تفاوت کفش پیاده روی، کفش دویدن و کفش ترینینگ چیست؟

برای تعیین دراپ، ضخامت کفی درون کفش، لایه میانی و زیره کفش را با هم جمع میکنند. اگر آب وارد کفش ضدآب شود، درون غشای مخصوص آن گیر میکند. اگر قرار باشد آب وارد کفش شود، خیلی راحت از دهانه کفش وارد خواهد شد. بهاینترتیب آب از کفش خارج نمیشود و تمام مدت پایتان مرطوب خواهد ماند. بهاینترتیب سنگریزه یا شن نمیتواند وارد کفش شود. همچنین زیره آنها با کفیهای مخصوصی جهت افزایش مقاومت و جلوگیری از وارد شدن ضربه به پا هنگام برخورد با سنگ و … همچنین لایه ضدآب کفش تهویه آن را کاهش میدهد؛ حتی اگر کفش دارای برچسب «قابلتنفس» باشد. اگر در حال خرید آنلاین هستید، حتماً مرور هایی در مورد این محصول و مطالعه کنید تا نظرات افراد در مورد سایز و اندازه پای شان بعد از تحویل گرفتن محصول را ببینید و همچنین می توانید با یک فروشگاه مرکزی تماس بگیرید و ببینید آیا می توانید کفش ها را در منزل امتحان کنید یا خیر.

پس همینطور بی هدف سراغ خرید یک جفت کفش مخصوص دویدن نروید فقط چون ظاهرش رو دوست دارید یا دوستتون توصیه اش کرده. یک کفش دویدن رانینگ مردانه زنانه خوب چه ویژگی هایی دارد؟ کفش مخصوص دویدن مردانه نایکی: این کمپانی چینی بر خلاف سایر کالاهایی که در چین تولید می شوند و از کیفیت لازم برخوردار نیستند. آنچه در ادامه میبینید، پیشنهاد های پارچی بوده و بابت کیفیت آنها خیالتان جمع باشد. بعضی از کفشها از لاستیک چسبناک برای بهبود چسباندن شما روی سنگها، چوبهای مرطوب و سطوح دیگر استفاده میکنند.گرچه بسیاری از کفشهای مخصوص دویدن در کوهستان دارای درب های عاجهای عمیقتری در زیره هستند تا در خاک و گل نرم فرو بروند. این کفشها فشار را روی عضلات ساق پا و خستگی را در مسیرهای طولانی کاهش میدهند و درعینحال کارآیی بیشتری به شما میبخشند.

نوع زمین مسیر چه تأثیری در انتخاب کفش دارد؟ هرچه دراپ بیشتر باشد، پاشنه کفشتان زودتر از وسط یا جلوی کفش به زمین برخورد میکند. محافظ پنجه، پوششی لاستیکی است که در هنگام برخورد پاها به سنگ، از انگشتهایتان محافظت میکند. کفش مناسب دویدن کفشی است که اندازه پا باشد، اما همیشه یافتن آن آسان نیست. در قسمت فوقانی از پارچه مشبک با کیفیت ساخته شده است. در نظر داشته باشید که سلامت پای شما مانند سایر قسمتهای بدن حائز اهمیت است، بنابراین باید در هنگام خرید محصولاتی مانند کفش دقت و زمان زیادی را صرف کرده و بابت کیفیت و اصالت آنها مطمئن شوید. در ادامه این مظلب ما این مشکل را بررسی می کنیم و به شما که قصد خرید بهترین کفش مخصوص دویدن را دارید کمک می کنیم ، هنگام خرید کفش برای این منظور باید به چه نکاتی توجه داشته باشید. بنابراین بهتر است بعد از دویدن برای خرید کفش بروید که هنوز پاهایتان متورم است.

برای درک بهتر اهمیت این سه دقیقه توجه کنید که در مقایسه، با استفاده از مواد نیروزای غیرقانونی EPO که افزایش دهنده عملکرد است نیز فقط همین مقدار ۳ دقیقه کاهش زمان خواهیم داشت. در بخش میانی از این کفش ها فوم نرم و تک رنگی از جنس اتیلن وینیل استات (EVA) قرار می گیرد تا پشتیبان خوبی برای کف پا باشد. این حلقهها بند کفش را محکم در جای خودشان نگه میدارند تا رویه کفش ثابت بماند و پاهایتان را محکم نگه دارد. در طراحی این نوع کفشها معمولا پاشنه پا کمی آزادی بیشتری دارد و بخش پنجه نیز کمی پهنتر است؛ تا پا در آنها فشار کمتری را احساس کند. بخش بیرونی کفی این کفش ها از لاستیک کربن یا لاستیک دمیده شده(که با تزریق هوا ساخته می شود) تولید می شود .