تفاوت کفش پیاده روی، کفش دویدن و کفش ترینینگ چیست؟

حداقلی: کمترین لایه بندی را در زیر کفش دارند و مناسب دونده هایی هستند که دوست دارند زمین زیرپایشان را حس کنند. کالکشن NEO برای نوجوانان در نظر گرفته شده و رنگ و سایز بندی های متنوع دارد. این کفش، کفشی مخصوص رانینگ بانوان دونده است و همچون کتانی مردانه ALL TRRAIN2، در سایز و رنگ های مختلف تولید شده و از رویه با الیاف مصنوعی بهره می برد. اشاره کرد که نمونه های مردانه و زنانه باطرح و رنگ های مختلفی دارد. یک کمربند پلاستیکی هم اطراف کفش وجود دارد که باعث ایجاد اصطکاک بیشتر میشود. در فناوری اولترا بوست سعی شده تا فاصله پا با زمین کاهش یابد و سطح تماس پا با زمین، بر خلاف کفش های والیبالیست ها و بسکتبالیست ها، زیاد نباشد.

یک کفش مخصوص پیاده روی تقویت شده با گرافن است که پا را از خطر محافظت می کند. اساسا این کفش برای دوندگان مبتدی طراحی شده است. در طراحی رویه همچون مدل های قبلی از فیبر مصنوعی استفاده شده و تهویه داخل آن به خوبی انجام می شود. کفش آدیداس مدل زو فلاکس، از جمله کتانی های فناورانه مخصوص دویدن این برند خوش نام تولید محصولات ورزشی جهان است که از چرم و فیبرهای مصنوعی درطراحی و تولید رویه استفاده کرده است . به همین منظور، این کتانی را میتوان تحولی در فناوری صنعت کفش برشمرد. این کفش مجهز به فناوری CLOUDFOAM بوده که راحتی بیشتر پا در کفش را که موضوعی مهم در رانینگ های طولانی مدت است را به ارمغان می اورد. در حالی که کفش های تمرین یا ترینینگ برای حرکات چند جهته طراحی شده است، کف این کفش ها مسطح تر است تا انعطاف لازم برای انجام حرکات مختلف ورزشی به فرد داده شود و معمولا سبک وزن هستند تا انجام حرکات راحت تر باشد.

لازم به ذکر است تمامی این محصولات امتحان خود را پس داده اند و بنابراین تنها کافی است جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر از محصول انتخابی خود بر روی هر آیتم و یا تصویر آن کلیک نمایید. در مقابل لازم نیست کفش پیادهروی سنگین باشد ولی اکثرا سنگین تر از کفش دویدن هستند. همیشه گران بودن دلیل بر بالا بودن کیفیت جنس نیست و کیفیت جنس را تضمین نمی کند. اگر جذب اکسیژن پا کاهش یابد، احساس خستگی افزایش پیدا می کند و این موضوع مهمی در بازدهی حرکت دوندگان می باشد. به منظور راحتی بیشتر کفش، از فناوری توروشن که متعلق به آدیداس هست سود می برد تا در دیویدن های طولانی مدت، احساس خستگی کمتری بکنید. همان طور که در تصویر مشاهده میکنید، رویه آن از ساختار مشبکی سود می برد که تهویه هوا داخل کفش را تسهیل و تسریع میکند تا پای شما در آن همواره خشک و خنک بوده و احساس راحتی داشته باشید.

استفاده از مواد باکیفیت باعث افزایش طول عمر کفش خواهد شد. چون این مدل معمولا با استقبال هموطنان مواجه شده است، ذکر این نکته ضروری است که موادی با کیفیت پرایم نیت در طراحی و تولید اولترا بوست آدیداس استفاده شد که تطبیق پذیری (FIT) پا در کفش را ارتفا می دهد. این فوم (BOOST) از صدها بالشتک ریز انرژی پذیر سود می برد و در سال ۲۰۱۳ میلادی روانه بازار شد و با تبلیغات گسترده این برند ورزشی آلمانی همراه گردید. اگر به این شدت و سرعت شروع کنید ممکن است انرژی تان را زود از دست بدهید. برای مسافتهای طولانی باید کفشی انتخاب کنید که در عین حال سبک و واکنش گرا بوده و بیشترین بازده انرژی را داشته باشد. این کتانی، دارای الیاف نرم بوده و سبک و مناسب استفاده در فصول مختلف سالمی باشد.