش های اِستِیبیلیتی نسبت به کفش های کنترل حرکتی انعطاف پذیرتر هستند. ویژگی مهم این کفشهای رانینگ آن است که بسیار سبک و انعطافپذیر هستند و کف بیرونیشان نسبت به مدلهای دیگر بسیار صاف است. همچنین از بالشتک Adidas ’Lightstrike و Boost استفاده شده است که به فرد انرژی و حس سرزنده بودن را منتقل می کند. کفش مخصوص دویدن مردانه نایکی: این کمپانی چینی بر خلاف سایر کالاهایی که در چین تولید می شوند و از کیفیت لازم برخوردار نیستند. صحیحتر است بگوییم همان چیزهایی را بپوشید که روز دویدن هم آنها را میپوشید.

علاوهبر راحتی این کفش با وزن ۲۸۵ گرم خیلی هم سبک است. با اینکه کفشهایی که راحتتر هستند عموما سنگینترند، اما این کفش وزن زیادی ندارد (۳۲۰ گرم). اغلب این کفش را به افراد مبتدی پیشنهاد میدهند. پاشنهی آن ۱۰ میلیمتر کوتاهتر شده تا ظاهر شیکتری به آن بدهد. این کفش تا حد زیادی سبک و منعطف است. کفش پیاده روی پاما مدل TT یکی از کفش های استاندارد تولید داخل کشور است. این کفش با اینکه برای دوندههای تازهوارد مناسب است، اما استفاده شرکت نایک از فناوری Zoom Air باعث شده تا برای دوندههای حرفهای هم مناسب باشد. همچنین این کفش راحت و پایدار، مزیتهای زیادی برای دوندههای جادهای دارد.

بهدلیل مواد سبک و الیافی با قابلیت نفوذ هوای که در این مدل به کار رفته است، این کفش هم برای دوندههای مبتدی و هم حرفهای مناسب است. جوراب، کفیهای طبی یا هر پوشش دیگری که معمولا استفاده میکنید را حتما در هنگام امتحان کردن کفش مخصوص دویدن به پا کنید. از میان مدلهای گوناگون آدیداس سری ultraboost جزو بهترین کفشهای مخصوص دویدن آدیداس است. چه میزان نرمی از کفش ورزشی خود توقع دارید؟ بهطور میانگین مدت زمانی که طول میکشد تا یک فرد از کفش ورزشی خوشش بیاید و آن را انتخاب کند، بین ۱۰-۱۵ ثانیه است. اغلب کفشهای ورزشی مخصوص دویدن یک قسمت توری شکل در روی کفش دارند که به پای شما اجازه تنفس و عبور هوا میدهند (به این ویژگی قابلیت تنفس میگویند). زیرا ساختار این نوع کفش به گونه ای است که از چرخش غیرمعمول پاها به داخل جلوگیری می کند. لایه میانی به همراه کفی نرم و راحت این محصول با جذب فشار وارده از سطح از نقاط حساس پای شما مانند پاشنه و پنجه محافظت خواهد کرد تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این محصول استفاده کنید.