راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

این کفشها بهویژه زمانی استایل شما را زیبا میسازند که با آنها لباس تابستانی ترند و جورابهایی را بپوشید که تا مچ پای شما را میپوشانند. کفشی که صبح اندازهی پای شما است، ساعت پنج بعد از ظهر و پس از یک پیادهروی طولانی برای شما تنگ خواهد بود. این مدل همچون NEO LIT زرد رنگ آدیداس ، برای دیویدن های طولانی مدت توصیه می شود. علیرغم این تصور که رنگ قرمز تنها برای زنان است، هر کسی که پاهای لاغری دارد بهتر است کفش پارچهای قرمز بپوشد. این کفش مردانه-زنانه بوده و در ۳ ترکیب رنگ وجود دارد. هنگام تهیه ی کفش بهتر است کفش را از مراکز معتبر تهیه کنید تا از اصل بودن کفش نایک اطمینان داشته باشید چرا که به دلیل محبوبیت کفش های نایک برخی افراد سودجو اقدام به تولید کفش های نایک تقلبی کرده اند.

توجه داشته باشید که لباس یا کفش اصل و اورجینال برند پوما را تهیه کنید و تنها به قیمت کفش توجه نکنید. بااینحال، اگر پای پهنی دارید ممکن است برای خرید این کفش به فکر کردن بیشتری نیاز داشته باشید. داشتن ساق پای لاغر یا پاهای باریک میتواند نحوه انتخاب کفش را تعیین کند. درصورتیکه میخواهید کفش باکیفیتی تهیه کنید، کتونی پوما میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اگر به دنبال کفش مناسبی برای پاهای لاغر خود هستید یا از کتانیهای قدیمی خود خسته شدهاید، کفش قایقی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. چنانچه اگر اطلاعات کمی درباره انواع و دسته بندی کفش های مناسب دویدن و یا پیاده روی های روزمره داشته باشید دیگر انتخاب کفش مناسب یک چالش نخواهد بود. کفی میانی پرشی آن تجربه دویدن فوق العادهای را به شما ارائه میدهد و در عین حال به لطف ده میلیمتر کفی اضافه قد شما بلندتر به چشم میآید.

کفشهای اسلاید بهخصوص برای افرادی مناسب است که دائما در حال ورود به خانه و خروج از آن هستند. اگرچه کفشهای کتانی قرمز ممکن است برای افرادی مناسب باشد که ظاهر پرزرقوبرق را دوست دارند اما هر مردی که کفش پارچهای قرمز بپوشد ظاهری عالی پیدا میکند. کفش های نایک با مدل های طراحی شده برای روز مسابقه از بهترین کفش های جهان است. این کفشها میتوانند برای استفاده روزانه بسیار عالی باشند. کفشهای نوکتیز، شکل منحصربهفردی دارند و ازآنجاییکه نوک پا اساسا باریک است، این کفشها برای افرادی بسیار مناسب است که ساق پایشان لاغر است. خوشبختانه، کفشهای متنوعی وجود دارد که پوشیدن آنها برای افرادی که ساق پای لاغری دارند مناسب است. حتی برای کارهایی مثل دویدن نیز کفشهای بدون بند، گزینهای عالی برای کسانی هستند که ساق پای لاغری دارند. کفش های دویدن چند منظوره هستند و طراحان، پیوسته در حال کار روی جدیدترین متدهای روز برای طراحی این نوع کفش ها هستند تا آن ها را با توجه به نیاز کاربران مختلف با درجه انعطاف پذیری، ارتفاع پاشنه، ثبات و زیرسازی های متفاوت به بازار عرضه کنند.

منظور از کفشهای پاشنهکوتاه، کفشهایی با ارتفاع بین صفر و ۴ میلیمتر است. لایه میانی آن، به منظور کاهش فشارهای وارده به سطح از فناوری CLOUD FOAM (فوم ابری) استفاده میکند که قبلا درباره اش صحبت کردیم. هم چون برخی از محصولات آدیداس ، از پلیمر انعطاف پذیر EVA سود می برد تا تنش های عمودی وارده به پاشنه پا کاهش یابد. اگر جذب اکسیژن پا کاهش یابد، احساس خستگی افزایش پیدا می کند و این موضوع مهمی در بازدهی حرکت دوندگان می باشد. پوشیدن کفش بنددار راحت هرگز نمیتواند جلوه بدی را در ظاهر شما ایجاد کند. کفشهای بنددار همیشه بهترین انتخاب برای کفش نیستند و آنها در برخی شرایط ممکن است دردسر ایجاد کنند. زیره ی کفشnike free دارای برش های عمیق و شیارهای معکوس است که باعث ایجاد انعطاف پذیری و کشش در هر دو جهت با رویه بدون درز سبک می شود تا یک زیره قابل انعطاف پذیر باشد.