بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

در کفش های رانینگ معمولا بخش میانی کف کفش دارای زیرسازی نرم می باشد در حالی که کف میانی کفش های ترینینگ معمولا محکم است تا از طیف وسیعی از حرکات ورزشی پشتیبانی کند. بخش رویه کفش های رانینگ اغلب سبک وزن و دارای منافذ ورود هوا هستند در حالی که کفش های ترینینگ رویه ضخیم، مستحکم و با کیفیت بالا دارند. ۲ – با کیفیت باشد : مواد درجه یک و با دوام در تولید زیره و رویه کفش بکار رفته باشد. هوا به خوبی در آن ها جریان دارد زیره آن ها معمولا پمپی است و از وارد شدن ضربه و فشار به پا جلوگیری می کند.

انتخاب کتونی رانینگ مناسب، نیاز به توجه بیشتری دارد تا به مچ پا، زانو، کمر و چشم هایتان آسیب نرسد. ۱۱ – وجود آی لت : در برخی مدل ها دو سوراخ اضافی در بالای کفش به اسم آی لت موجود است که شخص حق انتخاب بیشتری در بستن کفش می دهد. حال که نکات خرید کفش مخصوص دویدن را بیان کردیم، به سراغ انواع کفش دویدن به ترتیب ارجحیت برویم. به عنوان مثال استفاده از کفش های دویدن هنگام انجام تمرینات پلیومتریک از چرخش سریع روی پاشنه جلوگیری می کند و انعطاف پذیری کفش های ترینینگ برای انجام تمرینات را نخواهد داشت. این کفش ظاهر بسیار جذاب و شیکی دارد و به خصوص در زمستان نگه داشتن آن در جعبه کار سختی کار خواهد بود. لازم به ذکر است طول عمر کفشی که بروی تردمیل یا در سالن های ورزشی استفاده می شود بخاطر صاف بودن سطح بیشتر است.

انعطاف پذیری یک کفش بیشتر از ناحیه ای که پنجه پا در آن قرار میگیرد سنجیده میشود. ۴ – راحتی بالایی داشته باشد : مهم ترین فاکتور خرید همین مورد است که شما باید موقع حرکت احساس راحتی کنید. به ظاهر کفش زیاد دقت نکنید و راحت ترین کفش موجود را تهیه کنید. به عنوان مثال کفش New Balance در حدود نیم سایز کوچکتر است. نکته عمومی در مورد خرید هر کفشی اینکه موقع امتحان کفش جوراب به پا داشته باشید و عصر یا شب برای خرید اقدام کنید. خوب بیایید نگاهی به انواع مختلف کفش مخصوص دویدن داشته باشیم که برای هر نوع از چرخش مناسب هستند. یک گروه از آنها این کفش را در جعبه نگهداری میکنند و تنها در زمانی که هوا خشک بوده و یا صرف نظر از نوع هوا قصد دویدن دارند آن را بیرون میآورند.

بسیاری از فروشگاه ها که محصول های مربوط به ورزش های مختلف و کفش های مناسب دویدن را به فروش می رسانند، می توانند بهترین جفت کفش را به شما پیشنهاد کنند که در این مقاله سعی داریم راهکارهایی را به شما آموزش دهیم که این کار برای شما راحت تر باشد. همچنین باید از دوام زیادی برخوردار باشد تا موقع دویدن در پاره نشوند و از پیچ خوردگی پا جلوگیری نمایند. هدف ما خرید بهترین کفش مناسب بودجه شماست قصد تبلیغ هیچ برند داخلی و خارجی نداریم اما بر کسی پوشیده نیست کفش های برند بخاطر فناوری هایی که در کفش اعمال می کنند ، کفش های با کیفیت تری به بازار عرضه می کنند. اگر تا به حال برای مسابقه های دو به باشگاه و یا کلاس نرفته اید و اکنون قصد دارید که این کار را انجام دهید، باید در وهله اول یک کفش مناسب انتخاب کنید که فشار زیادی به پا وارد نکند.