راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

برند های مختلف برای راحتی هرچه بیشتر کفش های پیاده روی از تکنولوژی هایی خاص در آنها استفاده کرده اند. میتوانید با خم کردن پنجه و نگه داشتن پا در آن حالت راحتی پای خود را بسنجید. رویه برخی از مدل های گزل، از جنس جیر بوده و کفی آن لاستیکی است. اما بعضی ها از آن کتانی برای دویدن های کوتاه مدت هم استفاده می کنند. شاید با انبوه مشغلهای که برای ما وجود دارد پیادهروی و دویدن تنها ورزشی باشد که بتوانیم آن را بهصورت مرتب دنبال کنیم. پس تا پایان همراه ما باشید. در پروناسیون خنثی پاها پس از برخورد با زمین تنها بهمقدار طبیعی به داخل میچرخند. پاها در پروناسیون بیش از حد پس از برخورد پاشنه به زمین بهمقداری بیش از حد طبیعی به داخل میچرخند. کفش های مخصوص دویدن هم انواع مختلفی دارند تا بتوانید از آنها در شرایط مختلفی مثل دویدن روی تردمیل، دویدن روی آسفالت، دویدن در طبیعت بکر و…

البته شاید فکر کنید کسی که مشغله کاری دارد، چطور قرار است به دویدن و پیادهروی بپردازد که در پاسخ میتوان گفت اگر همین حالا جستجویی انجام دهید خواهید دید که خیلیها بهدنبال خرید بهترین کفش برای دویدن روی تردمیل هستند. در طراحی رویه آن از چرم مصنوعی استفاده شده و تقریبا هر لنگه آن ۳۰۰ گرم می باشد. بعضی از کفش ها پاشنه بلندی در ظاهر دارند، اما شما باید به داخل آن کفش نیز نگاه کنید تا مطمئن شوید که این تفاوت خیلی زیاد نیست. با وجود این قابلیت بر روی کفش ها و به ویژه کفش دویدن مردانه شما دیگر خیالتان از عدم داغ شدن پاهایتان در داخل کفش راحت خواهد شد. این حالت روی قدرت ضربهگیری پا اثر منفی دارد و فشار نابهجایی به پاها وارد میکند. برای این پروناسیون کفشهایی دارای کنترل حرکتی بیشتر مناسب هستند.

برای پاهای با پروناسیون خنثی بهتر است دنبال کفشهای خنثی باشید. یعنی پروناسیون پا(pronation) که بهمعنی نحوه چرخش پا در لحظه برخورد با زمین است را بدانید. همواره جدیدترین محصوات آدیداس را در این LINK دنبال کنید. اولین موضوع این است که باید رجوعی به حالت بدن خود در هنگام دویدن بیندازید و ببینید که در هنگام دویدن در کدام یک از سه دسته افراد زیر قرار دارید. این کمپانی در زمینه تولید کفش های مخصوص دویدن هم فعالیت می کند. در ادامه این پست قصد داریم به بررسی این موضوع پرداخته و برای شمایی که به دنبال خرید کفش مخصوص رانینگ و دویدن هستید کمک کنیم که در هنگام خرید کفش برای این منظور باید چه چیزهایی را مورد بررسی قرار دهید. کفش آدیداس گزل واکینگ، مخصوص پیاده روی است. کنترل توپ در فوتسال بر روی کفپوش، کار آسانی نیست و به همین منظور، این کفش از فناوری خاصی برای ارتقا سطح کنترل سالنی کارها بر توپ و تحرک در زمین برخوردار می باشد.

مشاهده، خرید و قیمت انواع کفش دویدن مردانه نایکی با سایزبندی و گارانتی سلامت و اصالت کالا را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. برای برخی افراد پیاده روی یا تمرینات ورزشی همانند یک فعالیت تفریحی است که گاهی در اوقات فراغت به آن می پردازند در حالی که بسیاری افراد به دلایل مختلف از جمله تناسب اندام، سلامت عمومی بدن و یا توصیه پزشک و شرایط خاص فیزیکی به صورت منظم و روزانه به ورزش هایی همچون پیاده روی، دویدن و سایر فعالیت های ورزشی می پردازند. اینکه هوا در کفش شما جریان داشته باشد از این بابت اهمیت دارد که پوست پای شما فرصت می کند تنفس کند و این به مراتب کمتر عرق کردن و در ادامه عدم بد بو شدن کفش شما را سبب می شود. رویه کفش باید از پارچه مش بندی شده برای تنفس راحت پا باشد. استفاده کنید. بنابراین باید با با ویژگیها و تفاوتهایی که انواع کفش رانینگ دارد آشنا باشید تا خریدی آگاهانه انجام دهید و به فکر قلب دوم بدنتان باشید.