راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

وزن هر لنگه حدود ۳۶۰ گرم می باشد و از ارزان ترین محصولات آدیداس در سالهای اخیر محسوب می شود. کفی آن لاستیکی بوده و در رویه آن از مواد مصنوعی مانند رپیپ استاپ (RIPSTOP) استفاده شده است. برای اینکه کفش در زمان دویدن در ناحیه پنجه به راحتی خم شود و به افزایش دامنه حرکت و سرعت ورزشکار کمک کند، معمولاٌ زیره آن دارای شیارهای منظمی است. بیشتر اهل دویدن در جاده هستید یا تریل را ترجیح می دهید؟ بنابراین اگر پای بزرگتری دارید و اندازه کفش را اشتباه انتخاب کنید، قطعاً از پوشیدن چنین کفش ورزشی لذت نخواهید برد. برای تهیه کفش ورزشی مردانه دانستن چند نکته به شما در انتخاب بهترین مدل کمک زیادی می کند. نوارهایی در اطراف رویه قرار دارد تا کفش به خوبی در پا FIT شود.

تنوع بینظیر محصولات این برند باعث شده تا سهم بزرگی از بازار کفش های ورزشی مردانه در اختیار شرکت نایکی قرار بگیرد. آدیداس ساموآ، کفش پیاده روی محبوب آدیداس بوده که هم برای أقایان و بانوان، گزینه خوبی برای کفش پیاده روی بوده و مقاومت و کیفیت بالایی در طراحی و تولید ان به کار رفته است. کلیما کول، فناوری خاصی است که کتانی ورزشکاران را ضد بو می کند. برای مثال، اگر کمی احساس خستگی یا فرسودگی میکنید، ممکن است کفشی نرمتر را انتخاب کنید. زد ایکس آدیداس ، کفشی ساده اما منعطف پذیر است که وزن هر لنگه ان حدود ۳۵۰ گرم می باشد. وزن هر لنگه این کفش، ۳۲۰ گرم می باشد. کفی کفش، لاستیکی بوده و از رویه مشبک برای تهویه مطبوع هوای داخل آن بهره می برد تا پا همیشه خنک و خشک باشد.

جنس کفی آن، لاستیکی بوده و رویه مش دار مشبک آن، عمل تهویه هوا را داخل آن تسریع می کند. هر بار که می دوید، کف زیر پای خود را فشرده می کنید. تفاوت در سایز برندها: هر برند قالب خاص خود را دارد و این باعث می شود که گاها در بعضی از برندها احساس راحتی بیشتر داشته باشیم. زمان مناسب: توجه داشته باشید برای خرید کفش مخصوص دویدن باید بعدازظهر اقدام به خرید نمایید به دلیل این که صبح پاها ورم دارند و اندازه واقعی را نشان نمی دهند. توجه داشته باشید که فناوری کلیما کول از این جهت اهمیت فراوانی برای کفش های رانینگ دارد که هر اندازه تعرق پا شما زیاد باشد و راهکاری برای خشک شدن آن فراهم نشود، عرق بدن شما روی پوست پا جمع شده و منفذها را بسته نگه می دارد و جذب اکسيژن را مختل می کند. مدلی نرم و انعطاف پذیر که سبک وزن است و همچون برخی از محصولات کفش مردانه آدیداس ، لایه میانی آن از پلیمر انعطاف پذیر EVA برخوردار بوده تا تنش های عمودی وارده با پاشنه و کف پا را کاهش دهد.

لایه میانی این مدل، به منظور کاهش فشار وارده از زمین مطلوب است و از لایه های تکمیلی برای استحکام بخشی و افزایش دوام، سود می برد. فناوری توریشن (TOIRSON) به منظور راحتی پا در کفش علاوه بر کفی فوق، به کار رفته و با لایه میانی انعطاف پذیر پلیمری EVA همراه شده است. لایه های میانی انعطاف پذیری در طراحی آن از پلیمر EVA برخوردار بوده که در کاهش فشار به پا در دویدن های طولانی مدت مفید خواهد بود. این موضوع برای مدل های رانینگ مسافت بالا در ذهن داشته باشید. ما به ورزشکارانی که به دنبال کفشی برای راحتی و پایداری هستند، این کفش را توصیه می کنیم.