راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

این کفش ها برای استفاده منظم طراحی نشده اند و به جای آن بسیار سبک هستند و باعث می شود عملکرد شما در سرعت های بالا بیش از همیشه افزایش پیدا کند، مگر اینکه فرد آنقدر مهارت داشته باشد که بتواند با کفش های جاده ای یا دنباله دار هم سرعت بالایی داشته باشد و اگر قصد رقابت در یک مسابقه سرعتی دارید و کفش جداگانه ای برای آن ندارید نگران نباشید.بسیاری از افراد دونده ماراتون ها با همین کفش های معمولی دو را انجام می دهند و برنده می شود. کتانی دویدن مردانه گلکسی ۲ آدیداس ، از جمله کتانی های رانینگ این برند آلمانی بوده که در رنگ ها و سایز های مختلف در اختیار آقایان دونده قرار دارد.

توجه داشته باشید که زیره این مدل کفش دویدن آدیداس ، خاصیت کشسانی خوبی را در اختیار دونده قرار می دهد. کفش مخصوص دویدن شما میتواند نقش بسیار مهمی را در کاهش دردهای عضلانی و مصدومیت های جزیی داشته باشد. با توجه به اینکه پا در دویدن، تحت فشار قرار میگیرد، لذا اولترابوست آدیداس ، مجهز به فناوری بوست بوده که سبب افزایش بیشتر انرژی به پا در زمان دویدن می شود. شما می توانید بهترین کقش های مخصوص دویدن و ورزش را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب از سایت و فروشگاه شهپر تهییه کنید. اگر بخواهیم یک کفش را با توجه به نوع طراحی آن به بخشهای مختلفی تقسیم کنیم میتوانیم به رویه، زیره، لایه میانی و تودوزی اشاره کنیم. از طریق لایه میانی به کار رفته در ریسپانس آدیداس ، میتوان از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد. از این کالکشن، میتوان PURE BOOST را هم انتخاب کرد که طرفداران بسیاری دارد.

به خصوص کفش ورزشی مردانه فوتبال که تقریبا در بین تمام جوانان طرفداران زیادی دارد. این محصول نیز، فناوری TORSION دارد که ماحصلش، تحرک آسان پنچه و بخش پاشنه در کفش می باشد. در کتانی آدیداس ریسپانس، به جهت حرکت آسان پنجه و پاشنه در کفش، از فناوری تورشن (TORSION) استفاده شده تا پا احساس راحتی کند. برای اینکه پا در زمان دویدن های طولانی، اصطکاک کمتری را احساس کند، با استفاده از فناوری PRIME KNIT (پرایم نیت)، این مشکل مرتفع شده است. زیره این کفش از فناوری ADIWEAR برخوردار است تا پا در دویدن های طولانی مدت، فشار کمتری احساس کند.

به طور کلی، فناوری BOOST آدیداس سبب می شود تا از هدر رفت انرژی پا در زمان دویدن جلوگیری شود. مردانه آدیداس مدل اولترابوست آنکیجد، در فهرست گران ترین و جدید ترین محصولات اینبرند آلمانی قرار دارد. جنس کفی نیز همچون اکثر محصولات آدیداس ، لاستیک است و پنل های مشبکی که در رویه تک فیت کشسانی به کار رفته، جریان آسان هوا در پا را تسریع و تسهیل می کند. کفش رانینگ مردانه مشکی رنگ ریسپانس آدیداس ، از جمله گران ترین و جدید ترین محصولات ورزشی این برند آلمانی بوده که همچون نمونه بالا، از فیبرهای مصنوعی در طراحی و تولید رویه آن استفاده شده است.