خرید کفش مردانه مناسب برای دویدن

ASICS در هنگام ایجاد کفش های جدید دویدن شعار خود را “A Sound Mind In A Sound Body” ( عقل سالم در بدن سالم است) در اولویت قرار می دهد که به معنی محصولات با کیفیت بالا است که برای هر دونده ساخته شده است. اولویت نخست خود را بر کیفیت و راحتی قرار دهید، سپس بر حسب علاقه به رنگ، مدل و زیبایی کتانی توجه کنید. 30 ساعت تحقیق | بیش از 1000 کتونی و کفش بررسی | بالغ بر 3000 نظر و رای مشتری در نظر | 2 مقاله مرتبط مطالعه. پاهای شما در طول روز متورم می شوند و در حدود ساعت ۴ بعد از ظهر به طور قابل توجهی بزرگتر می شوند. این به شما کمک می کند تا از خرید کفش دویدن خیلی کوچک و به طور بالقوه باعث تاول یا لکه های درد هنگام دویدن خودداری کنید.

همین طور طراحی جذاب آن به همراه اشکال سوراخ دار به زیبایی آن افزوده است. نیمبوس یکی از قابل اطمینان ترین کفش های دویدن در طول دو دهه گذشته بوده است و فقط با افزایش سن راحت تر می شود. به عنوان مثال، یک کفش نرم و با پاشنه بالا ممکن است برای دویدن های آهسته یا ریکاوری بهترین باشد، در حالی که یک کفش سبک تر و انعطاف پذیرتر برای دویدن های با سرعت بالا، جایی که می خواهید سریع از زمین کنده شوید، بهترین است. با وجود بسیاری از متغیرها، نمی توان گفت بهترین مارک کفش در حال اجرا کدام است. اگر به دنبال مکانی برای شروع هستید، در اینجا بهترین مارک های کفش دویدن را بدون ترتیب خاصی ذکر می کنیم.

با این حالاگر به دنبال بهترین مارک کفش برای دویدن یا مدل جدیدی هستید که قبلاً هرگز استفاده نکرده اید، به یک فروشگاه مخصوص دویدن بروید که به شما امکان می دهد چندین مدل مختلف را امتحان کنید. فرم پا، اندازه و وزن پای شما می تواند باعث شود که یک مارک برای شما بهتر از برند دیگر باشد. به همین دلیل، بهتر است تا بعد از ظهر صبر کنید تا به خرید کفش بروید. اگر کفش مخصوص دویدن را سال به سال خریداری می کنید و از اندازه، تناسب و راحتی آنها مطمئن هستید، خرید اینترنتی کفش راحت است و به شما امکان می دهد تا به راحتی بهترین خرید را انجام دهید.

این ویژگی این امکان را به ورزشکار می دهد که هر چقدر که می خواهد تحرک داشته باشد بدون اینکه نگران گرم شدن و احساس خفگی در پا بکند، رویه ی این مدل از کفش های نایک هواگیری فوق العاده ای دارند و مخصوص پیاده روی و دویدن هستند. همیشه سعی کنید کفش های مخصوص دویدن را با همان جوراب هایی که می پوشید در حالی که تمرین می کنید بجای اینکه آنها را با هر آنچه که در دست دارید امتحان کنید، این کار باعث می شود کفش به درستی متناسب و راحت باشد. کفش مخصوص دویدن HOKA یکی از بهترین کفش های دویدن است که آنها را برای مسافت های طولانی و مشاغلی که به ایستادن یا راه رفتن زیادی نیاز دارند، عالی می کند.