بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

کفشی را انتخاب کنید که با گودی پای شما مناسب باشد. وزن کفش را چک کنید. این کفش مخصوص دویدن به گونهای ساخته شده تا ایمنی را برای پاهای شما ایجاد کند. یکی از نکات جالبی که در مورد این مدل کفش نایک وجود دارد این است که سازندگان آن در هنگام طراحی همه چیز را پشت در گذاشتند و یک کفش با شکل و ظاهر متفاوت و کمی عجیب و غریب ایجاد کردند. حال اگر این پیاده روی در پارک جنگلی یا ساحل باشد که چه بهتر. که بهتر است با آنها کمی آشنا شوید. اما یک سری نکات و ویژگی های مهم نیز وجود دارد که نیاز است قبل از خرید کفش پیاده روی به آن ها آشنا شوید. لباس مناسب بپوشید و به قدم زدن مشغول شوید. این مدل برای دویدن روی آسفالت طراحی شده و ممکن است برای جادههای ناهموار چندان مناسب نباشد. کفش مخصوص جاده برای مسیرهای ناهموار مناسب است، در حالی که کفش مخصوص تمرین در سالن به استقامت و ثبات نیاز دارد.

که البته بسیار نیز روحیه بخش است. در حین فعالیت ها ورزشی سوخت و ساز و گردش خون بالا میرود و این باعث میشود دما در پا نیز بالا برود. این کفش ها معمولا در قسمت و پنجه و پاشنه پا آزادی حرکتی بیشتری دارند. قسمت بیرونی کفش نیز از فناوری Flyknit استفاده میکند که باعث راحتی و ایمنی بیشتر کفش میشود. قابلیت دیگری به نام Fit Counter هم توسط آدیداس در قسمت پاشنه کفش به کار رفته که باعث ایجاد راحتی و ذخیره انرژی ناشی از دویدن میشود. هدف از طراحی کفش های رانینگ این است که احساس راحتی در هنگام قدم زدن و دویدن به شما منتقل شود. کفش مخصوص دویدن ساکونی با داشتن رویه مشبک قابل تهویه مناسب ورزشکارانی است که به دنبال سرعت بوده و خواستار ایمنی و عملکرد در روز هنگام دویدن هستند. این مورد زیاد رایج نیست و به طور معمول دلیلش زیاد بودن کمان پا هست که یعنی پا سفت و سختی دارید و باعث میشه روی لبه بیرونی کفشتون گام بگذارید و بردارید.

خرید کفش پیاده روی یا همان رانینگ در بین انواع و اقسام کفش ها کار راحتی نیست. در انتخاب کفش پیاده روی باید توجه خاصی به میزان ضربه گیری و انتقال ضربه به پا داشته باشید. انعصاف پذیری لایه ی میانی و زیره را با خم کردن پنچه پا تست کنید. وجود لایه flytefoam در کفی کفش خاصیت ارتجاعی و بازگشت صحیح انرژی را فراهم میکند. این کفش از فناوری جدید فوم نایک استفاده میکند. بهجای بندهای معمولی، در این کفش از فناوری PrimeKnit که یک شبکه بافتنی است استفاده شده. کفش مخصوص دویدن Brooks Levitate 2 از فناوری میانی زیره DNA AMP این برند برخوردار است. استفاده از این قابلیتها باعث شده تا عمر این کفشها ۲۰ درصد افزایش پیدا کند. دوندههای زیادی میتوانند از این نوع کفش استفاده کنند. Nike Epic React Flyknit بهراحتی، ثبات و پایداری شناخته شده است و بهترین کفش ورزشی برای دویدن، بهخصوص مناسب برای دوندههای معمولی است.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر پاهای ناهمواری دارید ، کفشی بخرید که مناسب اندازه بزرگتر پاها باشد. کفش مخصوص دویدن مردانه نایکی: این کمپانی چینی بر خلاف سایر کالاهایی که در چین تولید می شوند و از کیفیت لازم برخوردار نیستند. یکی از بهترین ورزش های دنیا دویدن می باشد. برای شروع ورزش پیاده روی، نیاز به تجهیزات زیادی ندارید. مسترنکست برای این مطلب تحقیقات زیادی کرده تا توانسته به یک راهنمای مناسب برای انتخاب کفش برسد و آن را در اختیار شما قرار بدهد. کفشهای آدیداس عموما کمی تنگ هستند به همین دلیل بهتر است یک سایز بزرگتر را انتخاب کنید. آخرین نسل کفشهای Ultraboost شبیه به نسل قبلی است، اما تغییراتی روی آن صورت گرفته است.

0 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید;

دیدگاهتان را بنویسید