راهنمای خرید کفش مناسب دویدن

شما از به نکاتی که در بالا به شما توضیح داده شد توجه کنید می توانید یک کفش مخصوص دویدن خوب و باکیفیت با قیمت بسیار مناسب برای خود تهیه نمایید. زیره پلی اورتان این کفش اسیکس بسیار انعطاف پذیر بوده و پنجه پا بر روی آن کاملا راحت است. این کفش با داشتن پاشنه کشیده مناسب افرادی است که با پاشنه خود بر روی زمین فرود میآیند. سلام. دقیقاً منظور سوال شما رو نفهمیدم که منظور از چرخش پاشنه چیه اما هنگام راه رفتن در سیکل فرود پاشنه گفته میشه روش صحیح و استاندارد اینطوریه که با انتهای پاشنه فرود انجام بشه و ادامه مسیر با لبه بیرونی یا خارجی پاشنه ادامه و به کف، سینه و پنجه پا برسه. ضمنا اگر برای خرید کفش پیاده روی یا هر کفش و محصول ورزشی دیگری نیاز به کمک دارید اون رو در بخش نظرات بنویسید.

این کفش برای پیاده روی، قدم زدن سرعتی و هر چیزی مابین این دو مناسب است. کفش نامناسب باعث کاهش کارایی و اثربخشی تمرینات ورزشی می شود. پوشش نازک در قسمت میانی کفش و قسمت پاشنه باعث سبک وزنی آن شده و همچنین سیستم بند کفش پاها را در کفش محکم نگه میدارد و مانع لغزیدن آن میشود. در زمان خرید حتماً در مورد تخفیفها و حراجیهای فصلی از مسئولین فروشگاه، پرسشهای لازم را انجام دهید تا کفشی ارزانتر را خریداری کنید. ضمن اینکه وجود این قابلیت چه بصورت طراحی توری شکل و یا رویه ای مجهز به این تنفس پذیری بر روی کفشتان مانع از عرق کردن پاهایتان به هنگام دویدن می شود و سطح پوستتان را نیز خشک نگه داشته و امکان ایجاد بوهای نامطبوع را نیز به هنگام انجام ورزش از پاهایتان سلب می نماید. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا انعطاف پذیر بوده و دفع فشار های وارده را به خوبی انجام میدهد.

کفش نباید پای شما را فشار دهد و تمام عرض پا باید با کف کفش تماس داشته باشد. بیشتر اهل دویدن در جاده هستید یا تریل را ترجیح می دهید؟ این کفش دارای تکنولوژی Low-Cut است که باعث آزادی بیشتر مچ پا میشود. همچنین تکنولوژی Contagrip در زیره باعث شده تا در تمام شرایط جاده ای مناسب باشد. به همین دلیل دوندگان و واکرهایی که نیاز به کنترل حرکت دارند باید از انعطاف پذیری کفش خود صرف نظر کرده و کفش هایی مناسب شرایط فیزیکی و پزشکی خود استفاده کنند. کتونی رانینگ اسیکس یکی از حرفه ای ترین کفش هاست. کفش مخصوص دویدن باید به گونه ای باشد که هنگام پوشیدن کوچکترین ناراحتی در آن حس نکنید. نکته: مطمئن شوید که در جلوی کفش فضای کافی بین انگشت شست و کفش وجود داشته باشد.

رویه در ناحیه پشتی کفش باید کوتاه باشد. این کفش ریباک کاملا با رنگ مشکی طراحی شده است. این کتونی ورزشی جوان پشند از ترکیب زیبای آبی و مشکی ساخته شده است. با این حال افراد کمتر باتجربه نیز میتوانند از مزایای پوشیدن این کفش بهرهمند شوند. تکنولوژی GEL که در زیرهی این کفش استفاده شده، باعث جذب انرژی و ضربههای وارده به پا میشود. در طراحی رویه این کفش تماما از پارچه مش استفاده شده که باعث گردش هوای بسیار مناسب و سبکی آن شده است. رویه کفش باید از پارچه مش بندی شده برای تنفس راحت پا باشد. این تکنولوژی باعث عدم لق زدن کفش در پا شده و فشار های وارده را به خوبی دفع میکند. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا ضد سایش با قابلیت ارتجاعی بوده که فشار های وارده را به خوبی دفع می کند.