راهنمای خرید کفش ورزشی مخصوص دویدن و معرفی مدلهای برتر – چطور

به منظور تهویه مطلوب آن و جریان یافتن راحت هوا داخل کفش، از رویه مشبک انعطاف پذیر سود می برد. به منظور کاهش تنش های عمودی از سطح به پا، از فناوری تراکسیون بهره می برد و همچون بسیاری از محصولات آدیداس ، از زیره پلیمیری انعطاف پذیر EVA برخوردار است که استحاکم و فلکسیبیلتی (FLEXIBILITY) مطلوبی را برای دوندگان به ارمغان می اورد. کفش دویدن وی اس استار آدیداس ، از جمله کفش های بدون درز و راحت این برند ورزشی آلمانی است که به نسبت قیمت متعادلی دارد و از رویه با فیبرهای مصنوعی بهره می برد و با کفی لاستیکی، تنش های عمودی وارده به پا را جذب می کند.

این مدل، سبک است و به راحتی برای طبیعت گردی و دویدن های مسافت بالا میتوان از آن بهره برد. کفش های دویدن را بیشتر به عنوان ابزاری در نظر بگیرید که می تواند بر عملکرد شما تأثیر بگذارد به جای اینکه در هنگام ورزش به ظاهر خود سبک دهید. محصول آدیداس نئو لیته، از جمله کفش های مخصوص دویدن بوده که در طرح وسایز مختلف طراحی و تولید شده است که نوجوانان به عنوان هدف اصلی جامعه مشتریان این محصولات در نظر گرفته شده است. کفشهای مختلف در سرعتهای سریع یا آهسته عملکرد متفاوتی خواهند داشت و تجربههای متفاوتی از دویدن ارائه میدهند. آدیداس اوراکل مردانه، از دیگر کتانی های مخصوص رانینگ آدیداس است که نوارهای سه گانه معروف آدیداس به رنگ های مختلف از جمله نارنجی و مشکی را ارائه میکند. به همین دلیل باید توجه داشته باشیم که برای انتخاب بهترین کفش پیادهروی زنانه یا مردانه از میان سایر کفشها باید به این ویژگیها توجه زیادی داشته باشیم.

همینطور وجود زبانه در روی پاشنه به پوشیدن راحت این کفش کمک زیادی کرده است. از کفی لاستیکی در طراحی آن استفاده شده و رویه آن از پارچه مش و مواد غیر طبیعی ساخته شده است که به هر حال، جریان هوای خوبی را در کفش برقرار کرده و سبب خشک ماندن پا و خنک شدن آن در طول دویدن های طولانی مدت شده و تعرق خوبی به پا می بخشد. جنس کفی آن از لاستیک بوده و از الیاف مصنوعی در طراحی آن استفاده گردید. ساختار مشبکی که در کالکشن های کلاد فوم به کار رفته، تهویه خوبی به پا ورزشکاران می دهد و از فناوری لاستیک OUTSOLE برخوردار می باشند. در طراحی رویه همچون مدل های قبلی از فیبر مصنوعی استفاده شده و تهویه داخل آن به خوبی انجام می شود.

از طرف دیگر استفاده طولانی مدت از کفش میتواند باعث ضعیفتر شدن پاها و همچنین رسیدن وضعیت کف پا به حالت صاف و بدون انحنا شود. در طراحی زیره، از متریال مقاوم در برابر اصطکاک استفاده شده تا پاشنه و کف آن ، احساس راحتی را در دویدن های بلند مدت تجربه کند. این محصول با استفاده از محتوای بازیافتی به عنوان بخشی از هدف adidas برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی تولید می شود. در واقع بهداشت و سلامت پا به عنوان قلب دوم انسان به خودی خود حائز اهمیت است و زمانی که صحبت از ورزش میشود اهمیت آن دوچندان میگردد. آدیداس کلاد فوم کلایر، ازکالشن CLOUDFOAM بوده که از بهترین محصولات این برند به شمار می رود.