راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

این ویژگی های خنثی باعث می شود که بیشترین میزان تعادل را به شما ببخشد و باعث می شود که ساق پای شما هنگام دو ثبات بیشتری داشته باشد. این کفش شامل مواد بازیافتی و فرآیندهای تولید است که انتشار کربن و مصرف آب را کاهش می دهد. کمپانی های مختلف استاندارد های سایز متفاوتی دارند پس باید این فاصله را به دقت بدانید تا بتوانید مناسب ترین کفش را انتخاب کنید. این کفش ها با داشتن کفه ژله ای از فشار های وارده به پا به میزان قابل توجه جلوگیری می کنند. این کفش ها برای سرعت بالا بسیار مناسب می باشند اما ممکن است هنگام پیاده روی به پای شما آسیب بزند. این قابلیت بهمنظور ایجاد راحتی و پایداری بیشتر ایجاد شده است.

این تقسیمبندی ناشی از این است که ارتفاع و قابلیت ارتجاع قوس کف پای افراد با هم متفاوت است. این کفش مخصوصاً برای کسانی طراحی شده اند که قوس پای آن ها کمی مشکل دارد و می تواند هنگام دویدن از امنیت پاها حفاظت کند و چون که پاهای با قوس کم ممکن است هنگام دویدن با چرخش روبرو شود. اغلب کفشهای ورزشی مخصوص دویدن یک قسمت توری شکل در روی کفش دارند که به پای شما اجازه تنفس و عبور هوا میدهند (به این ویژگی قابلیت تنفس میگویند). کفش مخصوص دویدن Nike Air Zoom Pegasus 37 برای دویدن و نه تمرینات روزانه طراحی شده است، زیرا در صورت استفاده مداوم در مسابقات کفی آن به سرعت فرسوده میشود. این کفش ها برای استفاده منظم طراحی نشده اند و به جای آن بسیار سبک هستند و باعث می شود عملکرد شما در سرعت های بالا بیش از همیشه افزایش پیدا کند، مگر اینکه فرد آنقدر مهارت داشته باشد که بتواند با کفش های جاده ای یا دنباله دار هم سرعت بالایی داشته باشد و اگر قصد رقابت در یک مسابقه سرعتی دارید و کفش جداگانه ای برای آن ندارید نگران نباشید.بسیاری از افراد دونده ماراتون ها با همین کفش های معمولی دو را انجام می دهند و برنده می شود.

این ویژگی ها می تواند تمام پای شما را بپوشاند و همچنین باعث می شود که که راحت تر با دویدن کنار بیایید و ویژگی های استقامتی برای افرادی طراحی شده اند که هنگام دویدن توانایی کامل پا های خود را حفظ کنند و دچار ساق درد نشوند. پس بیش از این شما را منتظر نمیگذاریم و بیمقدمه به سراغ معرفی مهمترین فاکتورها جهت انتخاب یک کفش مناسب برای دویدن میپردازیم. پیدا کردن بهترین کفش ورزشی دغدغهی همیشگی افرادی است که به دویدن علاقهمند هستند. برای افراد عادی و حتی ورزشکارانی که میخواهند دویدن را شروع کنند، انتخاب کفش ورزشی مناسب همیشه چالش بزرگی بوده است. اگر در حال خرید آنلاین هستید، حتماً مرور هایی در مورد این محصول و مطالعه کنید تا نظرات افراد در مورد سایز و اندازه پای شان بعد از تحویل گرفتن محصول را ببینید و همچنین می توانید با یک فروشگاه مرکزی تماس بگیرید و ببینید آیا می توانید کفش ها را در منزل امتحان کنید یا خیر.

بسیاری از افراد سایز دقیق پای خود را می دانند، ولی ممکن است کفش هایی بخرند که برای آن ها بزرگ یا کوچک باشد . کفش های شما اغلب قابل تنفس نیستند اما می توانید کاری کنید که پاهای تان درون آن خشک بماند و اگر در جایی زندگی می کنید که بیشتر سال هوا بارانی است، باید از کفش های ضد آب استفاده کنید زیرا باعث می شود که هنگام باران، آب به داخل آن نفوذ نکند. به هر حال میتوانید رنگ مشکی آن را انتخاب کنید، اما گرادیان بکار رفته در آن شما را از این کار منصرف میکند. این کفش برای سال ۲۰۱۷ بهصورت کلی بازطراحی شده است. تحقیقات نشان میدهد که راحتی و اندازهی کفش از جمله مهمترین عوامل انتخاب کفش ورزشی است. 4. می توانید از دو جفت کفش مخصوص فوتبال استفاده کنید، مخصوصا اگر خواهان سرعت بالا هستید.