راهنمای خرید کفش دویدن و پیاده روی – لیون تک

وزن هر لنگه آن، ۲۸۰ گرم و از رویه مشبک برای تسریع جریان هوا در داخل آن استفاده میکند تا عرق ناشی از پا به راحتی خشک شود. چون پاشنه پا در دویدن های طولانی مدت ، آسیب میبیند، لذا از فناوری فیت کانتر برخوردار است که تا تنش های عمودی به پاشنه کاهش یابد. از این کالکشن، میتوان PURE BOOST را هم انتخاب کرد که طرفداران بسیاری دارد. ممکن است همین الان تعدادی کفش تنیس، فوتبال یا بسکتبال هم داشته باشید و گهگاهی با آنها شروع به دویدن کنید. کفش آدیداس مردانه مدل اولترا بوست ترین شماره ۲، از کتانی های گران و جدید آدیداس بوده که در سال های اخیر روانه بازار شد و با استقبال مشتریان مواجه گردید.

این کتانی معروف رانینگ آدیداس ، همچون ۲ مدل قبلی، از فناوری فیبرهای مصنوعی در رویه بهره برده و وزن هر لنگه آن، ۲۸۸ گرم گزارش شده است. وزن هر لنگه این کتانی حدود ۲۹۰ گرم بوده و جنس کفی آن بر خلاف فناوری GEL نایک، از لاستیک می باشد. کفی آن، لاستیک است اما زیره از فناوری منعطف پلیمری جدید EVA برخوردار می باشد تا تنش های عمودی وارده به پاشنه کاهش یابد و از هدر رفت انرژی جلوگیری کند. زیره این کفش از فناوری ADIWEAR برخوردار است تا پا در دویدن های طولانی مدت، فشار کمتری احساس کند. در طراحی و تولید این کتانی ، از فیبرهای مصنوعی استفاده شده تا کفش سبک و تعریق پا در آن به خوبی و به آسانی صورت بگیرد تا محیط آن خشک باشد و حس راحتی به دونده منتقل شود. این ویژگیها شامل یک توری مشبک سبک وزن، کفی پلاستیکی و عملکرد قابل اعتماد در هنگام دویدن است.

این موضوع، فاکتور مهمی برای دویدن های طولانی مدت می باشد. توجه کنید که گلکسی آدیداس نیز مانند سایر مدل های کفش آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی در رویه آن و جنس لاستیک در کف، استفاده می کند. کفش آدیداس اوترا بوست مردانه، از جدید ترین محصولات رانینگ آدیداس بوده که در سایزهای مختلف روانه بازار شده است. کفش رانینگ مردانه مشکی رنگ ریسپانس آدیداس ، از جمله گران ترین و جدید ترین محصولات ورزشی این برند آلمانی بوده که همچون نمونه بالا، از فیبرهای مصنوعی در طراحی و تولید رویه آن استفاده شده است. این کتانی پیاده روی و دویدن آدیداس ، از فیبرهای مصنوعی در طراحی و ساخت رویه و لاستیک در کف بهره برده و وزن هر لنگه حدود ۲۸۰ گرم می باشد. آدیداس پرفورمنس انرژی کلاد رانینگ، کفش پیاده روی و دویدن است که از فیبرهای مصنوعی در طراحی رویه کفش استفاده شده است. کفش آدیداس انرژی بوست شماره ۳ نیز از جمله گران ترین و جدید ترین مدل های کفش آدیداس بوده که در سایز های مختلف در اختیار دوندگان قرار دارد.

شاید وسوسه انگیز باشد که از یک جفت کفش برای دویدن در جاده، در مسیر خاکی و یا تمرین داخل سالن استفاده کنید. چرا که به خوبی در پای شما جفت و جور می شود و شما به راحتی میتوانید دویدن یکنواخت را تجربه کنید و تسلط شما در دویدن های طولانی مدت افزایش یابد. پارچهای که روی کفش را میپوشاند، رویه آن است. علاوه بر این، الیاف توری شکل باعث جذب عرق شده و محیط تمیزی را برای پاهای شما ایجاد میکند. استفاده از مواد باکیفیت باعث افزایش طول عمر کفش خواهد شد. ویژگی های استقامتی شامل ساختار حمایتی کفش می باشد که باعث می شود پا در حالت معمولی قرار بگیرد. این کفش، همه نوع نیازی که شما از یک کتانی رانینگ انتظار دارید را برآورده میکند. مدل بدون بند این کفش هم خیلی خوب است و دیگر نگرانی از بابت بند کفش ندارید.