بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

کراس-ترینینگ (cross-training) با ایده ادغام سه ورزش ژیمناستیک، دو و بدنسازی متولد شد و هدف آن رسیدن به تناسب اندام و افزایش آمادگی جسمانی است. بارها در ورزش و تناسب اندام نمناک اشاره کرده ایم که امتحان کردن این ویژگی برای افرادی که پنجه پای بزرگی دارند، هم بسیار مناسب می باشد و می توانند به راحتی در خیابان و یا هنگام دویدن از این کفش ها استفاده کنند. برای آشنایی با این مدل باید بهتر است بدانید، آنها قالبی پهن و صافی دارند. پنل بهکاررفته در قسمت بالایی این کفش برای پاهایی که به سمت داخل تمایل دارند بسیار مناسب است. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا ضد سایش با قابلیت ارتجاعی بوده که فشار های وارده را به خوبی دفع می کند. انتخاب کتونی رانینگ مناسب، نیاز به توجه بیشتری دارد تا به مچ پا، زانو، کمر و چشم هایتان آسیب نرسد. تاثیر انواع کتونی در زبان محاوره یا همان کتانی، در استایل کژوال همراه با لباس ورزشی مردانه و حفظ سلامت پا غیر قابل انکار است.

اما امروزه برای هر ورزش یک کفش ورزشی مخصوص با انواع مختلف وجود دارد؛ اما چطور میتوان کفش ورزشی مخصوص دویدن را انتخاب کرد؟ آیا جوراب در انتخاب کفش رانینگ مهم است؟ در این میان، برند های مختلفی هستند که میتوانند نیاز شما به یک کفش و کتانی خوب را تامین کنند. این غشاء باعث می شود از ورود رطوبت به داخل کفش جلوگیری شود ، در حالی که امکان تنفس پاها را فراهم می کند. البته نباید فراموش کنید که کنترل رژیم غذایی هم فاکتور مهمی در کاهش وزن است. این کفشها هم در جادهها و هم در شرایط مسیرهای مختلط با ترکیبی متعادل از چسبندگی و بالش به خوبی عمل میکنند. گویی سالمون نرم ترین ساختار ممکن را برای این کفش انتخاب کرده است. این کفش دارای راحتی فوقالعاده زیاد است که آن را به یکی از کفشهای سریع دویدن تبدیل کرده است. اما این دلیل خوبی برای خرید کفش دویدن و پیاده روی سایز 38 نیست.

کفشهای آدیداس عموما کمی تنگ هستند به همین دلیل بهتر است یک سایز بزرگتر را انتخاب کنید. اگر کمی از هر دو را انجام میدهید، باید یک کفش دویدن هیبریدی را در نظر بگیرید. اگر شما قصد دارید که یک فعالیت فیزیکی مرکب از چند ورزش مختلف را انجام دهید، بهتر است کفش ورزشی معمولی خریداری کنید. اگر اعتقاد دارید که حیله ی موجود در محصولات شما باعث می شوند یک ورزشکار بهتر باشید; پس سلمینگ برای شما نیست. لایه ی میانی خوب میتواند فشارها را به طور کامل از روی کمر و ستون فقرات شما بردارد تا شما پس از پیاده روی های طولانی حس درد یا گرفتگی در کمر و زانو های خود نداشته باشید. همان طور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم داشتن یک کفش اسپرت خوب برای دویدن الزامی است. نتیجهگیری: دویدن یکی از ورزشهای محبوب در جهان است و با کمنترین هزینه میتوانید تن و روانی آرام داشته باشید.

زیرهی کتانی مردانه یا زنانه رانینگ باید دارای چسبندگی مناسبی نیز باشند تا شما هنگام ورزش و دویدن در سطوح خیس دچار مشکل نشوید. زیرهی یک کفش اسپرت دویدن و رانینگ مناسب ضرباتی که زمین به کف پای شما وارد میکند را خنثی میکند تا شما هنگام دویدن در کف پاهای خودتان احساس درد و کوفتگی نکنید. دونده ها معمولا اول قسمت جلویی پای شان، وسط پای شان یا پاشنه شان را بر روی زمین می گذارند. قسمت پاشنه کفش حالت ضربه گیری دارد و از طرفی سیستم انرژی خطی LEP به دوندگان امکان میدهد در هنگام تمرین گامهای خود را صاف و ثابت نگه دارند و از این رو کفش استحکام و مقاومت خود را در طول تمرین حفظ میکند. پوشش های TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) در قسمت هایی که نیاز به تنفس بیشتر (مانند قوس و پاشنه پا) قرار گرفته اند. این قسمت از کفش مناسب دویدن برای حفظ تعادل، ایجاد انرژی و جذب فشار باید از متریال ویژهای ساخته شود.