راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

عملکرد این کفش با طی کردن مسافتهای کوتاه و یا طولانی تغییری نمیکند. با این حال سرعت بالای کفش میتواند نوعی مصالحه خوب بین راحتی و عملکرد آن باشد. کفشهای مدرن مخصوص دویدن، چه مخصوص جاده چه مخصوص کوهستان، برای تناسب خوب نیازی به دوره شکست و جا باز کردن ندارند. فراموش نکنید که چه یک کتانی انتخاب کنید و چه یک کفش حرفهای برای انواع فعالیت ورزشی بخرید، در هر صورت کفش تنگ باعث تاول زدن و سیاه شدن انگشتان پا یا مشکلاتی از این قبیل میشود. آخرین نسل کفشهای Ultraboost شبیه به نسل قبلی است، اما تغییراتی روی آن صورت گرفته است. در غیر این صورت برای تعیین الگوی چرخش پای خود به کمک کفشهایی که به اندازه کافی مستعمل شدهاند، از تصاویر زیر کمک بگیرید. کفش های برند و غیر برند با کیفیت برای تردمیل مناسب هستند اما توصیه ما این است از کفشی استفاده کنید که لایه های ضد شوک داشته باشد.

این برند ژاپنی به استفاده از کفیهای نرم و انعطافپذیر برای بهبود ثبات پا شهرت دارد. به هیچ وجه به برچسب روی کفش ها که نوشته شده است: مخصوص دونده ها یا والکر ها می باشد اکتفا نکرده و از یک کارشناس و یا موارد بالا برای انتخاب یک کفش مناسب دویدن و کفش پیاده روی استفاده کنید. اغلب کفشهای ورزشی مخصوص دویدن یک قسمت توری شکل در روی کفش دارند که به پای شما اجازه تنفس و عبور هوا میدهند (به این ویژگی قابلیت تنفس میگویند). پوشش توری که بر روی کفش قرار دارد، بهخوبی باعث افزایش گردش هوا، تنفس و خنک شدن پا میشود. اگر قرار باشد کفشی این وظایف را انجام دهد، این کفش نقش عصا را برای پای شما دارد.

اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم در طی 48 ساعت (سعی می کنیم) پاسخ خواهیم داد. از طرفی اگر کفش خیلی بزرگ باشد باعث میشود تا حرکت آن هم مشکلتر شود. اگر میخواهید در هوای بارانی یا سرد شروع به دویدن کنید استفاده از این کفشها چندان مناسب نیست. اگر دارای وزن زیادی هستید، احتمالاً باید بیشتر از کسی که وزن کمتری دارد کفش خود را تعویض کنید. در مقابل، کفشهای مخصوص دویدن در کوهستان ساخته شدهاند تا در برابر موانعی که هنگام خارج شدن از جاده وجود دارند، مقاومت کنند.

بله ، شما می توانید کفش های مخصوص زنانه را بصورت آنلاین خریداری کنید ، زیرا کفش های زنانه و مردانه تقریباً یکسان هستند فقط ساختار متفاوت است. دونده ها معمولا اول قسمت جلویی پای شان، وسط پای شان یا پاشنه شان را بر روی زمین می گذارند. همچنین در زانوی پرانتزی و زانوی ضربدری پاشنه دچار چرخش میشه که از ساییدن کفه پاشنه کفش به راحتی قابل تشخیصه. بهطور میانگین مدت زمانی که طول میکشد تا یک فرد از کفش ورزشی خوشش بیاید و آن را انتخاب کند، بین ۱۰-۱۵ ثانیه است. بهظاهر درخشان این کفش چندان توجه نکنید، چون میتوانید روی قابلیتهای آن حساب باز کنید. شما میتوانید با مراجعه به سایت دیجی استایل کالای مورد نیازتان را انتخاب کرده و خیالتان بابت اصالت محصول آسوده باشد. برای رفع این مورد لازم است کتانی مورد نظر دارای ویژگی جذب فشار باشد. این مورد خیلی به سبک دویدن و راحتی شما بستگی دارد.