بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

در خرید اینترنتی به الگوی سایز ها توجه بیشتری بکنید. کفشهای مناسب برای دویدن در این نوع فضاها برای ایجاد حداکثر میزان درگیری با زمین، وزن بیشتری داشته و دارای گلمیخها و لبههای بزرگتری نسبت به سایر کفشهای ورزشی هستند. این کفش دارای تکنولوژی Low-Cut است که باعث آزادی بیشتر مچ پا میشود. این مقالا دارای راهنمای انتخاب خرید کفش نیز می باشد. کفش Challenger ATR 6 از هوکا یک کفش هیبریدی مناسب برای مسیرهای پیاده روی و جاده است. اول از همه چیزی که برای یک دونده نتیجه میده قرار نیست برای یک دونده دیگر هم نتیجه بده. ویژگی مهم این کفشهای رانینگ آن است که بسیار سبک و انعطافپذیر هستند و کف بیرونیشان نسبت به مدلهای دیگر بسیار صاف است. این نوع کفشهای رانینگ برای استفاده روی سطوح سخت اما تقریبا صاف، مانند پیادهرو، طراحی شدهاند.

برخی از کفشها در همه نوع سطوح عملکرد خوبی دارند. تا هوا به خوبی در آن جریان داشته باشد و از تعریق بیش از حد پا و خستگی جلوگیری کند. یک مقدار سنگین تر هستند ولی برای جلوگیری از مصدوم شدن فوق العاده هستند. زیرا ساختار این نوع کفش به گونه ای است که از چرخش غیرمعمول پاها به داخل جلوگیری می کند. این تکنولوژی باعث عدم لق زدن کفش در پا شده و فشار های وارده را به خوبی دفع میکند. زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود. کفش هایی با کنترل حرکت بیشتر مناسب این پروناسیون هستند.

شما هم میتونید در مورد این مطلب نظر بدین و یا پیشنهاد و تجربه خودتون رو از ورزش پیاده روی و دویدن با ما در بخش نظرات در میون بذارید. بهترین کاری که میتونید انجام بدید این هست که اگر یک جفت کفش مخصوص دویدن دارید که ازش راضی هستید میتونید الگوی ساییدگی کفی رو بررسی کنید تا ببنید چطور راه میروید و چه کفشی براتون مناسبه. با این حال این مدل کفش جز بهترین کفشها برای دوندگان سریع است. کتونی پاما مدل 2020 مدل های قدیمی تری مانند 2019 و 2018 داشته که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده اند. کفی میانه آن حالت فنر مانند دارد و پرش فوق العادهای به کفش میدهد. قمست پنچه این کفش در حالت عادی کمی بالاتر از سطح زمین است تا در هنگام دویدن بتوانید پنچه پایتان را بدون فشار زیاد خم کرده و بدوید. کفش مناسب دویدن 5 الی 10 کیلومتر پاشنه بسیار کمتری دارد مثل کفش ماراتن.

وقتی نوبت به خرید یک جفت کفش مخصوص دویدن میرسه گاهی میتونه به اندازه خریدن یک چیز بزرگتر مثل دوچرخه پیچیده باشه. از ویژگیهای آن میتوان به سبک وزنی، تناسب عالی وکفی ضخیم و همینطور فیبر کربن در ساخت آن اشاره کرد که همگی آنها باعث برتری این کفش نسبت به انواع دیگر کفش مخصوص دویدن میشود. سالومون نامی آشنا در ساخت کتونی است. این کفش پیاده روی یا دویدن سالومون نیز از یک طراحی خاص برخوردار است. علاوه بر آن رویه کفش انعطاف و حمایت کافی از پاهای شما به عمل میآورد. همچنین به یاد داشته باشید که اگر پاهای ناهمواری دارید ، کفشی بخرید که مناسب اندازه بزرگتر پاها باشد. دومی استفاده از فیبر کربن یکپارچه در کفی میانی است که باعث شتاب دادن به کفش میشود و سومین عنصر استفاده از رویه VaporWeave است که باعث میشود کفش به طور کامل اندازه و فیت پا شود.