تفاوت بین کفش های دویدن و کفش های پیاده روی – دویدن عشق است

این موضوع مشکلی ندارد، زیرا کفش آدیداس SL2 در واقع یک کفش مربی دو عالی است و تمام ویژگیهای کفش آدیداس را در خود دارد. معمولاً فاصله بین این دو قسمت حدود 0.95 سانتیمتر می باشد و حداکثر آن 1.3 سانتیمتر است و برای افرادی است که شصت پای بسیار بزرگی دارند و این فاصله برای اندازه صحیح کفش بسیار مهم می باشد. Endofit در کفش سالومون که تودوزی شبیه به جوراب داشته و باعث راحتی بیشتر پا می شود. در یک تعریف کلی برای کفش مناسب دویدن باید گفت: جنس کفش باید به گونهای باشد که سبک وزن، با دوام و انعطاف پذیری لازم را داشته باشد، به طوری که انگشتان پا در حین دویدن بتوانند به راحتی خم شوند و نیازی به فعالیت و کار بیش از حد عضلات ساق پا نباشد. جنس زیره اکثر کفش ها لاستیکی است و تفاوت بین آن ها بیشتر از طراحی زیره نشأت میگیرد.

به همین دلیل معمولا رویه کفش های رانینگ را از جنس پارچه مشبک تهیه میکنند. حس یک ساپورت و محافظت طبیعی برای یک کفش اسپرت، معمولا برای اکثر افراد نشاندهنده مناسب بودن مدل کفش است. در ضمن مدلهای جدید کفشها که هر سال ارائه میشود، تغییرات زیادی نسبت به مدلهای قبلی ندارد و این تغییرات معمولا خیلی کم هستند. کفش باید به همان میزان که پای شما میتواند منعطف شود، خم شود. در کفی کفش مخصوص دویدن Saucony Ride 13 از تکنولوژی لایه گذاری EVERUN و TRI- FLEX استفاده شده است که باعث نرمی داخل کفش شده و پشتیبانی خوبی از پا به عمل میآورد. هنگام خرید حتما از جوراب استفاده کنید. امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کفش مخصوص دویدن مردانه در اختیار شما قرار دهد. همینطور کفش مخصوص دویدن بانوان میتواند نسبت به کفش مردانه باریکتر و سبکتر باشد.

اگر به دنبال کفش ورزشی مردانه ارزان، ولی با کیفیت مقبول هستید کفش ورزشی مردانه ایرانی بهترین گزینه است. کتونی پاما مدل 2020 مدل های قدیمی تری مانند 2019 و 2018 داشته که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده اند. بنابراین بهجای خرید مدلهای جدید کفش، میتوانید مدلهای قدیمی را بخرید. در خرید اینترنتی به الگوی سایز ها توجه بیشتری بکنید. در ادامه 10 مدل از بهترین کفش های پیاده روی از برند های معتبر را که مورد بررسی دقیق مسترنکست قرار گرفته است، تقدیم شما کرده ایم تا در هنگام خرید بهترین کفش را انتخاب کرده و تا سالها از آن لذت ببرید. نیز باید کفشی جداگانه و متناسب انتخاب کنید. ” را نیز مطالعه کنید. دونده ها با توجه به نحوه دویدن شان، نخست قسمت های مختلفی از پایشان را بر روی زمین می گذارند. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا ضد سایش با قابلیت ارتجاعی بوده که فشار های وارده را به خوبی دفع می کند.

این تکنولوژی باعث عدم لق زدن کفش در پا شده و فشار های وارده را به خوبی دفع میکند. این کفش پیاده روی یا دویدن سالومون نیز از یک طراحی خاص برخوردار است. هدف از طراحی کفش های رانینگ این است که احساس راحتی در هنگام قدم زدن و دویدن به شما منتقل شود. کفش پیاده روی و رانینگ دویدن باید ضربهگیر، کشش و استحکام مناسبی داشته باشند. دوندههایی با قوس کف پای کوتاه و کم دارند برای جلوگیری از آسیبدیدگی و مصدومیت در حین راه رفتن و دویدن، نیازمند کفشهایی هستند که کف آنها ثبات و استحکام بیشتری داشته باشد. بعضی کفشهای دویدن در کوهستان دارای یک صفحه سنگی نیز هستند که یک قطعه نازک از پلاستیک یا فیبر کربن است که درون کف میانی قرار میگیرد تا از نفوذ سنگهای تیز به پایین کفش جلوگیری کند. این نکته نشان میدهد که اهمیت انعطاف پذیری حتی از قابلیت تنفس نیز بیشتر است.