بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

مخصوصا اگر قوس پای شما کم و یا کف پای صافی دارید، از این کفش استفاده کنید. همینطور اگر از یک کفش عملکرد بالا انتظار دارید، بنابراین به سراغ کفشBrooks Glycerin نروید. این کفش ها برای استفاده منظم طراحی نشده اند و به جای آن بسیار سبک هستند و باعث می شود عملکرد شما در سرعت های بالا بیش از همیشه افزایش پیدا کند، مگر اینکه فرد آنقدر مهارت داشته باشد که بتواند با کفش های جاده ای یا دنباله دار هم سرعت بالایی داشته باشد و اگر قصد رقابت در یک مسابقه سرعتی دارید و کفش جداگانه ای برای آن ندارید نگران نباشید.بسیاری از افراد دونده ماراتون ها با همین کفش های معمولی دو را انجام می دهند و برنده می شود. کفش های بلندتر و به اصطلاح دنباله دار می تواند راه رفتن را برای شما آسان تر کند. دوندههایی که قوس کف پای بیشتری دارند، ضربههایی که بر اثر راه رفتن به کف پا وارد میشود را بهخوبی جذب نمیکنند؛ بههمیندلیل بهتر است کفش از راحتی و انعطافپذیری بیشتری برخوردار باشد.

دوندههایی با قوس کف پای کوتاه و کم دارند برای جلوگیری از آسیبدیدگی و مصدومیت در حین راه رفتن و دویدن، نیازمند کفشهایی هستند که کف آنها ثبات و استحکام بیشتری داشته باشد. کفش های مخصوص جاده با کفش هایی که مخصوص روی تردمیل می باشند، متفاوت هستند و باعث می شود که به راحتی از موانع جاده عبور کنید. 4. می توانید برای تست کردن کفش ها روی تردمیل بدوید و راحتی آن را بسنجید. در این مرحله راحتی پا را بسنجید. زیرا پا در آن زمان در بزرگترن حالت خود قرار دارد. اگر به یک فروشگاه تخصصی بروید، خواهید دید که بیشتر کفش ها برای دو همین کفش های جاده ای می باشد و آن ها همچنین انتخاب خوبی برای تازه کاران نیز هستند. کفش های شما اغلب قابل تنفس نیستند اما می توانید کاری کنید که پاهای تان درون آن خشک بماند و اگر در جایی زندگی می کنید که بیشتر سال هوا بارانی است، باید از کفش های ضد آب استفاده کنید زیرا باعث می شود که هنگام باران، آب به داخل آن نفوذ نکند.

5. اگر قرار است در مکان های بارانی بدوید از کفش های ضد آب استفاده کنید. انتخاب یک کفش با محلی که قرار است در آنجا بدوید بسیار مرتبط است و کار را برای شما راحت تر می کند. علیرغم ضخامت کفی میانی، این کفش توانسته سبک وزنی خود را حفظ کند. این ویژگی ها می تواند تمام پای شما را بپوشاند و همچنین باعث می شود که که راحت تر با دویدن کنار بیایید و ویژگی های استقامتی برای افرادی طراحی شده اند که هنگام دویدن توانایی کامل پا های خود را حفظ کنند و دچار ساق درد نشوند. از ویژگیهای دیگر این کفش قابلیت تهویه و واکنش گرا بودن آن است که آن را به یک گزینه خوب برای دویدن تبدیل کرده است. قابلیت گردش هوا: دویدن یکی از ورزش هایی می باشد که بدن شما نسبت به ورزش های دیگر بیشتر عرق می کند. مدل بدون بند این کفش هم خیلی خوب است و دیگر نگرانی از بابت بند کفش ندارید.

شما از به نکاتی که در بالا به شما توضیح داده شد توجه کنید می توانید یک کفش مخصوص دویدن خوب و باکیفیت با قیمت بسیار مناسب برای خود تهیه نمایید. اما امروزه برای هر ورزش یک کفش ورزشی مخصوص با انواع مختلف وجود دارد؛ اما چطور میتوان کفش ورزشی مخصوص دویدن را انتخاب کرد؟ با تیم وبلاگ کفش نیازکو همراه باشید. 1. کفش هایی با ویژگی های استقامتی و قوس مناسب انتخاب کنید که بیش از حد بالا یا پایین نباشد. این کفش ها برای سرعت بالا بسیار مناسب می باشند اما ممکن است هنگام پیاده روی به پای شما آسیب بزند. 4. می توانید از دو جفت کفش مخصوص فوتبال استفاده کنید، مخصوصا اگر خواهان سرعت بالا هستید.