دویدن بدون کفش بهتر است یا با کفش؟

این تنوع زیاد در کفش های نایک به این منظور است که هر ورزش به کفش مخصوص خود با ویژگی های خاص خود نیاز دارد که باعث بهبود عملکرد ورزشکار حین ورزش می شود و از آسیب های احتمالی جلوگیری می کند. کفش های دویدن زنانه انواع مختلفی دارد، و برندهای معتبر در این زمینه مدل های بسیار متنوعی را با توجه به استاندارهای موجود در بازار ارائه کرده اند. برای اینکار ابتدا با در مورد برندهای خوب مطالعه کنید سپس وقتی از کیفیت یک مارک مطمئن شدید به دنبال زیباترین آن بروید. برای خرید یک کفش ورزشی نایک باید به این نکته توجه داشته باشید که کفش نایک را برای چه هدفی انتخاب می کنید زیرا کفش های نایک در انواع مختلفی تولید می شوند که هرکدام برای یک هدف خاص مناسب می باشد . اما در دهه هفتاد میلادی کفشهای ضربهگیر به عنوان وسیلهای موثر برای جلوگیری از بروز آسیبهای ناشی از دویدن به صورت گسترده تولید شده و توسط آژانسهای تبلیغاتی بزرگ به مصرف کنندگان معرفی شدند.

چرا که به خوبی در پای شما جفت و جور می شود و شما به راحتی میتوانید دویدن یکنواخت را تجربه کنید و تسلط شما در دویدن های طولانی مدت افزایش یابد. اگر فعالیتهای بدنی و ورزشهای مختلفی را مانند دویدن و پیادهروی، انجام میدهید، برای هر کدام از این کارها یک جفت کفش داشته باشید. برای حل این مشکل در ادامه با بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه ما باشید. طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند.

سلام لطفا در مورد مقدار اختلاف ارتفاع پاشنه پا تا نوک انگشتان پا در کفش پیاده روی و دویدن که ظاهرا هر کدام با دیگری فرق میکنه بگید چقدر باشه مناسبه؟ همچنین کفش های سبک با توجه به جنسی که دارند گردش هوا در آن ها بهتر انجام می شود و پاهای شما داغ نمی کند. از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید. نظرات درباره انعطافپذیری متفاوت است؛ دوندههایی که روی سرعت تمرکز میکنند اغلب کفش سفتتر را ترجیح میدهند، زیرا برای شتاب گرفتن، پا درون کفش حرکت نکند. راحتی کفش: کفش های پیاده روی نایک مطابق با پای انسان ها ساخته شده است به طوری که پا درون آن کاملا پر می شود و شخص احساس راحتی می کند.

در ادامه یکسری اطلاعات به شما می دهم که دانستنش برای شما مفید می باشد. گردش هوا: رویه ی این کفش های نایک دارای گردش هوا می باشد که مانع از عرق کردن پا می شود. وزن کفش استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم می باشد، همچنین باید ۲ سانتیمتر بین انگشتان پا تا نوک کفش فاصله باشد. همچنین زیره آن نیز باید قوس داشته باشد تا جلوی ضربه های اضافه را بگیرد. شرکت نایک بزرگترین و برترین تولید کننده ی محصولات ورزشی به خصوص کفش های ورزشی می باشد که در سال 1964 توسط آقای فیل نایت تاسیس شده است. لایه ی میانی زد شوک: لایه ی میانی به کار رفته شده در سری کفش های زنانه و مردانه نایک به گونه ای طراحی شده است که شوک حاصل از پیاده روی را مهار می کند. بهترین کفش پیاده روی حرفه ای زنانه 2022 ؛ انتخاب یک کفش مناسب که هم ظاهر خوبی داشته و هم برای پیاده روی طولانی مناسب باشد واقعا کار سختی است.